„Sauber“ pristatė 2018 m. bolido išdažymo koncepciją (13)

„Sauber“ pristatė 2018 m. bolido išdažymo koncepciją
logo 2017 Gruodžio 02 d. 14:51, Sauber

Šiandien vykusiame renginyje „Sauber“ pristatė 2018 m. bolido išdažymo koncepciją, kuriame puikuojasi pagrindinės rėmėjos „Alfa Romeo“ logotipai.

Netoli Milano vykusio renginio metu taip pat buvo paskelbta, kad kitais metais ekipai atstovaus Marcusas Ericssonas ir Charlesas Leclercas.

Paskelbus pilotų sudėtį buvo nuimta uždanga nuo demonstracinio bolido, kuris buvo išdažytas balta ir raudona spalvomis. O ant jo variklio dangčio buvo nesunku pastebėti didžiulį „Alfa Romeo“ logotipą.

Nors „Sauber“ pagrindine rėmėja bus minėtoji „Alfa Romeo“, ekipa kitais metais galės pasigirti glaudesniais ryšiais su „Ferrari“. Būtent šio gamintojo 2018 m. specifikacijos varikliai bus montuojami į „Sauber“ komandos bolidus.

[gallery id=1294 rand=rand]


Komentarai (13)
kart
| 12/03 14:51 Atsakyti
Koks skirtumas tos spalvos. Svarbiausia, kad variklius tieks tų pačių metų spec.
Mendoza69
| 12/03 13:02 Atsakyti
Williams dazimas cia??
31m
| 12/03 04:25 Atsakyti
Panasu kad reiskia kad Ferrari sukirto jau anksciau laiko del bonusiniu ismoku. ir bet kokiu atveju dabar svertu tures daugiau ir stipresniu. Protingas zingsnis is Ferrari puses.
neonas
| 12/02 21:06 Atsakyti
Visai geras isdazymas. Tik abejoju ar vertejo Ericssona laikyti
ddt
| 12/02 20:59 Atsakyti
Viskas gerai su tom spalvom, gavosi toks Hilfiger, o su ju logo visada viskas buvo gerai. Kas del Alfa-Ferrari, tai situ dvieju gamintju tandemas yra viesai zinoma paslaptis.
A85 logo rėmėjas
| 12/02 20:46 Atsakyti
RBR > Dar kalba eina ir apie techninį bendradarbiavimą, ne tik variklius. Marchione jau seniai kalbėjo apie Alfa Romeo brando sugrąžinimą į F1, nes to reikia Quadrifoglio Alfoms biškį racing credibility suteikt, kad galėtų su BMW M, Mercedes AMG ir Audi (R)S versijom marketinginiam kare kapotis. To logotipo ant Ferrari bolidų kampo ryškiai neužtenka. Įdomu tik, kad dabartinis Alfų V6 variklis nors formaliai Alfų dizainas, bet praktiškai tai iš esmės 6 cilindrų Ferrari V8 versija (man rodos iš California), kurią patys Ferrari inžinieriai ir parengė (tik vėl, jei gerai atsimenu, tai dar formaliai Alfose įdarbinti buvo, kad būtų tipo in-house design).
RBR
| 12/02 20:34 Atsakyti
Isdazymas dar keisis, nes prisides kitu remeju spalvos. Tikekimes ju bus, nes jei Sauber pasikabins vien ant Ferrari nemokamu varikliu (greiciausia tiek tegauna uz Leclerca ir Alfos logotipa) tai toli nenueis. Juk jau turejo pamoka su BMW.
lordas kechelis
| 12/02 20:27 Atsakyti
šūdinas išdažymas
A85 logo rėmėjas
| 12/02 20:21 Atsakyti
Man kažkaip neišbaigtas šitas dažymas atrodo. Nors koncepcija, jei teisingai suprantu, - variklio dangtis = variklis = raudona, o važiuoklė a la Sauber = balta su mėlynom juostom. Bet kažkaip nesiklijuoja į visumą, ypač Sauber mėlyna su Alfos raudona. Na, bet gal dar kažką nuveiks iki naujo sezono geriau suliejant į vieną visumą. Dabar toks labai valdiškas išdažymas.
O komanda turės progresuot ir, manau, bus virš Haas. Bent jau trumpuoju laikotarpiu bus Ferrari B komanda su tikslu būti apie vidury, tad ir techninio palaikymo turėtų gauti nemažai.
Wanted
| 12/02 18:16 Atsakyti
visai graziai atrodo. Dabar belieka tik bolida padoru sukurt.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas