S. Vettelis: S. Marchionne mirtis paveikė „Ferrari“ (5)

S. Vettelis: S. Marchionne mirtis paveikė „Ferrari“
logo 2018 Gruodžio 12 d. 19:26, Ferrari

Sebastianas Vettelis pripažino, kad Sergio Marchionne mirtis paveikė „Ferrari“ ir turėjo įtakos komandos rezultatams 2018-aisiais. 

Buvęs ekipos generalinis direktorius mirė šių metų liepos mėnėsį. Iki to momento „Ferrari“ buvo lyderiaujančioje pozicijoje, tačiau komanda neišlaikė pozicijų iki sezono galo.

„Sergio netektis turėjo didžiulį poveikį mums, bei buvo sunku tai išgyventi. Manau, kad mūsų noras kreipti didžiulį dėmėsį į kiekvieną detalę kitame sezone padarys mus tik stipresniais“, - kalbėjo vokietis.

Vettelis, kuris atsiliko 88 taškais nuo čempiono Lewiso Hamiltono, pripažįsta, kad tai buvo didžiulis praradimas: „Atrodo, kad viskas vyko taip pat, kaip iki to momento, visi darė savo darbus, tačiau mums nebuvo lengva. Manau, kad visi stengėsi išlikti psichologiškai stiprūs. Jis mums kėlė didžiulius reikalavimus, tačiau tuo pačiu visada padėdavo. Jo praradimas yra skausmingas, tačiau gerbdami jį turime tęsti pradėtą darbą.“


Komentarai (5)
Senelis
| 12/13 17:42 Atsakyti
Kaltas Marčijonė...Vieni per ašaras nematė kur gaikes sukti, kiti neišgalėjo vairuoti...
skeptikas
| 12/13 22:04 Atsakyti
Šiaip tai Eurosport rodys.
Rimvydas Rozenas_2
| 12/14 20:45 Atsakyti
Bl.apkiautims.nu numire-mirsim visi.apsižliumbe kaip bobos,arba dangsto savo neigaluma,nu arba tešliai kurie ir neverti but čempionais.tada tep jiem ir reik
GnR
| 12/13 18:52 Atsakyti
Ne į temą, bet gal kas žino per kur padoriai pažiūrėti Formula E galima?
Pit Crew
| 12/13 19:07 Atsakyti
GnR
12/13 18:52

Ne į temą, bet gal kas žino per kur padoriai pažiūrėti Formula E galima?

Šiaip į temą;) Reiks pračekinti. Gal koks Match TV rodys...
×

TOP naujienos