S. Vettelis: privalau geriau atlikti savo darbą (7)

S. Vettelis: privalau geriau atlikti savo darbą
logo 2019 Gruodžio 01 d. 17:50, Ferrari

Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis šÄ¯ sezoną nusileido ne tik abiem „Mercedes“ lenktynininkams bei Maxui Verstappenui, tačiau ir savo jaunajam komandos draugui Charlesui Leclercui.

Po Abu Dabio GP lenktynių, kuriose liko penktas, vokietis pripažino, kad sezonas tiek jam, tiek komandai nebuvo sėkmingas ir tikisi, jog kitais metais bus padarytos atitinkamos išvados.

„Šis sezonas nesiklostė taip, kaip mes norėjome. Manau, kad mes suprantame to priežastis ir išmokome tam tikras pamokas. Dabar turime užtikrinti, jog bus padarytos reikiamos išvados.

Tiek aš asmeniškai, tiek visa komanda turime pasirodyti geriau. Asmeniškai man tai nebuvo labai sėkmingi metai. Vis tik nemanau, kad viskas buvo taip blogai, kaip gali pasirodyti. Daug mažų detalių lėmė visą tai, tačiau tikrai suprantu, kad privalau geriau atlikti savo darbą.

Kitą sezoną tikimės žengti žingsnį į priekį bei kovoti su „Red Bull“ bei „Mercedes“ komandomis“, - bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo S. Vettelis.


Komentarai (7)
egiduxx
| 12/02 17:15
Sutaršytas sebai buvai kaip nieks šiuolaikinėje f1 dar nebuvo pažemintas. Visiškai pasiteisino prieš sezoninės prognozės, kad vetelis pervertintas reikalas ir nevertas jis tų savo titulų, rikardo vs vettel fanatikai dar atmazino, bet čia jau net ir fanatiškiausi bejėgiai bus. Nieko jis neparodė f1 ir neparodys jau niekada, nes nėra jokių duomenų iš ko kažką rodyti.
Life
| 12/02 10:25
Turint greičiausią bolidą x4 čempionui užimti tik 5 vietą čempionate, sakyčiau ir gėdinga ir skandalinga, reiktų skubiai trauktis kaip Rosbergui, nes tik gėda daro sau ir komandai.
Pitlane2018
| 12/01 23:15
Gal ir atrodo ne į temą, bet Vettelis yra vedęs ir turi tris vaikus, kai Schumacheris grįžinėjo, Hakkinenas, kiek pamenu ir sakė, kad pas jį ne tik amžius, bet žmona ir vaikai, kažin ar kas gausis. Manau, papildomi rūpesčiai varžantis aukščiausiame lygyje nuima kelis brangius procentus susikaupimo ir koncentracijos, iš Vettelio stebuklų nebesitkėčiau.
R12
| 12/01 21:36
YZF
| 2019 Gruodžio 01 d. 17:59

Jauciu kitas sezonas bus tik dar didesnis kelias zemyn. Kimio sindromas suveiks ir jau ne tas amzius ir ne ta motyvacija kad cia rautis i virsu. Bus dar blogiau Sebukui nei siais metais. Mark my words. (seivinkit screenshotus).

Va tu galėsi rautis į viršų!Iš Maximos į Barborą!!!!!
Tech
| 12/01 18:24
Evbi, nepamirsk susisiekti pm del Lec vs Vettel! ;)
Naivus Kvailys
| 12/01 18:21
Kai kamuoja demesio stoka, raginimai issisaugot komentarus.
YZF
| 12/01 17:59
Jauciu kitas sezonas bus tik dar didesnis kelias zemyn. Kimio sindromas suveiks ir jau ne tas amzius ir ne ta motyvacija kad cia rautis i virsu. Bus dar blogiau Sebukui nei siais metais. Mark my words. (seivinkit screenshotus).
×

F-1.lt pulsas