S. Vettelis per „Pirelli“ bandymus sudaužė bolidą (8)

S. Vettelis per „Pirelli“ bandymus sudaužė bolidą
logo 2017 Vasario 09 d. 21:58, Ferrari
Pirmoji lietaus „Pirelli“ padangų bandymų diena dirbtinai drėkinamoje Fiorano trasoje užsibaigė anksčiau laiko, kadangi Sebastianas Vettelis sudaužė „Ferrari“ bolidą.
Sugrįžęs į trasą po pietų pertraukos S. Vettelis jau pirmame rate įvažiuodamas į greitą kairįjį posūkį pradaro mašinos kontrolę, su patobulintu „Ferrari“ SF-15 T bolidu išlėkė iš trasos ir atsitrenkė į apsauginius barjerus iš padangų. Apseita be rimtesnių traumų, bet mašiną remontui nutarta sugrąžinti į bazę Maranelle.
„Tai buvo įprastinis lenktyninis incidentas ant dirbtinai sudrėkintos dangos. Iki avarijos, per rytinę sesiją buvo nuvažiuota 40 ratų su skirtingomis lietaus padangomis – mes surinkome nemažai svarbios informacijos, – dienos įvykius pakomentavo „Pirelli“ atstovas.
Vėlai vakare turi būti priimtas sprendimas dėl penktadienio bandymų – prie „Ferrari“ vairo turėjo atsisėsti jaunimo akademijos narys Antonio Giovinazzi.

Komentarai (8)
kipshas999
| 02/15 03:27 Atsakyti
o larensui eilini karta bele tik kokia nesamone apie veteli ar ferus parasyt...1_protingo pasekejas,minties galiunas :)
Larensas
| 02/11 10:52 Atsakyti
greit suprato, kad čia ne sapnas, ir su tokiu laužu teks kovot dėl titulo, paplūdo ašarom ir - į sieną. per anksti dar spręst, ale tam bele tik pažliumbt.
Arnius
| 02/10 09:50 Atsakyti
is algos isskaiciuos uz remonta
Kukurys
| 02/10 07:23 Atsakyti
mantazzo -posukis i kaire,masina i desine o vettelis tuo metu tetri zaide:)
errnis o kokia gera naujiena galejo apie ji parasyt kai jis sudauze masiniuka?:),gera naujiena- jok jam nieko nenutiko,visko po biski
errnis
| 02/10 04:50 Atsakyti
Apie VET tik blogas naujienos galima rasyti apie HAM tik Gera's Apie VER tik provokuojancias
mantazzo
| 02/10 00:27 Atsakyti
Šiaip tai kiek teko skaityti kas čia buvo, tai tiesiog posūkis eina į kairę, o mašina į dešinę nuvažiavo. Toks tas "kontrolės praradimas"...
dark3stlif3light
| 02/10 00:22 Atsakyti
Per žiema pamiršo kaip vairuot
Klepsidra
| 02/09 22:20 Atsakyti
"Honestly, what are we doing? Racing or ping pong?"
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas