Saudo Arabija kitąmet lenktynes nori surengti sezono pradžioje (1)

Saudo Arabija kitąmet lenktynes nori surengti sezono pradžioje
logo Liepos 26 d. 21:12, EPN

Saudo Arabijos GP organizatoriai neslepia noro kitais metais F-1 lenktynes savo šalyje surengti sezono pradžioje.

Šiemet pirmą kartą Saudo Arabijoje vyksiančios lenktynės bus priešpaskutinės sezone. O finalas, kaip jau tapo įprasta, įvyks Abu Dabyje.

Saudo Arabijos automobilių ir motociklų sporto federacijos vadovas princas Khalidas Bin Sultanas Al Faisalas neslepia noro F-1 lenktynes kitais metais surengti metų pradžioje.

„Mes, kaip organizatoriai, nenorėtume, kad mūsų lenktynės būtų vienos iš paskutinių. Pirmose sezono varžybose galime pamatyti įdomios kovos. Vėliau, ypač artėjant sezono pabaigai, situacija čempionate dažniausiai nebėra labai įdomi“, - kalbėjo K. Bin Sultanas Al Faisalas.

„Mes norėjome, kad lenktynės įvyktų metų pradžioje. Bet šiemet, atsižvelgus į tai, kiek turėjome atlikti darbų tam, kad paruoštume trasą pirmosioms varžyboms, turėjome susitaikyti su data sezono pabaigoje. Turėjome rinktis: surengti lenktynes šiemet, bet sezono gale arba palaukti kitų metų. Mes nusprendėme surengti lenktynes šiemet.“

„Dabar deramės su čempionato atstovais dėl kitos lenktynių datos 2022 m. Tikimės, jog mums pavyks susitarti.“

K. Bin Sultanas Al Faisalas taip pat tikisi, kad šiemet Saudo Arabijoje bus surengtos trečiosios sprinto lenktynės.

„Lankiausi Silverstoune ir man, kaip žiūrovui ir organizatoriui, labai patiko sprinto lenktynės. Vertinu jas teigiamai. Sirgaliai pamato daugiau lenktynių, daugiau veiksmo šeštadienį. Mes tikrai norėtume būti ta šalis, kurioje vyks sprinto lenktynės. Sprendimą turi priimti F-1. Ar trejos sprinto lenktynės bus surengtos Europoje, ar vienos iš jų vyks Vidurio rytuose? Aš norėčiau, kad jos įvyktų Saudo Arabijoje.“

Neatmetama galimybė, jog šiemet sezono finalas vis dėlto gali įvykti ne Abu Dabyje, o būtent Saudo Arabijoje. Pastarojoje šalyje taip pat būtų surengtos ir sprinto lenktynės. Tuo tarpu kitais metais sezonas greičiausiai vėl prasidės Bahreine, o antrosios varžybos gali būti surengtos Saudo Arabijoje.


Komentarai (1)
Organas
IP: f936132 | 07/31 19:19 Atsakyti
Bezosas irgi norejo I kosmosa - tai pasieke su peniu nukirstu, ir sekmingai nudileido du zalupa:))))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas