Šanchajus 2013 kelionė

2012 Spalio 27 d. 08:25

Galime padėti pasiorganizuoti kelionę į Šanchajų - turim lietuvį, nenaujoką formulėje, gerai kalbantį kiniškai ir pažįstantį vietinių papročius. Siekdami pasidalinti jo išlaikymo kaštus norim pasiūlyti paorganizuoti kelionę tiems kam įdomu.
Šiuo metu esame 6 (vyr.lyt.) kurie nutarę važiuot. Bilietų dą neturim, tad keistis gali bet kada.
Tad prisijungimo formos yra tokios:
- formuojate savo grupę, nusistatote tikslus ir mes paorganizuojame kelionę ir aptarnavimą vietoje (apgyvendinimas, maisto parinkimas kabakuose, pagalba apsiperkant ir derantis, transportavimas iki lankytinų vietų šiaip palyda ir pan.)
- Jungiatės prie mūsų, tačiau didesnė nei 8 žmonių grupė nėra praktiška. O ir reikės komisiją praeiti atrankos. Komisija - aštrių pojūčių mėgėjai, bet jei įrodytumėte savo vertę tai jūs gyvenime pradėtumėt kitą etapą, kuris - nieks nuo to neapsaugotas - kartu ir su visu gyvenimu gali nutrūkti ir tame pačiame Šanchajuje - bet tai tik dar įdomiau!

Siekiant išvengti daug ir besikartojančio tiesioginio bendravimo elektriniais pacsztais eilinius klausimus palaikykime šioje temoje, o pribrendus laikui pasikeisti kontaktais nebus bėdų.

Pirmai informacijai ir vertinimui apie kainas:

- lėktuvas pirmyn atgal apie 1800 lt
- dviviečio kambario kaina prie pat centro (南京东路), eiliniame viešbutyje su mažos/vidutinės frakcijos tarakonais - 270元
- pavalgymas kabake (su alum i degtine) 30- 60元
- transportas apie 15 元/diena
- dovanos, apsipirkimai apie 1000 元 (nelygu ką pirkt)

- gido dalis: xxx lt, priklauso nuo interesantų n skaičiaus.

Tad jei neesate nuotykių mėgėjas - nesivarginkite! - jums patiems bus saugiau.

2012 Spalio 27 d. 10:43

O kokios nuolaidos taikomos Alonso fanams?

2012 Spalio 27 d. 18:44

geras geras, tik kokiam sumacheristui tai turbut nepatartina vaziuot su sitais astriu pojuciu megejais :D o siaip tai visai kruta atrodo + sanchajaus trasa viena geriausiu cempionate

2012 Spalio 27 d. 19:35

maniakai > šumakeris kitais metais jau negalioja - negarantinis! O visa kita kelionėje galima pataisyti. Juoba bus ir kantavimosi procedūros privalomoje programoje Lietuvoje!

2012 Spalio 28 d. 17:52

1_Protingas o tave mama ir tėtis išleidžia? Ar čia eiliniai kliedesiai kaip ir komentarai temose :D

2012 Spalio 28 d. 18:35

siandien alonzas sake, kad bus cempionas, tai kai tik metu gale atsiimu savo laimejima is topsporto - i'm in!

2012 Spalio 28 d. 18:39

tevai, kur cia tokios avialinijos kurios pirmyn ir atgal uz 1800lt iki Shanchajaus nuskraidina? ar cia su samadielu kukuruzniku skraidinsi? Tuomet fraze "ūs gyvenime pradėtumėt kitą etapą, kuris - nieks nuo to neapsaugotas - kartu ir su visu gyvenimu gali nutrūkti ir tame pačiame Šanchajuje" pasidaro aiski :D

2012 Spalio 29 d. 08:37

SliMMaz> Finnair, 4 akcijos per metus arba Aeroflot beveik visada.

2012 Spalio 29 d. 10:35

Nors čia tokie klausimai tik blevyzgom - tad nėra reikalo užsiimt, bet informacijai: galima skrist iki Pekino ir tada važiuot traukiniu. Traukinys iki Šanchajaus 550 RMB į vieną galą. Pigiausi gauti bilietai iki Pekino buvo 1218 lt - Hainan airlines! Gerų kainų pasiūlo Aeroflotas, Aerosvit. Finairas paprastai nebūdavo pigiausias, bet šiuo metu yra. Skristi irgi ne visada būtina iš Vylniaus - gi iki Rygos irgi netoli važiuot - ypač jei kaina skiriase keliais šimtais litų!

2012 Spalio 29 d. 23:18

Dėl proto tai kiek jau davė Dievas tiek - ne mano valioj daugiau pasiimti. O kas dėl kelionės, tai norėčiau patikslinti:
- galit burti savo grupę (geriausiai) ir mūsų gidas jus lydės kelionės metu - patikėkit pagalba tikrai didelė, pradedant jau tuo, kad net elementaraus maisto negalėtumėt užsisakyti. Tada jus su savo grupe, kokiu norit intensyvumu ir kokiu norit ritmu mėgausitės kelione. Galėsite būti savimi, t'saknt.
- jei grupės nesuburiat, tai yra galimybė jungtis prie mūsų. Nu bet jei paskaičius norisi nusišaut, tai jau ko gero tikrai geriau su mumis nevažiuot...

2012 Spalio 30 d. 00:08

LewisNr1> paaugsi, ismoksi skaityti tarp eiluciu, o tada suprasi visa esme. Ir bus juokinga. Geda ir juokinga. :)

2012 Spalio 31 d. 19:58

bet kad čia kelionė į f1 etapą nei puse žodžio neužsiminta :D anei tribūnų kainos,anei dar kas. čia gal šiaip pakeliaut po šanchajų? :D

2012 Lapkričio 02 d. 11:14

db > nu skaityk atidžiau. Bilietų kainos - kaip kiekvienam suprantama - ne didžiausios išlaidos. paprastai į žalią zoną po 60$ būdavo, sėdimos vietos matyt bus po 100$ kažkur. Nu o toliau ribų nėra - norėsi virš Redbulių garažo sėdėt tai krapštyk tūkstančius. Kainos surašytos pagrindinės, kad būtų orientacijai, tad kol nėra intereso tai daugiau galbūt ir nereikia čia pasakot. Na o žingeidumui patenkint klausimus kiktaip reikia uždavinėt....

2012 Lapkričio 07 d. 00:40

Pasiulymas idomus - verta pamastyt. Bilietu kaina reali kas truputi raukia tame, f-1 bilietai niekur pasauly brangus nebuna, jei nenori sedet su berniu kartu :) svarbiausia chebra linksma - manau galima butu duot vaizdu! buvau pas kitaicus, tikrai sudetinga be gido kokio, nieks nesivargina ten angliskai rasyt pavadinimu ar meniu, tenka pirstais rodytis - aisku irgi savotiskai idomu :) as uz, galima palekt, belieka del gido paslaugu sutart uz protinga kaina.

2012 Lapkričio 14 d. 14:52

as apsisprendziau - varom i Sanchaju, reik imt si nerealu nuotyki. Noretu prisijungt dar viens pazistamas - bus dar vietos? Dar tuo labiau, kad Kimis zada dalyvaut kitais metais, tai galesim su juo ir finliandijos uzragaut :)
Uz gido paslaugas ne problema - apmokesim. Tiks 500?
Del kitu detaliu manau reik mums atskirai pasiderint, neterskim eterio. Duok savo kontaktus.

2012 Lapkričio 14 d. 21:38

nu va tuoj sugalvosiu kokius ir duosiu....

2012 Lapkričio 14 d. 23:48

[email protected]

2012 Lapkričio 15 d. 09:36

slcf1 > šis geras, bet labai alergiškas - daugelį komentuojančių pamačius spuogais nuberia, neaplenkiant net ir intymiausių vietų. Po to tiems niežti, jei rankom, pirštais maskatuoja, prispaudinėja pritaško putų.... geriau tokio neduot.... Laiko dą yr - surasim....

2013 Sausio 11 d. 19:57

Sveiki. As esu irgi rimtai susidomejes kelione i Sanchaju f1 stebeti. Noreciau pakalbeti asmeniskai su 1_Protingu. Parasyk, tamsta man jei netyngesi [email protected] Arba parasyk cia savo email.

TOP naujienos