„Sauber“ sąraše – šeši kandidatai (9)

„Sauber“ sąraše – šeši kandidatai
logo 2016 Gruodžio 07 d. 06:50, Sauber
Sauber“ komandoje yra likusi viena laisva piloto vieta, tačiau kas taps Marcuso Ericssono komandos kolega, kol kas neaišku. Felipes Nasro šansai pasilikti šveicarų ekipoje yra nedideli, nors būtent jis „Sauber“ komandai Brazilijoje uždirbo du taškus, todėl pagal sezono rezultatus „Sauber“ užėmė 10 vietą Konstruktorių įskaitoje, aplenkusi „Manor“.
Tačiau Nasro rėmėjas – „Banco do Brazil“ nuraukė savo rėmimo programą „Formulėje-1“ ir Felipe atsidūrė sunkioje padėtyje. Naujieji „Sauber“ akcininkai suteikė ekipai neblogą finansavimą, todėl teoriškai komanda gali pasikviesti ir pilotą, kuris neturi solidaus finansinio užnugario.
Šiuo metu šveicarų ekipa gali rinktis iš šešių kandidatų, iš kurių vieni turi rėmėjus, o kiti – ne. Vieta šioje komandoje yra patraukli dėl kelių priežasčių. Čia vyksta inžinerinio-techninio departamento stiprinimas ir „Sauber“ perspektyvos yra visai neblogos, skirtingai nuo „Manor“, kur artimiausiu metu pasikeis savininkai. O kaip situacija klostysis toliau, sunku pasakyti. Logiška nuspėti, kad naujieji investuotojai turės savo supratimą, ką sodinti prie bolidų vairo.
Pirmąją vietą tarp kandidatų į vietą „Sauber“ komandoje užima Pascalis Wehrleinas, bet po netikėto Rosbergo pasitraukimo negalima atmesti, kad jis gaus vietą „Mercedes“ komandoje. Pats Pascalis tvirtina, kad kad gali imtis bet kokio sudėtingumo užduoties. Pagal „Auto Motor und Sport“ informaciją, „Mercedes“ yra linkusi už Wehrleiną sumokėti 3 mln. eurų. Kalbos apie tai, kad „Mercedes“ yra pasiruošę nuo 2018 m. tiekti jėgaines „Sauber“ komandai, yra nepagrįstos. Labiau tikėtinas variantas, kad šveicarų komanda po metų pereis prie „Honda“ jėgos agregatų.
Estabanas Gutrierrezas siūlo savo šeimos pinigus, maždaug apie 7 mln. JAV dolerių. Prieš keletą metų Estabano šeima pelningai pardavė savo dalį plieno pramonės versle ir gali sau tai leisti. Įdomu, kad apie save priminė ir Pastoras Maldonado, kuris neva gali sumokėti 10 mln. dolerių, bet klausimas – iš kur tie pinigai, jei Venesuela yra ant bankroto slenksčio?
Rio Haryanto taip pat tvirtina, kad jau turi nemenką remėjų paramą, bet kiek jis garantuotai gali sumokėti? Šiais metais jis nepaskaičiavo savo galimybių, lenktyniaudamas už „Manor“ ir galiausiai be darbo liko viduryje sezono.
Kartu „Sauber“ svarsto ir Antonio Giovinazzi, GP2 vicečempiono, kandidatūrą, kuris turi puikias rekomendacijas iš „Ferrari“. Beje, perspektyvus italas gali pasirašyti sutartį ir su „Manor“. Mat rėmėjas, kuris buvo atsakingas už jo karjerą GP2, įeina į potencialių būsimų „Manor“ investuotojų gretas.

Komentarai (9)
8_Titulas
| 12/07 20:36 Atsakyti
Banko do Brazil NURAUKĖ savo rėmimo programa:)
bush
| 12/07 19:06 Atsakyti
Jekesas>> Tai kad visada pinigai valdė F1.
Jekesas
| 12/07 19:05 Atsakyti
Čia kaip aukcionas kas daugiau pasiulys tas ir nusipirks vietą. Talentas antreilis dalykas, svarbu kad būtum bagotas ir turėtum, patirties (bet nebūtinai talento) sukiot vairą.
M0DIS
| 12/07 11:20 Atsakyti
Nepilnas pusmetis komandoms darbo, o fanam fantazuot^^
Larensas
| 12/07 10:47 Atsakyti
pats sufantazavai, ir intriguoja.
Ainius Super
| 12/07 09:53 Atsakyti
O Van Der Garde?
Naivus Kvailys
| 12/07 09:35 Atsakyti
RBR>> Dabar Renault ji reklamuoja.
RBR
| 12/07 09:03 Atsakyti
O kodel nebeina kalba apie Sirotkina? Ar tevo pinigai jau isseko? Juk taip kazkada Sauberiai ji reklamavo:)
Just_Fan
| 12/07 08:51 Atsakyti
Visur pinigai pinigai pinigai. Siais metais pasirinkdami Nasra islose 30mln JAV dolerių. Tai nepalyginamai geriau negu 7 ar 10 lemonu uz kazka, kuris neturi talento tam. TOP komandos moka pilotams, o autsaideres iesko pinigu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas