Sebastian Vettel VS Fernando Alonso

2013 Balandžio 25 d. 17:20

Kaip manote, kuris pilotas geresnis? Straipsnių komentaruose labai dažnai apie tai kalbama, bet tai tebūna dažniausiai floodas, nesusijęs su straipsniu. Mano manymui, išsiaiškinimui yra skirtas forumas. Taigi, malonu būtų išgirsti argumentuotą komentarą, kodėl SV geresnis už FA, ar atvirkščiai...

2013 Balandžio 25 d. 17:56

F-1.lt reiškia Fernando/Ferrari-1.lt. Manau, kad nebus čia ilgų įdomių diskusijų.. Tik stumimai ant nepatinkamo piloto.

2013 Balandžio 25 d. 18:17

Pasiziurek i wdc titulu skaiciu ir aisku pasidarys...

2013 Balandžio 25 d. 18:50

Na va, vos spėjo žmogus temą užvesti, kuria galima padiskutuoti, keli nesusipratėliai jau spėjo paimanuoti... Tegul. Tačiau aš pabandysiu išreikšti savo nuomonę. Visų pirma, nuspręsti kas geresnis yra labai sunku ir nuomonės dažniausiai remiasi subjektyviais pasvarstymais. Vis dėlto, jei lyginsime FA ir SV, Alonso turi didelį pranašumą - patirtį. Jis važiavo dar „senojoje“ Formulėje (V10, nei KERS, nei DRS), turėjo ir gerų laikų, ir sunkesnių (sugrįžimas į Renault, ar tie patys pirmieji metai Minardi, Renault). Alonso nekartą įrodė, kad net su prastu bolidu gali važiuoti greitai ir užtikrintai, taip pat žmonės jį apibūdina kaip daug galvojantį trasoje, kitaip sakant inteligentišku lenktyninku. Tuo tapu Sebas dar gana jaunas, nors daug pasiekęs. Vos po dviejų metų nuo debiuto ('07 metų) jis papuolė į komandą, kuri pasinaudojusi '09 metų pokyčiais smarkiai iškilo. Tais pačiais metais kovojo dėl titulo, o sekančius tris jį laimėjo. Taigi bet kokiu atveju SV yra talentingas ir greitas lenktyninkas (juk ir pole laimėjo pats, ir pergalių niekas dykai nedavė). Vis dėlto didžiąją dalį karjeros jis turėjo TOP bolidą, dažnai pranašesnį nei priešininkų, o pats SV dar nepatyrė nei didelių nuopolių, nei skaudžių pralaimėjimų (FA '07, '10, '12). Taigi kyla klausimas, ką SV padarytų situacijoje, kada pastoviai reikėtų vytis, o ne bandyti atsiplėšti (kalbu apie bolido pajėgumą, pačios komandos stiprumą lyginant su kitais)? Šioje vietoje FA yra įrodęs, kad padaryti gali daug ir tai yra dar vienas pliusas jam. Taigi, mano nuomone, FA yra stipresnis lenktyninkas, nors SV yra beveik lygiavertis priešininkas. P.S. Mano nuomonę pagrindžia ir daugelio kitų žmonių (pilotų, ekspertų, komandų vadovų) pasisakymai. Šiuo metu yra įvardyjami kaip ir 3-4 stipriausi lenktyninkai (FA, SV, LH ir KR), bet Alonso sulaukia daugiausiai nuomonių ir dėmesio. Bet, kaip jau sakiau, SV jokiu būdu nenuvertinu.

2013 Balandžio 25 d. 20:12

Praėjusį sezoną SV vijosi FA, pavijo. 2010 sezono gale šikna degė kaip reikalas, laimėjo tris paskutines lyg lenktynes ir pasiemė titulą. Motorman> nemanau, kad tai praleidai pro akis. Man kyla klausimas visi rėkauja SV vs FA, o kuom Kimis prastesnis? Ką jis netaip daro? Kad kalba mažiau negu kiti?:)

2013 Balandžio 25 d. 20:49

malcov>> Dėl to kad jie yra SV VS FA labiau minimi(mano nuomone)žurnaliūgų... Nors mano nuomone kimis yra lygus tiek vienam, tiek kitam...

2013 Balandžio 25 d. 20:58

malcov >>> Žinoma, kad praeitais metais Vettelis atsigriebė sezono gale, kai turėjo neabejotinai geriausią bolidą (McL turėjo bėdų su patikimumu). Kaip jau sakiau, Vettelis geras lenktyninkas, o kaip ir visi geri lenktyninkai turėdamas geriausią bolidą juo pasinaudojo. Bet sezonui įsibėgėjant stebuklų nebuvo. O paskutinių lenktynių jis nelaimėjo, jei ką. :) Kalbant apie Kimį, tai jis neabejotinai vienas iš geriausių. Vis tik prisiminus jo kritusią formą dar važiuojant Ferrari ir tai, kad (be įsižeidinėjimų) šiuo metu jo itin gerus rezultatus nemaža dalimi lemia gerai su padangomis besielgiantis bolidas (kvalifikacija nespindi, bet lenktynių režimas šį sezoną itin svarbus), nesinori jo lyginti vienas prie vieno su FA. Mano nuomonė.

2013 Balandžio 25 d. 21:00

malcov >> Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie Hamiltoną. Nematau visiškai jokių priežasčių, kodėl Lewisą, ar Kimį galima būtų vadinti blogesniais už Vettelį, ar Alonso. Neabejotinai šie 4-i pilotai yra geriausi rikiuotėje, šalia jų netoli būtų ir Buttonas, o toliau, šiokie tokie trukumai, kaip patirties, ar mąstymo, situacijų išpildymo ir pan. Kalbant konkrečiai apie šį sezoną, tai mano nuomone Lewisas, Fernandas, Sebas ir Kimis kol kas teoriškai visiškai neklysta ir viską atlieka pagal galimybes, tik, kad vienas neturi gero bolido lenktynėms, kitas patyrė nesėkmių, kitas viską išnaudojo daugiau, ar mažiau pagal galimybes, todėl jis ir pirmauja, o paskutinis neturi bolido kvalifikacijai. Na, o galiausiai manau niekada niekas nenuspręs, kas yra geriausiais, kol nesusodinsim visų į vienodus bolidus ir tuo pačius metu kada jie visiškai išvengs nesėkmių, kurių jie patys neįtakoja, kas yra nerealu. :)

2013 Balandžio 25 d. 21:00

Gal netiksliai pasakiau vienas prie vieno, nes atstumai tarp tokių aukšto lygio pilotų kaip FA ir KR yra labai maži, bet, manau, suprasi ką noriu pasakyti. :)

2013 Balandžio 25 d. 21:31

LewisNr1>> 10 balų, viskas labai objektyviai nupasakota.:)/ Motorman>> pats Alonzas nesenai buvo sakęs, kad Kimis šiame sezone lenktyniauja galbūt geriausiai iš visų likusiųjų. Ir iš šono žiūrint tikrai niekuo nenusileidžia Alonzui, jokių klaidų nedaro, o dėl Alonzo tai labai krenta į akis tas nulaužtas priekinis sparnas... Aš kolkas dedu lygybę tarp visų keturių pilotų.

2013 Balandžio 26 d. 16:50

Motorman > Visi dziaugiasi, kad tu esi susiprateliu susipratelis...

2013 Balandžio 26 d. 19:56

S.Vettel vs F.Aloso .Mano nuomone S.Vettel :)

2013 Balandžio 26 d. 21:51

Šiuo metu tikrai, kad S.Vettel. Vien dėl to, kad Alonso nesugeba laimeti titulo 3 metus iš eilės atstovaudamas Ferrari. Gali sakyt ką nori, bet Alonso tikrai gauna tokį bolidą kokio nori, o rezultatų nėr.

2013 Balandžio 26 d. 23:41

Nebera ko lygint. FAlonso jau ne tas pats vaikinas, kaip pradzioje karjeros iki 2007 sezono galo. Jokio uzsidegimo, nieko, tik tikejimas sventaisiais ir 1:1 nesekmiu balansu. Tuo tarpu Vettelis ant bangos. Taigi pastarasis siuo metu geresnis.

