„Sauber“ stokoja lėšų bolido tobulinimui (45)

„Sauber“ stokoja lėšų bolido tobulinimui
logo 2005 Gegužės 01 d. 13:28, Sauber
Sauber“ komandos vadovas Peteris Sauberis pareiškė, kad stokoja lėšų patobulinti bolidą taip, kad šis geriau sąveikautų su „Michelin“ padangomis.
Šveicarijoje įsikūrusi „Formulės-1“ komanda prancūziškas padangas pradėjo naudoti tik pasibaigus praėjusių metų sezonui, kai dabartinis bolidas C24 buvo sukurtas dar tada, kai ekipos automobiliai važiavo apauti „Bridgestone“ produkcija.
„Naudojant „Michelin“ padangas, daugiau svorio turi būti perkelta bolido priekio link, todėl automobilį reikėtų kurti su kiek arčiau priekio išdėstytu varikliu ir ilgesne pavarų dėže. Be to, reikia kitokios konstrukcijos pakabos, kas iš esmės reikalauja naujos pavarų dėžės kūrimo. Žinant mūsų finansinę situaciją, taip patobulinti C24 tiesiog neturime galimybių“, – pareiškė P.Sauberis.
„Sauber“ prieš šį „Formulės-1“ sezoną neteko vienos pagrindinių rėmėjų „Red Bull“, kuri nusipirko „Jaguar“ komandą ir pavadino ją savo vardu. Be to, šveicarai turi mokėti už „Michelin“ padangas, kai tuo tarpu „Bridgestone“ produkcija jiems buvo teikiama nemokamai.
P.Sauberis teigia, kad komandos biudžeto tvarkymas jam kol kas nėra svarbiausia užduotis. Jis visų pirma stengsis, kiek tai leis turimos lėšos, pašalinti C24 bolido trūkumus bei labiau priderinti šį automobilį Jacquesui Villeneuve‘ui. Tik po to jis žada rūpintis, iš kur gauti daugiau pinigų.
Negana to, po to, kai „Ferrari“ nusprendė tiekti variklius „Red Bull“ komandai, „Sauber“ kitam sezonui turi ieškoti naujo agregatų gamintojo. Greičiausiai šveicarai susitars su BMW kompanija, nors, pasak naujausių pranešimų, specialų pasiūlymą su itin gera kaina ekipai pateikė „Mercedes“.

Komentarai (45)
Sarapukas
| 05/04 15:55 Atsakyti
tegul paskola pasiima
Jolas
| 05/04 02:10 Atsakyti
Neatitinka kirvis koto ir nieko cia jau nepakeisi..
Carlsbergas
| 05/03 16:38 Atsakyti
sunkoki laikai atėjo
bmw racer
| 05/03 12:22 Atsakyti
Reikėtų ne skųstis visiems iš eilės, o dar labiau ieškoti paramos. Didesnė iniciatyva būtų ne pro šalį.
Kilbatrosas
| 05/02 22:55 Atsakyti
Tikekimes Sauber isvaziuos i greitkeli, kuriame nebebus tokiu problemu... Gera komanda, pilotai irgi visai nieko, tik galbut Villeneuve'as galetu susiimt. Sekmes jiems visiems!
KRITIKUNAS
| 05/02 22:45 Atsakyti
Nesuprantu ko jie JV laiko ir moka jam didelius pinigus?! Juk yra daug kur kas pigesniu ir talentingu pilotu! Nu jo-majo!
Kimm.
| 05/02 17:03 Atsakyti
ana dar mersai tiek gal!
Qbazzz
| 05/02 15:46 Atsakyti
Tiesa, dabar aisku kodel Bahreine berods (ar Malaizijoj?) MS taip demonstratyviai RedBuli gere :)
Qbazzz
| 05/02 15:34 Atsakyti
kuriems galams reikejo keisti? tik dabar suskaiciavo kad neapsimoka labai? aisku, daug povandeniniu sroviu mes turbut nezinom...
Latasf1
| 05/02 14:49 Atsakyti
neapgalvoti sprendimai brangiai kainuos ateityje
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas