Geriausi rezultatai
10 prizinių vietų.
PILOTAS
11. Sergio Perezas (Red Bull)

Atvykęs į Europą, Sergio Perezas kelią į autosporto aukštumas pradėjo „Formulės-BMW“ čempionate. 2005 m. meksikietis ten buvo keturioliktas, o po metų – jau šeštas.

2007 m. lenktynininkas lengvai laimėjo Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ Nacionalinės klasės čempionatą, o po metų pagrindinėse pirmenybėse užėmė ketvirtąją vietą.

2009 m. S. Perezas debiutavo GP2 serijoje, kur pirmą sezoną liko dvyliktas. Kitą sezoną jis jau laimėjo penkerias lenktynes, tačiau čempionate turėjo pripažinti Pastoro Maldonado pranašumą ir tenkinosi antrąja vieta.

2011

Nepaisant pralaimėjimo, puikūs rezultatai ir didelė rėmėjų iš Meksikos parama patraukė „Sauber“ komandos dėmesį – S. Perezas jos gretose debiutuoja „Formulėje-1“. Meksikietis buvo pastebėtas ir „Ferrari“ bei priimtas į šios lenktynininkų akademiją. Šiame sezone S. Perezas užima 16 vietą galutinėje įskaitoje.

2012

S. Perezas tik per plauką nelaimi pirmosios savo „Grand Prix“ pergalės. Nepaisant to, meksikiečiui pavyksta iškovoti dvi 2 vietas ir galutinėje įskaitoje užimti 10-ąją vietą.

2013

Po puikaus praėjusių metų sezono S. Perezas pereina į „McLaren“ komandą. Visgi dėl neįprastai lėto „McLaren“ bolido meksikiečiui nepavyksta užlipti ant apdovanojimų pakylos. Pilotų įskaitoje užimama 11-ta vieta.

2014

S. Perezas dar kartą keičią komandą. Šįkart meksikietis sėda už „Force India“ komandos bolido vairo. Surinkęs 56 taškus, čempionatą baigia 10 vietoje.

2015

S. Perezas „Force India“ gretose nuvažiuoja geriausią sezoną savo karjeroje. Nors meksikietis tik kartą užlipa ant apdovanojimų pakylos, tačiau iškovoja 78 taškus ir užima 9 vietą bendrojoje įskaitoje.