Silverstoune bus išbandytos kietosios padangos (3)

Silverstoune bus išbandytos kietosios padangos
logo 2013 Birželio 24 d. 20:15, Getty Images
Penktadienį Silverstoune (Didžioji Britanija) vyksiančių laisvųjų treniruočių metu komandoms vėl bus suteikta proga išbandyti prototipines kietas padangas.
Tokią „Pirelli“ produkciją ekipos galėjo išbandyti Ispanijoje, tačiau tuomet tinkamai tai padaryti sutrukdė prastokos oro sąlygos.
Žvelgiant į charakteristikas, šios padangos yra panašios į tas, kurios buvo naudojamos pernai. Nauja „Pirelli“ produkcija Silverstoune bus bandoma abiejose penktadienio laisvosiose treniruotėse.
„Norime suteikti komandoms šansą išbandyti šias naujos sudėties padangas visai kitoje trasoje ir surinkti kuo daugiau informacijos“, – kalbėjo „Pirelli“ autosporto direktorius Paulas Hembery.
Italų kompanija kvalifikacijai ir lenktynėms Silverstoune komandoms pasiūlys kietas ir vidutinio kietumo padangas. P. Hembery teigimu, kadangi padangų sudėtis šiemet yra minkštesnė, lenktynėse galime išvysti sportininkus stojančius po 3-4 kartus.
„Pernai sausoje trasoje čia matėme dviejų sustojimų taktiką. Tačiau šių metų padangos yra minkštesnės. Taigi, jei bus sausa, varžybų metu galime pamatyti pilotus stojančius 3-4 kartus.“
„Tikslesnes prognozes galėsime pateikti tik po pirmų laisvųjų treniruočių.“


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tech
| 06/25 00:11 Atsakyti
apsileido ziurovas, retai jau kada pirmas pakomentuoja, raso be lietuvisku raidziu, ir dingo seni bajeriai , kaip "pagyvensim ir pamatysim"...
Karolis_S
| 06/24 21:31 Atsakyti
Svarbiausia, kad ziurovas pirmas pakomentuotu :)
žiūrovas f-1
| 06/24 21:01 Atsakyti
Svarbiausia, kad butu nelietingas savaitgalis Silverstoune:)
×

TOP naujienos