2013 Balandžio 27 d. 10:18

Tyliai >>> Aš nesuprantu, kaip žmogus gali matyti faktus prieš save, bet jų nepripažinti... Gauna bolidą kokį nori? Tu gal juokauji? Aš, kaip Ferrari fanas, galiu pasakyti, kad komanda neturėjo (iki šių metų) bolido, kokį ji norėtų turėti, nuo 2009 metų. Tai, kad Alonso nesugebėjo laimėti titulo 3 metus iš eilės budamas Ferrari visiškai nieko nesako. Visiškai. MS nelaimėjo 4 metus iš eilės, kai prisijungė prie Ferrari. Prostas taip pat nelaimėjo. Ir ką? Taip, Ferrari yra geriausia komanda F1 (galit turėti savo nuomonę), bet ir tai neužtikrina, kad komanda suteiks geriausią bolidą. Galų gale, kai bolidas sezono pradžioje atsilieka mažiausiai 1 s (pvz.: '11 ir '12 meta) nuo lyderių, imi abejoti, ar tai bolidas, kokio nori... SB >>> Keistai skamaba Tavo pasisakymas. Aš tikrai abejoju, ar pakankamai pažįsti gerbiamus Alonso ir Vettelį, kad galėtum daryti tokias išvadas. Aš taip pat, bet tai, ką matau, rodo kiek kitokį vaizdą. Dėl Sebo sutinku, jis ant bangos, bet FA ne ką mažiau užsidegęs. Nei vienose lenktynėse, net atsilikdamas ar turėdamas problemų, jis nenustojo kovoti. Vein Bahreine kiek padarė. O dar 2012 metais... „tik tikejimas sventaisiais ir 1:1 nesekmiu balansu“... Va taip ir rašai, kai vienintelis informacjos šaltinis yra netinkamai suprastas straipsnis.

2013 Balandžio 28 d. 15:37

vettelis geresnis.
o apskritai geriausias pilotas pasaulyje yra sigitas bakutis! :D

2013 Balandžio 28 d. 16:49

dr._Lauda>> ai tik be pavido scenu. Jei zmogus laimejo loterijoje keleta milijonu ir jo tevai turtingi, tai jis gali sau leisti buti geriausiu vairuotoju :D

2013 Balandžio 28 d. 20:24

Vettelis siuo metu geresnis. Alonso turi stipriuju pusiu, taciau, kaip kazkas minejo, Vettelis dabar ant bangos.

2013 Balandžio 28 d. 20:51

bimbiri> as ne pavidolis, as bakucio fanas, nes formuleje-1 jis tikrai bus! :D nu bent jau pats taip sake... o tada tai jau laikykites visi tefteliai ir antakiai :D

2013 Balandžio 29 d. 13:17

visada pacios juokingiausios diskusijos buna, kai yra renkamas "geresnis".. Tik nedasunta niekam, kad tai nera pamatuojama jokiu mao vienetu, todel tai tokia beprasmybe ir visiskai subjektyvu... Faktas, kad abu jie turi pakankamai potencialo buti cempionais ir tik "kaip sukris kortos" nulems kas kiek kartu juo taps. Viskas.

2013 Balandžio 29 d. 16:02

"Top Gear" laidoje, LH atvaziavo rata su tokiu paciu automobiliu kaip SV per 1:42.7, o SV iveike rata per 1:44. Galetu pakviest ir FA. Bent jau vienintelis kartas kai lenktynininkai vaziuoja tuo paciu auto. Mano nuomone SV stiprus kvalifikacijoje, bet FA stipresnis lenktynese.

2013 Balandžio 29 d. 17:31

Versknys> tai kiek mums žinoma, LH gavo dar vieną progą geresniu oru pralėkti. Reikia tada visiems dar po kartą leisti pralėkti, nes su kiekvienu bandymu ten visi greičiau ir greičiau važiuotų:)

2013 Balandžio 29 d. 19:29

Be to, Top Gear ta masina su vairu desineje, kas Hamiltonui yra privalumas, o Vetteliui trukumas, tai irgi siek tiek leme

2013 Balandžio 29 d. 23:46

dr._Lauda>Pasikeitė rinka, pasikeitė kainos, rikiuote keista jau eile metu, JAM vis nesiseke, kai Lewisas trecias lentoje su JO kurtu bolidu sedi siais metais. Per didele rizika, loterijoje daugiau sansu.

2013 Balandžio 30 d. 01:17

taigi jau islosei loterijoj! o ir tevai multimilijonieriai! ir sakei, kad TIKRAI TEN BUSI! tai triochala pasirodo esi :/

2013 Balandžio 30 d. 21:26

dr._Lauda>O kas neklysta? Aš nei tas ar anas iš šventų knygų, nei JIS, tai būkit atlaidesni.

2013 Gegužės 02 d. 16:36

Kas nors man paaiškins kas tas Sigitas Bakutis? Visi juokiasi, duokit ir man..

2013 Gegužės 02 d. 16:53

http://www.f-1.lt/sigitas-bakutis-fanclub-d7714

2013 Gegužės 02 d. 18:28

rubenva >> Nu ką, piemenys laimėjęs loterijoje pora šimtų, iki tol nematęs panašių pinigų, prisisvaigo, kad jau pajėgus varžytis formula-2, ar panašaus rango varžybos, tiesa, kažkiek netikėtai viskas nutilo, galbūt suprato, kad už 200-us ir gero "modeliuko" f-1 nenusipirktų. :)

2013 Gegužės 02 d. 20:55

Chebra, ne tam čia tema!!

2013 Gegužės 03 d. 12:45

Viskas butu gerai, bet va visi mitai apie Alonzo tobuluma vaziuojant prasta technika yra paaiskines Flavijus, labai issamiai, vienu sakiniu - jei tavo pirmas pilotas prastas, tai pilotas Nr.2 turi buti dar prastesnis. Kadangi niekas nezino tikrojo potencialo, tai antrojo piloto s malimas gali labai gerai tarnauti piloto nr.1 aukstinimui. Taigi ar is tiesu Ferrari letas - dar reliatyvus klausimas. Aisku toks mastymas be lyginamuju faktu butu tik spejimai, kad Fernandas daugiau verkia nei kad technika netraukia. Taciau mes turim aisku fakta - Fernandas ne geresnis uz Ham. (apie tai Alonzo fanai nenori daug kalbeti vardindami privalumus). Butent tas sezonas yra akivaizdus irodymas, kad Fernandas neturi to, apie ka taip megsta visi kalbeti - protingas, isspaudzia viska ir dar biski, setupu portvelis didziausias, baisus motyvatorius ir pan . sparnuoti apibudinimai, kurie realiai niekuo neparemti (remiasi i piloto nr.2 rez., kuriuos paaiskino Flavijaus filosofija). Taigi jei Ham. laikome ne geresniu uz Vettel, labai nelogiska butu teigti, kad Fernandas yra geresnis uz Vettel.

2013 Gegužės 03 d. 14:42

MIRKA >>> Tai Tu kaip ir teigi, kad visi tie žmonės (turiu galvoje ne vien fanus, bet ir ekspertus), kurie Alonso vadina geriausiu/vienu iš geriausių klysta? Jie nežino to, ką žinai Tu? :) Komentaras, kurį parašei, labai jau subjektyvus ir nepagrįstas. Praktiškai vien tuščios ir vaikiškos spėlionės „tai antrojo piloto s malimas gali labai gerai tarnauti piloto nr.1 aukstinimui. Taigi ar is tiesu Ferrari letas - dar reliatyvus klausimas“... Dėl Alo/Ham kovos '07 metais irgi nedaryčiau išvadų, kurias darai Tu. Kaip pats minėjai - perdaug „reliatyvus klausimas“. Juk žinom mes tą „kovojame prieš Alonso“, ar ne? :))) Šiaip tuščia diskusija galų gale, išsakom savo mintis, o įtikinti kitus nelabai kaip išeina. :)

2013 Gegužės 03 d. 19:15

Motorman >> O tu pabandyk normaliais ir teisingais teiginiais įrodyti, kad Lewisas prastesnis už Fernandą. Išpūsta tavo ta meilė Alonsui, niekas neprieštarauja teiginiui, kad jis nuostabus pilotas, bet kaip minėjau, iš to ką mes turime ir matome, iš ko labai yra sudėtinga spręsti, visiškai nematau dėl ko Sebą, ar Hamiltoną galima būtų vadinti prastesniais už Fernandą.

2013 Gegužės 04 d. 08:54

kol nėra lenktynių tai galima ir apie orą pakalbėti. manau supriešinimas tas vs anas ir vs šitas yra iš principo neteisingi. Jei neimant šumio, kuris yra genijų genijus ir tą daug sykių įrodęs, ypač šalia Rozbergo, o net ir dabar bandydamas kartinguose iki kvalifikacijos prasibraut, tai visi kiti negali būti taip paprastai lyginami, net jiems davus vienodą techniką. Greitas ir Alonzas ir Liucijus ir Fetelis. Tikrai greiti. Bet kiek dar lemia sėkmės faktorius formulėj! Tarkim Vilniovas ar Kulhartas buvo tokie ten, bet vat lydint sėkmei sužibėdavo netyčia. Nors net minties juos lyginti su geriausiais. Tad negali imti tarkim 2010 ir nuspręsti - tas geresnis. Bet visgi vienas dalykas kalba Alonzo naudai - jis kovoja kiekvienais metais dėl aukščiausiųjų pozicijų. Galima spekuliuot apie super greitus bolidus jo rankose, galima spekuliuot apie susikoncntravimo kiekvienos komandos tik į Alonzo, bet jis kiekvienais metais būna viena didžiausių grėsmių. Ir tarkim vat laukim visi sekančio starto ir žinom, kad po starto, kol bus šaltos padangos būtent Alonzas spaus ir lnks savo varžovus pirmuose ratuose. Tai čia toks piusas už Alonzą, bet nereiškia, kad Liucijus ir Teftelis jų neturi... Jie ir šaunūs pilotai, nors Liucijus kaip asmenybė.....

2013 Gegužės 04 d. 13:56

Del ko Alonso kovojo 08-09 metais? Vettelis su Torro Rosso nedaug atsiliko nuo Fernando su Renault, jei prisiminsim Singapuro istorija.

2013 Gegužės 04 d. 20:34

LewisNr1 >>> Visų pirma, aš NIEKUR neminėjau, kad Lewisas yra prastesnis už Fernando. Atvirkščiai, aš net pripažįstu, kad jis gali būti greitesnis. Tik LH trūksta stabilumo (o gal trūko anksčiau), o ir už FA jis ne visada greitesnis, tai nustatyti jų abiejų „gerumo“ santykį (kas visada yra subjektyvu ir iš fantazijos srities) yra sunku. Taigi aš nesakau, kad Lewis yra prastesnis, o teigiu, kad dėl '07 metų kovos ne viskas yra aišku... Ir tiek. :) O dėl Tavo žodžių „Išpūsta tavo ta meilė Alonsui“ šį kartą neįsižeisiu, bet kitą kartą žinok, kad aš Ferrari, o ne „tiesiogiai“ Alonso fanas. :)

2013 Gegužės 06 d. 00:37

Kol nevaziuos vienoje ekipoje, tol nesuzinosim. Pasigedau Hamiltono dar. Mano manymu, geriausi yra Hamiltonas ir Alonso. Jie sugeba priesintis Red Bull ne su paciais geriausiais automobiliais. Vetteli lyginciau su Buttonu ir Raikkonenu, kurie, mano manymu, yra laipteliu zemiau.

2013 Gegužės 07 d. 18:34

Tie aiskinimaisi kas geriausias yra beprasmiski, nes ir geriausio apibrezimas yra neaiskus. Kiekvienas turi savo stiprybes ir silpnybes. Net ir susodinus visus i vienodus bolidus nessiaiskintum, nes kiekvienas turi savo megstama vairavimo stiliu tad ir bolidai kiekvienam skirtingai tinka... kaip ir trasos... kaip ir padangos.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066