S. Vettelis: smagu laimėti po kelių sunkių savaičių (3)

S. Vettelis: smagu laimėti po kelių sunkių savaičių
logo 2017 Lapkričio 12 d. 20:26, Daimler

Sebastianas Vettelis po itin sudėtingo laikotarpio triumfavo Brazilijos GP lenktynėse ir nepaliko vilčių už jo likusiam Valtteri Bottui.

Į Braziliją vokietis atvyko iškovojęs vos vieną pergalę nuo lenktynių Monake, kai sezoną pradėjo trejomis pergalėmis per 6 lenktynes.

„Startavau labai gerai, bet jaučiau, kad šiek tiek prasisuko ratai ir maniau, kad jau praradau savo šansą. Tačiau Valtteris, manau, turėjo dar daugiau problemų startuodamas nepalankioje juostoje, todėl turėjau šansą įsispausti į vidų. Manau, kad jį šiek tiek nustebinau.

Buvo labai svarbu, kad po to spaustume dar labiau. Po saugos automobilio spaudžiau, kad sukurčiau didesnį skirtumą ir galėčiau kontroliuoti lenktynes.

Labai džiaugiuosi dėl likusios komandos, kuri liko namuose. Tai buvo sudėtingos kelios savaitės, todėl smagu, kad abu bolidai finišavo taip aukštai“, - kalbėjo „Ferrari“ pilotas.

„Tai buvo sudėtingos lenktynės. Kalbėjau su Valtteriu ir tempas buvo daugiau mažiau toks pat, todėl nebuvo vietos klaidoms“, - pridėjo S. Vettelis.

Komentarai (3)


dark3stlif3light
| 2017 Lapkričio 13 d. 01:46
Bottas niekada nebus čiampionas.
opelis
| 2017 Lapkričio 12 d. 23:16
taip 0
ziurovas f1
| 2017 Lapkričio 12 d. 22:03
0 komentaru...
×

F-1.lt pulsas