S#10 GP10 spaudos konferencija

2011 Balandžio 04 d. 23:17

Sveiki,

Pradedama dešimtoji „Prelude GP“ spaudos konferencija.

Klausimus šių puikių lenktynių dalyviams paskelbs puikiosios Team Woking ekipos spaudos atstovai.

Į SK kviečiami:
„Prelude GP“ podiumo dalyviai:
Andal (Phantom GT)- 1 vieta
HaMLeT (TD racing) - 2 vieta
Elyga (Mediafon YEAR rc.)- 3 vieta

kitus SK dalyvius ivardins Team Woking ekipos atstovai.

2011 Balandžio 05 d. 12:31

[b]Andal[/b], sveikinimai su puikiai dominuojančia pergale. Ar varžybų pabaigoje tikrai buvo neramu dėl besivejančio HaMLeT, ar čia ant kuklumo pramušė?

[b]HaMLeT[/b], kaip jautėtės lenkdamas Arka, ar nebuvo baisu, ypač kai taip spaudė spaudė tiesiojoje?

[b]Elyga[/b], tvarkinga trečioji vieta. Kas trukdo dažniau taip pasirodyti? Mažųjų talismanų neatsivežate?

[b]Fixamer[/b], ar tikrai gavote į šikną nuo Arkos, ar pats niekieno netrukdomas tepštelėjote per šoną GO-1 gražuolei Divai?

[b]Arka[/b], sužinojęs apie jums skirtos nuobaudos dydį išdūmėte iš kartodromo net neparagavęs torto buvusio kolegos garbei. Ar tiesa, kad svarstote galimybę nedalyvauti tolimesniuose etapuose? Pateikite savo įvykių versiją, kaip viskas buvo iš tiesų.

[b]Snoopy[/b], kaip pakomentuosite teiginius, kad A važiavimas galima būtų pavadinti tikromis bulių kautynėmis, jei tik jame važiavę pilotai nebūtų buvę tokie kiaulės?

[b]FX[/b], ar jūs ir gyvenime kitiems į šikną baksnojat, kai jums nenusileidžia, kaip A važiavime kovojant su Roc? Ir ką reiškia jūsų taip keliamo piršto žestas kiekvieną kartą rodomas besipriešinančiam varžovui? Kur tą pirštą norite kišti?

[b]raziau[/b], kaip jaučiatės abiejuose sekmadienio etapuose „padarytas“ komandos draugės? Galbūt paklausysite puse lūpų varžovų išsakytų pasiūlymų vartoti mažiau alučio ir mesti svorį?

[b]DonRomaso[/b], kas atsitiko – vienos lenktynės taip gerai, po pietų jau ne taip. Ką tokio suvalgėte? O gal traukos kontrolės sistemos mechanikai šįkart nespėjo sumontuoti?

[b]AF1[/b], po etapo nuėjote ne į boksus, o link trasos vidurio. Ką ten pametėte?

[b]Maunai[/b], kvalifikacijoje nuo Andal atsilikote mažiau nei puse sekundės – puikus rezultatas. Kodėl tokio tempo nedemonstravote lenktynėse ir buvote aplenktas net tokio lūzerio jaudriaus?

2011 Balandžio 05 d. 13:34

Maunai, kvalifikacijoje nuo Andal atsilikote mažiau nei puse sekundės – puikus rezultatas. Kodėl tokio tempo nedemonstravote lenktynėse ir buvote aplenktas net tokio lūzerio jaudriaus?

Nezinau nesusitvarkiau su kartu ir posukiais, ypac pries ilgaja tiesiaja, gal ir nuovargis dar prisidejo nes jau antra diena ranku nejauciu :D

2011 Balandžio 05 d. 13:37

VISIEMS BRANGIEMS GO-1 VYRAMS

Didžiulė pagarba AF1 mokančiam po incidento VYRIŠKAI susitvakyti su savo emocijom. Pailinkėjimas visiems kitiems sekti šiuo pavyzdžiu!

2011 Balandžio 05 d. 15:34

Snoopy, kaip pakomentuosite teiginius, kad A važiavimas galima būtų pavadinti tikromis bulių kautynėmis, jei tik jame važiavę pilotai nebūtų buvę tokie kiaulės?

nežinau, ar man ši frazė taikoma, bet jei jau taip, tai turėčiau mažų mažiausiai pakriuksėti.

O šiaip, manau, kad būtų gera idėja po kiekvieno etapo, kad visi dalyviai išrinktų etapo kiaulių kiaulę ir bulių bulių. Ir į taisykles įtraukti, kad privalomai, kitame etape reikėtų važiuoti pasipuošus su kiaulės "šnipu" arba jaučio ragais, kad visi matytų, ir dar nuotraukose būtų įamžinta :D vat kaip gerai sugalvojau :)

2011 Balandžio 05 d. 15:34

> Arka, sužinojęs apie jums skirtos nuobaudos dydį išdūmėte iš kartodromo net neparagavęs torto buvusio kolegos garbei.

Apgailestauju, kad neteko po varzybu susesti kaip buvo suplanuota.

> Ar tiesa, kad svarstote galimybę nedalyvauti tolimesniuose etapuose?

Gal siek tiek atvirksciai - bandau surasti motyvacijos tęsti sezoną, kurio paskutinių dviejų etapų rezultatai buvo mistiniai nieko bendra neturintys su vairavimo kompetencija.

> Pateikite savo įvykių versiją, kaip viskas buvo iš tiesų.
Siaip tai apskritai baudos paskyrimas mane sokiravo.

Versija yra elementari ir tikrai ne pirma karta matoma. Incidentas ivyko tarp dviejų kartingų: Fikso ir DIVOS. Kaip Fiskas pasake "Diva uzdarinejo duris neziuredama". (istrauka is DonRomaso TOP vaziavimas 1:45 - 1:55).
Kodel teisėjai nusprendė apkaltinti incidentu pasinaudojusi 19 karta yra totali mistika.
As puikiai atsimenu kai dar vaziuojant pro bus stop'a maciau priekyje vykstanti incidenta ir momentaliai nusprendziau abu kartingus aplenkti vidumi - praėjau milimetrais bet ne vieno neprilieciau.

Siame etape padariau tik viena klaida - pagal SR 7.6 per velai blokavau Hamlet'a.

Motyvacijos dalyvauti toliau kol kas nėra visiškai. Ir visas sezonas yra prarades bet kokias spalvas. Gal po savaitės kitos atsigausiu...

Sveikinimai Andal, Hamlet ir Elyga su svaria pergale siame etape.

2011 Balandžio 05 d. 16:14

P.S. Situacija manau dar elementaresne tiems, kas priesinga kryptimi yra megines lenkti S posukyje vidumi ir puikiai zino kaip greitai tenai blokuojasi ratai ir prasideda slydimas ir kad svelniai kazką pastumti tenai yra praktiskai neimanoma...

2011 Balandžio 05 d. 16:15

Fixamer, ar tikrai gavote į šikną nuo Arkos, ar pats niekieno netrukdomas tepštelėjote per šoną GO-1 gražuolei Divai?

Tada atrode, kad kontaktas buvo, del to pakeliau ir ranka.

-----

Arka, siulau taip giliai neimti i galva, o susikaupti ir kovoti. Visus pasiust velniop yra paprasciausia. Visiems buna nesekmingu etapu del vienu ar kitu priezasciu ;)

2011 Balandžio 05 d. 16:34

>Fixai - teorija yra viena, is sono ziureti ir "patarineti" yra antra, o realiai buti situacijoje yra trecia.

Galima nekreipti demesio i nieka, bet tada reikia nekreipti demesio ir i sezono iskaita - aisku kaip diena.

2011 Balandžio 05 d. 16:36

Jeigu Hamlet'as neimtu i galva - butu pakeles ranka ir praleides, bei teses kova toliau praeitose varzybose (kaip dauguma is musu dareme sezono pradzioje).

2011 Balandžio 05 d. 16:52

FX, ar jūs ir gyvenime kitiems į šikną baksnojat, kai jums nenusileidžia, kaip A važiavime kovojant su Roc? Ir ką reiškia jūsų taip keliamo piršto žestas kiekvieną kartą rodomas besipriešinančiam varžovui? Kur tą pirštą norite kišti?

Nebaksnoju, patraukiu y shona. Su ROC buvo kita situacija, tikejausi, kad Rokas leks ir dar man kelia valys, bet gavosi taip, kad lashe jis labai suletedavo ir niekaip nepabegdavo nuo manes bei po truputi slysdavo y ishore, o ash matydamas slydima vis bandydavau listi kuo greichiau y vidu taip ir nutikdavo su tais pabaksnojimais. Shiaip pirshto nekeliau, keliu visa ranka, bet jei kazhkas nedamato tai jau sorry ash ne okulistas... ranka buvo keliama parodyti ROC'ui, kad jis pats slysta ishoren, o ash tik shiaip truputi padarau "Kliudzhiau" (c) Biliunas :D

2011 Balandžio 05 d. 17:04

[b]DonRomaso, kas atsitiko – vienos lenktynės taip gerai, po pietų jau ne taip. Ką tokio suvalgėte? O gal traukos kontrolės sistemos mechanikai šįkart nespėjo sumontuoti?[/b]

Tiesiog 3-io kvalifikacijos rato pabaigoje padariau klaida gyvateje, kas netik trecia bet ir ketvirta rata sugadino. Likus paskutiniam kvaloje ir gavus 16 kartinga beliko gintis, sakyciau dar visai neblogai gavos per 1 pozicija nuo patekimo i A vaziavima, deka Gvido zinoma :)

2011 Balandžio 05 d. 18:37

kaip jautėtės lenkdamas Arka, ar nebuvo baisu, ypač kai taip spaudė spaudė tiesiojoje?

siek tiek buvo;] nes kelis ratus pries tai jau buvau imurytas i apsaugine sienele, taciau Arka vaziavo korektiskai ir ivertines situacija paliko pakankamai vietos lenkimui.

2011 Balandžio 05 d. 20:12

Aciu uz klausima. Nepamenu kada tai buvo, bet turbut ieskojau pamestos 'papkes' :)
DIVA, beje, per si etapa pasake metu (jei ne visu laiku) fraze: "as galvojau, kad cia vyrai lenktyniauja".
:cooool:

2011 Balandžio 06 d. 10:56

Andal, sveikinimai su puikiai dominuojančia pergale. Ar varžybų pabaigoje tikrai buvo neramu dėl besivejančio HaMLeT, ar čia ant kuklumo pramušė?

Ačiu už sveikinimus. Buvau uztikrintas savo gera forma, turejau gera kartinga, pravaziavau saltai ir protingai(suvaldziau emocijas). Viduri vaziavimo Hamleto dar nemaciau uz saves, tad zinojau, kad jam neuzteks greicio pranasumo padengti susidariusi skirtuma, tad finisavau ramiai.

2011 Balandžio 07 d. 13:37

Elyga, tvarkinga trečioji vieta. Kas trukdo dažniau taip pasirodyti? Mažųjų talismanų neatsivežate?

Tiesa pasakius, pradžioje buvo tvarkinga ketvirtoji, tik dėka nuobaudu (sukelusiu kolegai Arkai didelį liūdesį) pakilau į trečiąją. Pagrindinė priežastis, kodėl taip dažniau nepavyksta, kad per mažai nuobaudu gauna kiti kolegos.. vat tik kai gauna, taip ir iš karto ant podiumo :grad:
Bet rimčiau pasvarščius, reiktų mažiau valgyti, daugiau judėti gryname ore, daryti mankštą rytais, apriboti akloholio upes savaitgaliais, prisiminti kas tai yra treniruotės for fun, pakelti fizinę forma plaukimo ir treniruokliu pagalba, mažinti kasdieninio streso įtaką psichikai ir rezultatai sugrįš lyg niekur nieko :crazyeye:
Taigi, yra dar laiko, einu makštintis :cooool:
Su vėlykom
Elyga

2011 Balandžio 10 d. 17:53

>> raziau, kaip jaučiatės abiejuose sekmadienio etapuose „padarytas“ komandos draugės? Galbūt paklausysite puse lūpų varžovų išsakytų pasiūlymų vartoti mažiau alučio ir mesti svorį?

Geras klausimas :) siaip jauciuosi gerai, jei tik komandos drauge vaziuoja greiciau tai man kaip ir paskata pasitempti, tik dar nesu visai tikras kad cia tikrai svorio problema, todel tiek aluti tiek svori dar prilaikysiu :)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas