S#10 GP9 spaudos konferencija

2011 Balandžio 04 d. 23:00

Sveiki,

Pradedama devintoji „Damon Hill GP“ spaudos konferencija.

Klausimus šių puikių lenktynių dalyviams paskelbs puikiosios 69.lt ekipos spaudos atstovai.

Į SK kviečiami:
„Damon Hill GP“ podiumo dalyviai:
HaMLeT (TD racing)- 1 vieta
Arka (Phantom GT) - 2 vieta
Andal (Phantom GT)- 3 vieta

kitus SK dalyvius ivardins 69.lt ekipos atstovai.

2011 Balandžio 05 d. 13:18

Sveiki :) Pirmą kartą tenka toks malonumas pakamantinėt visus, todėl „sorry“ jei ką svarbaus užmiršom :)Prašom, jei turit klausimų prisidėt :)

HAMLET Sveikinimai su pergale! Per beveik visą sezoną nė vienos baudos, nė vieno incidento... Iš kur toks susikaupimas ir šalti nervai? Kokius ginklus ruošiate sekantiems dviem etapams, kai nuo pirmos vietos skiria tik 2 taškai? :)

ARKA Tragiškas savaitgalis, a? Bet kuriuo atveju, sveikinimai su antra vieta! Mačiau piktą veidą po kvalifikacijos, klausiantį: what da f...k? Ar tik pasirodė? :P

ANDAL Sveikinimai su trečia vieta. Daug diskusijų po važybų dėl net keletos epizodų, ir likot nenubaustas? Kokie argumentai papirko teisėjus? :) Neapmaudu dėl pole pozicijos, greitesnis kartingas ir tik antras laikas? :) Ar pritariate, kad dėl visko čia kaltas svoris? :D

FIXAMER Ir vėl DQ1? Peržvelgus statistiką, panašu, kad be baudos – ne lenktynės? :) Kaip jums (nepisimenu dabar tiksliai kieno idėja, prisipažinkit) pajungti kartinguose “švelnią” srovelę kuri suveiktų susilietus kartingams, kad neliktų abejonių buvo kontaktas ar ne? :D

FX Ant ko labiausiai pykstate, DIVOS, Snoopio ar gyvenimo, už skrydi iš trasos? Panašu, kad jums ne vienos varžybos nepraeina be mažesnių ar didesnių incidentų. Gal kalta karma? :D Ar ne laikas apsilankyti pas kokį šamaną? :P

ELYGA Kaip reaguojate į pastovias kolegų diskusijas po varžybų: kodėl.. kaip.. už ką..? Ar po savo buvusio kolegos pasitraukimo galvojate, kad vis tiek nėra teisybės gyvenime?

ARĖJAS Ko pritrūko patekti į TOP važiavimą? Nemanote, kad buvote vertesnis nei kolegos Snoopy ir Fixamer sekančiame važiavime prisirinkę baudų? :)

SNOOPY Kaip atšventėte gimtadienį? Ar labai laukėte ir tikėjotės gauti tokią nuostabią dovaną – DQ6? Šį kart nesuveikė taisyklė – kur du pešasi trečias laimi? :)

YCKA Lenktynių pradžioje buvote itin susirūpinęs, ar tik DIVA ir nelenktyniaus su tom tigrinėm pėdkelnėm ir mini sijonu? Ar tos mintys trukdė geriau pasirodyti kvalifikacijoje? Nes matomai per varžybas sekėsi geriau :)

GVIDAS F1 Kaip sakant šį kart palikot už TOP‘o borto... Neįspūdingos varžybos, bet per GP10 atsiėmėt :D klausimas ne į tema.. klink... klink... Kaip jūsų Audi 1.9 TDi? Ar patenkintas? Ar važiuokle nebyra, kaip variklis? Ar rekomenduotumėt pirkti tokia tik quattro?

RAZIUS Koks jausmas už incidentą kuomet varžovas prarado 1 poziciją gaut DQ6 baudą? Ko nešaukėt visiems, kad jūs nekaltas, aplinka kalta?

2011 Balandžio 05 d. 13:19

na o apie save trečiu asmeniu šnekėt nemėgstu dar.. taigi jei turit kokių klausimų prašom :)

2011 Balandžio 05 d. 13:32

AF1 Jau ne pirmą važiavima liekate paskutiniame važiavime, gal vis dėl to reiktų bent vieną treniruotę išnaudoti, priprast prie trasos? Ar čia labai griežta politika šiuo atžvilgiu?

2011 Balandžio 05 d. 14:09

Aciu uz klausima. Prastos kvalifikacijos priezastys: mano vidinis nusistatymas ir kreivos rankos :)
KAndavoje testai visiems bus vienodi (isskyrus nakvotojus), todel tradiciskai laukiu geresnio pasirodymo (nebent Gvidas... :D )

2011 Balandžio 05 d. 15:18

> ARKA Tragiškas savaitgalis, a? Bet kuriuo atveju, sveikinimai su antra vieta! Mačiau piktą veidą po kvalifikacijos, klausiantį: what da f...k? Ar tik pasirodė? :P

Tikrai tragiskas savaitgalis ir absurdiskos lenktynes.
Pavadinciau jas burtininku lenktynemis o ne kartingu.

Kvalifikacija normali ir tikrai ne pirmas kartas, kai kazkas yra greitesnis ;)

I vietos nugaletojas - jeigu iki siol laikiau garbingu varzovu ir kovos vyko tvarkingai, tai siose varzybose I vietos isplesimas buvo toli grazu iki garbingo.
Iki siol negaliu atsigauti... Analogiskoje situacijoje GP10 B vaziavime Gvidas gavo DQ6, siame vaziavime pergale ismusus varzova tvarkinga.
Jeigu butu salti nervai ir garbinga kova - kolega turejo praleisti ismusta varzova ir testi kova garbingai.

2011 Balandžio 05 d. 15:21

SNOOPY Kaip atšventėte gimtadienį? Ar labai laukėte ir tikėjotės gauti tokią nuostabią dovaną – DQ6? Šį kart nesuveikė taisyklė – kur du pešasi trečias laimi?

Labai šauniai atšvenčiau! Jei viską pasakočiau, tai turėčiau bijoti pavyduolių niuksų :) Dovana yra dovana - dovanotam "arkliui" į skaičių už Q nežiūrima :D su bauda sutinku, viskas pagal taisykles. O mūsų taisyklės byloja, kad jei du pešasi - nekišk nosies, nes liksi kaltas :D žinojau, žinojau ir... pats kaltas ;)

DIVA klausimas. Is kur ir taip sytaiga tiek gazo? Dabar truputi velu del cempiones vardo kovoti. Ai ir dar, kaip gaidziuku pestu kautynes TOP vaziavimuose?

2011 Balandžio 05 d. 15:22

Baisiausia gyvenime būti amžinai perspektyviu, panašu čia manęs tokia dalia laukia :) Važiuoti 10 ratų greitai visi moka, o pravažiuoti 2 čia jau menas. Tai manęs tarp tų menininkų nėra ir todėl TOP'e apskritai važiuoti yra pasiekimas.

Audi... Ji puikiai atlieka savo funkcija nuveždama iki kartodromo, nes 96 kW patys suprantate ne stebuklas. Tačiau S-line kompletacija su 10mm žemesne pakaba, 17' ratais, sportinėmis sėdynėmis yra tikrai patogi ir komfortiška. Gal tik automatinė pavarų dėžė (variatorius) yra lėta, bet mieste/užmestyje nieko tokio. O kas liečia remontus... Na reikia pakeisti, bet ne daugiau nei BMW. Kas liečia Quattro - tai verta, nes šiemet žiemą prisikankinau gerai užmiestyje...

Beje DIVA - SVEIKINIMAI SU POLE! Apie tai kartingo visuomenėje jau sklinda legendos ir kuriami padavimai. O snoopy net girdėjau ta proga ruošia specialią dainą uždarymo vakarėliui!

2011 Balandžio 05 d. 16:00

DIVA klausimas. Is kur ir taip sytaiga tiek gazo? Dabar truputi velu del cempiones vardo kovoti. Ai ir dar, kaip gaidziuku pestu kautynes TOP vaziavimuose?

Na žinai, pavasaris, paukščiukai, bitutės... Šiaip viskas nuo kvalifikacijos priklauso, o kadangi kaip niekad papuole idealiai man sureguliuotas bolidas :D pavyko ir parodyt ką moku :)Geriau vėliau negu niekada :)Peštynės tai patiko :D ypač kai su FX padėjot įsisukt į 3 posukį, labai dėkinga, pati nebūčiau sugebėjus :D

2011 Balandžio 05 d. 16:02

Beje DIVA - SVEIKINIMAI SU POLE! Apie tai kartingo visuomenėje jau sklinda legendos ir kuriami padavimai. O snoopy net girdėjau ta proga ruošia specialią dainą uždarymo vakarėliui!

Ačiū Gvidai, ir ačiū Snoopy už pastangas, tikiuosi su jo nepaprastais vokaliniais sugebėjimais pats ir atliks šitą dainą :D

2011 Balandžio 05 d. 16:06

FIXAMER Ir vėl DQ1? Peržvelgus statistiką, panašu, kad be baudos – ne lenktynės? Kaip jums (nepisimenu dabar tiksliai kieno idėja, prisipažinkit) pajungti kartinguose “švelnią” srovelę kuri suveiktų susilietus kartingams, kad neliktų abejonių buvo kontaktas ar ne?

Matyt tos baudos vis man kliuna, nes kovoju is sirdies :D Del manes, tai galit ir video stebejimo sistemas diegti. As zinau tik viena, tada peripetiju bus dar daugiau :) Atsimenu KL filmuodavo, tai po to visi 20 atsistoje ziuri ir nesutaria, kas cia kaltas :D

2011 Balandžio 05 d. 17:00

FX Ant ko labiausiai pykstate, DIVOS, Snoopio ar gyvenimo, už skrydi iš trasos? Panašu, kad jums ne vienos varžybos nepraeina be mažesnių ar didesnių incidentų. Gal kalta karma? Ar ne laikas apsilankyti pas kokį šamaną? :P

Tiesa sakant nezhinau kuris ish jusu ta smaguma uzhvire ar snoopis ar tu, bet buvo ne itin malonus incidentas. Kur nors y pivele ishlekti tai dar ne taip baisu kaip pilnu greichiu y apsauginius barjerus. Jo kazhkaip vis kas nors isigudrina koky nors fokusa ishkresti, jau buvau pas shamana su kuriuo GP10 labai linksmai pasivazhinejom tai priejom prie ishvados, kad vazhiuoti reikia grubiai kaip visi senbuviai...

2011 Balandžio 05 d. 17:02

Klausimas DIVAI -> tai dabar prisipazhink kas ten yvyko per GP9 trechiame posukyje kai ishvazhiavau apsauginiu barjeru apzhiureti ish archiau :D

2011 Balandžio 05 d. 17:11

Klausimas DIVAI -> tai dabar prisipazhink kas ten yvyko per GP9 trechiame posukyje kai ishvazhiavau apsauginiu barjeru apzhiureti ish archiau

Prisipažįstu: bandžiau poną lenkt vidumi, bet tokią pačią mintį rezgė ir Snoopy :)jis mane, aš tave.. o rezultatą žinai :)

2011 Balandžio 05 d. 18:32

Sveikinimai su pergale! Per beveik visą sezoną nė vienos baudos, nė vieno incidento... Iš kur toks susikaupimas ir šalti nervai? Kokius ginklus ruošiate sekantiems dviem etapams, kai nuo pirmos vietos skiria tik 2 taškai?

Dekui.
Kadangi tai jau 10 GO-1 sezonas, tai turbut viska lemia patirtis ir aisku, truputis sekmes;]
Tikslai kituose etapuose paprasti - dvi pergales;]

2011 Balandžio 06 d. 10:45

ANDAL Sveikinimai su trečia vieta. Daug diskusijų po važybų dėl net keletos epizodų, ir likot nenubaustas? Kokie argumentai papirko teisėjus? Neapmaudu dėl pole pozicijos, greitesnis kartingas ir tik antras laikas? Ar pritariate, kad dėl visko čia kaltas svoris?

DIVA labai ačiū už įdomius klausimus man bei kitiems go-1 ass'ams (supraskit kaip norite :)).
Šiap aš nemėgstu verkti ir aiškintis po varžybu, kad mane kas priliete, nuskriaude ar pastume, man nepatinka kai kiti verkia jei aš juos priliečiu, uždarau ar pabaksnoju. Visada yra neetiškos išimtys: banzai lenkimai, stiprus smūgiai į galą posūkiuose. O bendrai važiuok greičiau arba nesimaišyk.
Su Fixu buvo kova. Jis kovojo agresyviai aš nenusileidau. Priekaištauti neturėtų būti, incidentą mate teisėjai, jie būdami objektyvus nesutiko su man už tą incidentą pritaikytą nuobaudą.
Viduje skaudu dėl Divos, kai jos nepamatęs grįžau į trajektoriją blokuodamas lenkimą ir kažkiek pakenkiau jai, tik nežinau ant kiek. DIVA sorry. Jei ten butu kas nors kitas tikrai nesigrausciau, tokiose masinėse patasovkese sunku išlikti teisiu ar būti apkaltintu.

Ne, neapmaudu, gerai, kad tu sugebėjai įrašyti jį į savo istoriją. O dabar daugiau šaltu nervu, naglumo ar egoizmo ir welcome on the podium.

:) Hamlet, du etapai=dvi pergales. Hm, noreciau su Tavimi aptarti tikimybes teorijos gaires :) Kandavoje Phantomai bus labai stiprus jei Arka gris is nusivylimo, jei negris grosiu vienas.

2011 Balandžio 06 d. 12:09

ARĖJAS Ko pritrūko patekti į TOP važiavimą? Nemanote, kad buvote vertesnis nei kolegos Snoopy ir Fixamer sekančiame važiavime prisirinkę baudų?
------------------------------------------------

Sveiki,

Pritrūko lenkimo. Turėjau vieną paskutinį ratą pabandyti aplenkti Elygą, bandžiau tą padaryti Gyvatės posukio išore, bet neapvyko. Tiesa dar nepadėjo ir tai, kad startavęs iš 4 vietos ne be kažkieno pagalbos (bent jau mano nuomone) po "hair-pin" posūkio atsidūriau 7-oje. Todėl teko viską pradėti nuo pradžių.

Kas yra vertesnis patekti į sekantį važiavimą ar laimėti varžybas, komentuoti negaliu, patenka ir laimi visada tie kas yra vertesni. ;)

Ačiū už klausimą :)

2011 Balandžio 06 d. 14:19

Andal> si sekmadieni tik per plauka nebuvo antros pergales, tad tikimybe yra labai didele;]

2011 Balandžio 06 d. 22:21

YCKA Lenktynių pradžioje buvote itin susirūpinęs, ar tik DIVA ir nelenktyniaus su tom tigrinėm pėdkelnėm ir mini sijonu? Ar tos mintys trukdė geriau pasirodyti kvalifikacijoje? Nes matomai per varžybas sekėsi geriau :)

Komplimentai tiek DIVOS aprangai tiek pilotavimui ! Kol visi lojo "au au", DIVA tik posūkiais "miau miau", o štai jum ir pokšt - turėkit moteriškus du "P" t.y. Pole Position ! Tai kad mintys apie mini-sijonus nepadeda susikaupti kvalifikacijai, tai faktas, bet šį kartą susikaupimą išblaškė kolega, kuris savo mini-susisukimu sugadino mano du greitus ratus. Lažinuosi -jis galvojo tik apie tigrines pėdkelnes ! Lenktynės praėjo tradiciškai - starte aplenkia visos lengvesnės blusos. Po to aš jas po viena išgaudau ir metu į slojika su dichlofosu. Tik piktos šį etapą buvo blusos - vis bandė įkyriai įkasti. Gal pavasaris - neėdę..

2011 Balandžio 07 d. 13:19

ELYGA Kaip reaguojate į pastovias kolegų diskusijas po varžybų: kodėl.. kaip.. už ką..? Ar po savo buvusio kolegos pasitraukimo galvojate, kad vis tiek nėra teisybės gyvenime?

Reaguoju ramiai, juk reikia vyrukams išlieti susikaupusią negatyvią energiją, nes kitaip ji kaupsis galvose, sukels paslėptas psichologines traumas [punch]
Kartais ir pats noriu į atlapus kam nors įsikibti, kai nesiseka, bet susilaikau, juk negalima mušti kolegų kartingistų, jei tavo kieme - žolė nežalia :nono:

Kas tiesa, tas tiesa, teisybės nebuvo, nėra ir nebus
[phaser]
Dabar po etapo, nei alaus su kuo išgerti, nei prieš etapą pasitreniruoti, nei Rygos barų nenusiaubti.. vienas kaip vilkas vaikštau po kartodromą, žmones gasdinu... :aargh3:

Taigi, su artejancio sventem, ir kad netrukdytu velyku siboliai gerai pasirodyti Kandavoje

Elyga :whipped:

2011 Balandžio 10 d. 17:47

>>RAZIUS Koks jausmas už incidentą kuomet varžovas prarado 1 poziciją gaut DQ6 baudą? Ko nešaukėt visiems, kad jūs nekaltas, aplinka kalta?

Sveiki,
kadangi GO1 man yra laisvalaikio pramoga, tai neturiu cia ko per daug ir aiskintis.
Buvo smagios lenktynes, geras oras ir gera nuotaika :)

TOP naujienos