Silverstounas sutiktų rengti lenktynes be žiūrovų

Silverstounas sutiktų rengti lenktynes be žiūrovų
logo 2020 Balandžio 20 d. 17:09, Force India

Stuarto Pringle‘o teigimu, Silverstounas yra pasirengęs surengti kelias F-1 net ir tuo atveju, jei į jas nebus įleisti žiūrovai.

Jau anksčiau buvo skelbta apie idėją tam tikrose trasose rengti po kelias lenktynes. F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas buvo išreiškęs viltį, kad šiemet pavyks surengti iki 19 varžybų. Tiesa, britas pridūrė, kad kurį laiką į lenktynes žiūrovai greičiausiai nebus įleidžiami.

„Mes aptarėme įvairias idėjas. Tarp jų ir dvi lenktynes per vieną savaitgalį arba dvi lenktynes per kelis savaitgalius. Visiškai pasitikiu mūsų galimybėmis surengti varžybas. Mes turime daug patirties“, - britų „The Guardian“ sakė Silverstouno vadovas S. Pringle‘as.

„F-1 daug ir sunkiai dirba, kad rastų sprendimą čempionatui. Mes su jais dažnai bendraujame. Sulaukėme klausimų apie tai, ar galėtume surengti daugiau nei vienas lenktynes ir ar galėtų jos vykti be žiūrovų. Mūsų atsakymas - Taip. Esame pasiryžę apsvarstyti įvairius variantus.“

„Manau, kad naujas tvarkaraštis bus paskelbtas gegužės pradžioje. Jie negali jo paskelbti nebūdami tikri dėl to ar pavyks surengti tam tikras lenktynes. Mūsų situacija būtų daug paprastesnė jei nereiktų paruošti infrastruktūros, skirtos žiūrovams.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos