„Sauber“ rezultatas gali paveikti „Manor“ sudėtį (5)

„Sauber“ rezultatas gali paveikti „Manor“ sudėtį
logo 2016 Lapkričio 16 d. 07:05, Manor
Brazilijoje Felipe Nasras finišavo devintas ir atnešė komandai pirmuosius 2 taškus – šis rezultatas leido šiai komandai aplenkti „Manor“ ekipą Konstruktorių įskaitoje.
Jei Abu Dabyje „Sauber“ išsaugos pranašumą, ji gaus 30 mln. JAV dolerių, kurie galėjo atitekti „Manor“. Ši suma sudaro daugiau kaip 10 proc. visų komandos pajamų, todėl tokių pinigų praradimas gali paveikti „Manor“ pilotų pasirinkimą 2017 metams – „Manor“ bandys kompensuoti praradimus ir kviesis pilotus su kuo didesne rėmėjų parama.
Daugelis ekspertų ne kartą kvietė peržiūrėti prizinių pinigų išmokėjimo tvarką, kad būtų apgintos mažosios komandos: „Tai labai neteisinga, kad iš 11 F-1 komandų prizinius pinigus gauna tik dešimt.
Tokia išmokų schema žlugdo „Formulę-1“ ir ją būtina peržiūrėti, – sako „Manor“ atstovai. – Tikimės, kad taip atsitiks galutinai pasikeitus F-1 akcininkams.
Komanda, užėmusi paskutinę vietą, nieko negauna. Tai jiems kainuoja apie 30 mln. dolerių, o tai sudaro daugiau kaip 10 proc. metinio biudžeto, o gal ir dar daugiau, jei mes kalbame apie mažas komandas – galiausiai „Sauber“ ir „Manor“ Abu Dabyje bus rimtai spaudžiamos – joms tiktai yra dėl ko kovoti“.

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SB
| 11/17 09:47 Atsakyti
Manor nėra ko keikti - net ir Alonsui nepasisukus, ar spėjus aplenkti Nasrą, vis tiek būtų paskutiniai.
A85 logo rėmėjas
| 11/16 14:49 Atsakyti
Micius > kiek atsimenu - logistikos išlaidas padengia taškus pelniusiems. O prizinio fondo pyrago pjaustymas aptartas Konkorde.
Micius
| 11/16 13:49 Atsakyti
Nesąmonė. Ankščiau lyg buvo, kad turi pelnyti nors tašką, ir jau gauni pinigus. Ar ten buvo, kad jei tašką gauni, tai FIA padengia logistikos išlaidas ?
db
| 11/16 11:28 Atsakyti
puiki schema pritraukti naujas komandas, tiesiog tobula xDDD
RBR
| 11/16 09:06 Atsakyti
Itariu tai gali palaidoti Manor komanda. Nebent Mercedes islaikys kaip savo B komanda jaunimui ugdyti.
×

TOP naujienos