S. Vettelis „nestato" 100 proc. už „Pirelli“ padangas

S. Vettelis „nestato" 100 proc. už „Pirelli“ padangas
logo Birželio 17 d. 18:43, Aston Martin F1

Tradicinėje FIA spaudos konferencijoje prieš prasidedant Prancūzijos GP, žurnalistai paprašė Sebastiano Vettelio pakomentuoti padangų sprogimus L. Strollo ir M. Verstappeno automobiliuose Baku trasoje.

Į klausimą, ar pasitiki jis „Pirelli“ padangų struktūros vientisumu, Vettelis atsakė: „Jei atsakinėti trumpai, tai aš negaliu pasakyti „taip“ su 100 proc. garantija, kaip ir negaliu pasakyti „ne“ su 100 proc. garantija. Nemanau, kad reikia ką nors pridurti prie šių žodžių.

Padangas veikia labai smarkios apkrovos, todėl labai sunku sukurti absoliučiai idealias padangas. Jei kas nors pabandytų sukurti idealų produktą, kuris tenkintų visus, manau, kad jam nepavyktų. Manau, kad šią temą reikia tuo ir užbaigti, nes aš ir taip daug pasakiau“.

Sebastianas atsakė ir į klausimą, ar jis nesigaili, kad 2021 m. kontraktas su „Red Bull“ atiteko ne jam , o Sergio Perezui, kuris nugalėjo Azerbaidžane: „Aš dėl nieko nesigailiu ir nemanau, kad turėjau šansą sugrįžti į „Red Bull“. Aš pats nutariau judėti visiškai kita kryptimi ir prisijungti prie „Aston Martin“ - esu labai patenkintas tokiu sprendimu.

Atvirai sakant, esu labai patenkintas dėl Sergio, kadangi jis yra nusipelnęs savo vietos. Ji tai įrodė ne tik šia pergale, bet ir visais pastarųjų dešimčia metų dalyvavimo „Formulės-1“ lenktynėse. Dabar jis pelnytai vairuoja labai greitą automobilį.

Džiaugiuosi, kad „Red Bull“ turi labai greitą bolidą dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, aš gerai pažįstu didžiąją dalį šios komandos. Antra, Sergio dabar gali mėgautis lenktynėmis ir kovoti dėl pergalių“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 61
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2021 sezono taškai: 35
Komanda: Aston Martin Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas