S. Vettelis nusivylęs raudonomis vėliavomis

S. Vettelis nusivylęs raudonomis vėliavomis
logo 2021 Birželio 05 d. 19:46, Aston Martin F1

Baku kvalifikacijoje abu „Aston Martin“ pilotai nesugebėjo patekti į finalinę dalį. Lance Strollas sudaužė automobilį dar pirmojoje sesijoje ir pasitraukė iš kovos, o Sebastianui Vetteliui pagerinti rezultato antroje sesijoje sutrukdė raudonos vėliavos.

Sebastianas Vettelis (11 vieta): „Šiandien mes turėjome neblogą greitį. Aš buvau ramus ir planavau reikiamu momentu nuvažiuoti pakankamai greitą ratą, bet per antrą greitąjį bandymą surizikavau kiek daugiau nei reikėjo ir užblokavau ratus įvažiuojant į 15 posūkį. Man pavyko judėti toliau su sugadinta padanga, bet ta klaida man kainavo ne mažiau kaip 0,4 sek. ir vietą kvalifikacijos finale.

Tas posūkis yra gana sudėtingas: asfaltas ten grublėtas, trasa eina į apačią, o vėjas smarkiai veikia vairavimą. Esu nusivylęs, nes greitis mums leido patekti į finalinę dalį, bet dėl raudonų vėliavų pagerinti rezultato nepavyko. Bet startuosiu visai šalia pirmo dešimtuko ir su mūsų tempu, manau, sugebėsiu uždirbti taškų.

Lance'as Strollas (be laiko): Padariau grubią klaidą ir atsiprašiau komandos. 15 posūkis čia labai sudėtingas. Jis profiliuotas, stabdant reikia judėti į dešinę – tokioje situacijoje labai lengva užblokuoti priekinį dešinį ratą. O pučiant vėjui į nugarą, sudėtinga sulėtėti. Aš per greitai įvažiavau į 15 posūkį, užblokavau ratą ir nesugebėjau išvengti kontakto su barjeru. Nusivyliau šia klaida, bet dabar svarbiausia – susikoncentruoti ties užduotimi aplenkti kuo daugiau varžovų. Baku galima lenkti, todėl stengsiuosi aplenkti kuo daugiau pilotų ir iškovoti aukštesnę poziciją“.

Komandos vadovas Otmaras Szafnaueris: „Sebastianui nepasisekė, dėl Ricciardo avarijos trečiame posūkyje likus kelioms minutėmis iki antros sesijos pabaigos jis negavo šanso pagerinti rezultato ir patekti į kvalifikacijos finalą. Sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis, Sebastianas tuo metu buvo 11-tas, jam pritrūko kokių 0,03 sek. Menka paguoda, kad jis galės startuoti už dešimtuko ribų ir rinktis padangas pirmajai lenktynių atkarpai.

Gaila, kad Lance'as atsitrenkė į barjerą 15 posūkyje ir lenktynes pradės iš paskutinės eilės. Iš tokios tolimos pozicijos bus sunku uždirbti taškus, bet galite neabejoti – Lance'as padarys viską, ką sugeba. Su teisinga strategija ir geru greičiu gal būt net pavyks patekti į dešimtuką“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau
Baku
Trasa: Baku (Europos GP)
Ilgis: 6,006 km Ratų skaičius: 0
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794