„Sauber“ nekalba apie J.Villeneuve‘o ateitį

„Sauber“ nekalba apie J.Villeneuve‘o ateitį
logo 2005 Kovo 24 d. 19:04, Sauber
Po prasto pasirodymo pirmosiose sezono lenktynėse Australijoje, „Sauber“ pilotas Jacques Villeneuve‘as „Formulės-1“ gerbėjų nesužavėjo ir antrajame čempionato etape Malaizijoje. Komanda kol kas susilaiko nuo oficialių pareiškimų apie kanadiečio ateitį šioje ekipoje.
„Jacqueso pajėgumas buvo geresnis nei Australijoje, išskyrus tą stabdymo manevrą (po kurio kanadietis išlėkė iš trasos ir iškrito iš lenktynių, – red. past.)“, – apie lenktynininko pasirodymą Malaizijoje kalbėjo komandos vadovas Peteris Sauberis.
„Mūsų bolidui trūksta prispaudžiamosios galios, tačiau kai jos turėsime daugiau, tai labai padės Jacquesui geriau suprasti bolidą bei labiau pasitikėti savimi. Apie tai, ar jo ateitis mūsų komandoje yra saugi, aš tikrai nenoriu daugiau kalbėti“, – pridūrė jis.
Praėjusią savaitę buvo pasirodę pranešimai, kad „Sauber“ pradėjo domėtis kitais pilotais, kurie galėtų pakeisti J.Villeneuve‘ą – esą komanda jau kalbėjosi apie tai su BAR pilotu-bandytoju Anthony Davidsonu. Visos suinteresuotosios pusės tokias žinias paneigė.
„Sauber“ šiuo metu ieško ir trečiojo piloto, kuris galėtų vairuoti bolidą kiekvieno lenktynių savaitgalio penktadienio treniruotėse. Neoficialūs šaltiniai teigia, kad į šią vietą yra du pagrindiniai pretendentai: buvęs „Minardi“ komandos pilotas danas Nicolas Kiesa bei praėjusiais metais „Jordan“ ekipoje lenktyniavęs vokietis Timo Glockas. Kalbama, kad realesnė yra pastarojo kandidatūra, jei tik šiam pavyks surinkti reikiamą pinigų sumą, padengsiančią trečiojo bolido naudojimo išlaidas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0