S. Vettelis: skiriama per daug dėmesio tam, ką pasako S. Marchionne (2)

S. Vettelis: skiriama per daug dėmesio tam, ką pasako S. Marchionne
logo 2017 Spalio 13 d. 15:02, Ferrari

Ferrari“ ekipos vadovas Sergio Marchionne nebijo aštriai pasisakyti, o jo kalbos sulaukia itin didelio dėmesio žiniasklaidoje.

Tačiau „Ferrari“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad jo pasisakytiems dalykams yra skiriama per daug dėmesio.

„Daugelis dalykų, kuriuos jis pasako yra tiesiog visiškai tiesūs, be jokių užuolankų ir tai yra gerai. Visada būna tam priežastis. Jis yra teisingas. Bet tada žmonės išpučia burbulą iš to ir daro šurmulį.

Kad ir ką jis pasako spaudoje, jis tai pasako ir komandos viduje tik dar aštriau. Todėl žmonėms komandos viduje, tai nebūna didelės naujienos. Bet visiems kitiems tai atrodo, kaip labai didelės naujienos ir tada tai sukuria nereikalingą turbulenciją“, - kalbėjo  vokietis.

Tiesa, pilotas pridėjo, kad jau išmoko su tuo susitvarkyti.

„Svarbiausias dalykas yra tas, kad tai mūsų neveikia kaip komandos. Daugiausiai dėl to, kad jis turi labai stiprų ryšį su mumis. Jis yra daug įsitraukęs į komandos veiklą ir tu žinai, kad jis yra labai sumanus žmogus.

Jis visada mato, kai kažkas vyksta ir sugeba įžvelgti, kas yra blogai. Ir jis nori laimėti taip pat, kaip ir mes. Ir dėl to nemanau, kad jis krauna spaudimą ant mūsų. Tiesiog kartais kaip spauda visa tai išverčia, tai gali atrodyti, kaip spaudimas“, - pridėjo S. Vettelis.


Komentarai (2)
saab
| 10/14 10:51 Atsakyti
o cia kieno vertimas aplamai? f-1.lt=google translate?..))))))))))))))))))
Francas logo rėmėjas
| 10/13 16:59 Atsakyti
karkiusai, ar paskutine pastraipa tau nieko neprimena?:)
Man atrodo gali gamintis plakata!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas