„Sauber“ laukia „Ferrari“ sprendimo dėl A. Giovinazzi

„Sauber“ laukia „Ferrari“ sprendimo dėl A. Giovinazzi
logo 2018 Rugsėjo 14 d. 00:54, Ferrari

Sauber“ komanda laukia kokį sprendimą priims „Ferrari“ dėl vieno iš savo pilotų bandytojų Antonio Giovinazzi.

„Sauber“ pasirašius sutartį su „Alfa Romeo“, „Ferrari“ įgijo teisę skirti šveicarų komandai vieną iš savo pilotų. Tai italai gali padaryti ir šiemet, bet sprendimą turi priimti iki spalio 15 d.

Kurį laiką buvo manoma, kad C. Leclercui perėjus į „Ferrari“, jo vietą „Sauber“ ekipoje užims Antonio Giovinazzi. Bet atsilaisvinusi vieta atiteko Kimi Raikkonenui. Tiesa, pereiti į „Sauber“ buvo suomio sprendimas, tad „Ferrari“ neprarado galimybės paskirti šveicarų ekipai vieną iš savo pilotų.

„Ferrari“ vis dėlto turi priimti nelengvą sprendimą. Pasibaigus šių metų sezonui komandą greičiausiai paliks Daniilas Kvyatas, kuris turėtų sugrįžti į „Toro Rosso“. O minėtasis A. Giovinazzi yra labai gerai vertinamas dėl savo darbo simuliatoriuje. Tiesa, pats sportininkas norėtų lenktyniauti kurioje nors F-1 komandoje.

Atsisveikinusi su abiem pilotais bandytojais, „Ferrari“ būtų priversta ieškotis patyrusio atsarginio piloto.

„Sauber“ taip pat turi nedidelę problemą. Vieną iš komandos pilotų Marcusą Ericssoną palaiko ekipos savininkai. Į komandą atėjus A. Giovinazzi, švedas liktų be darbo. Tiesa, praeityje buvo pasirodę pranešimų, kad „Sauber“ savininkai yra atviri pasiūlymams, tad gali atsisakyti M. Ericssono paslaugų dėl geresnių rezultatų.

Jei A. Giovinazzi liks „Ferrari“ komandoje, M. Ericssono vietą komandoje gali užimti dabartinis „McLaren“ pilotas Stoffelis Vandoorne‘as, kurį sieja geri santykiai su „Sauber“ komandos vadovu Fredericu Vasseuru.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas