„Sauber“ pradėjo derybas su „Steallantis“ dėl naujos sutarties

„Sauber“ pradėjo derybas su „Steallantis“ dėl naujos sutarties
logo Birželio 02 d. 21:09, Sauber

Sauber“ nori tęsti partnerystę su „Alfa Romeo“, tad pradėjo derybas su „Stellantis“, kuriam priklauso italų automobilių gamintojas.

Minėtoji „Alfa Romeo“ pagrindine „Sauber“ rėmėja tapo 2018 m. O dar po metų buvo sutarta dėl platesnės partnerystės, tad komanda pakeitė pavadinimą į „Alfa Romeo Racing“, kurį naudoja iki šiol.

Pernai buvo paskelbta, kad sutartis su „Alfa Romeo“ buvo pratęsta dar vienam sezonui. O dabar ekipos vadovas Fredericas Vasseuras užsiminė apie derybas dėl naujos sutarties.

„Manau, kad mes turėjome labai gerą ir pozityvią diskusiją apie sutarties pratęsimą. Tikiuosi, jog ir toliau bendradarbiausime“, - sakė F. Vasseuras.

„Po susijungimo jie turi atlikti tam tikrus organizacinius pokyčius. Bet mes kol kas esame patenkinti „Stellantis“ pozicija dėl „Alfa Romeo“ prekinio ženklo. Manau, kad jiems tai yra tikrai vertingas prekinis ženklas, kuris taip pat yra vertingas ir F-1. Nes kalbame apie išskirtinį prekinį ženklą, kuris dalyvavo čempionate nuo pat jo susikūrimo pradžios. Tikiuosi, jog mums pavyks susitarti.“

F. Vasseuro teigimu, „Sauber“ nori, kad „Alfa Romeo“ toliau bendradarbiautų ne tik su F-1 komanda, bet ir „Sauber Engineering“ padaliniu, kuris padėjo italams sukurti kelis automobilius.

„Tai viena iš krypčių, kuria pasukome prieš kelis mėnesius. Norime labiau plėtoti savo kompaniją, ne vien tik komandą. Turime išnaudoti tas žinias, kurias įgyjame F-1 ir pritaikyti jas plėtojant savo verslą. Tai ilgas procesas. Tikrai nėra lengva, nes F-1 komandos nėra linkusios pasirinkti „normalaus“ gyvenimo.“

„Mes turėjome truputi pakeisti savo požiūri. Bet judame teisinga kryptimi. Augame ir augame gana sparčiai. Manau, kad gana greitai tai taps pelninga mūsų dalis.“

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 13
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos