simraceway

Jūs esate čia:
2013 Kovo 21 d. 16:07

Sveiki,
norėjau paklausti, ar yra dalyvaujančių šiame projekte? Simuliatorius kol kas "beta" versijoje, bet panašu, kad taps pakankamai populiarus tarp lenktynių gerbėjų. Sistemos principas gan panašus į iRacing, skirtumas tas,kad trasos yra nemokamos, bet reikia pirkti automobilius. Prisiregistravus gaunamas vienas auto (Mitsubishi Evo (kam labiau pasisekė prisiregistruoti tarp Kalėdų ir Naujųjų, gavo tris auto)). Už kiekvieną apvažiuotą ratą duodami taškai, už kuriuos galima pirkti "vežėčias". Kitas variantas - juos pirkti. Kainos nėra didelės, ypač kalbant apie stock / street mašinas. Lenktynės kol kas skirstomos į dvi grupes, t.y. quick race ir events. Quick race principo aiškinti tikriausiai nereikia, o events - pats įdomumas. Jei esi tikrai greitas, gali laimėti tikrus pinigus. Jei yra žaidusių, pasidalinkit patirtimi, papildykite temą ko neparašiau. Šiame reikale jau dalyvauju ~3 mėnesius, turiu maždaug 3/5 galimų automobilių.

2013 Kovo 21 d. 19:49

Bandžiau šį projektą, visai patiko, tačiau laiko nelabai lieka prisėsti ilgeliau, nes daugelyje rFactor turnyrų važiuoju. O didesnę dalį automobilių pirkai ar užsidirbai taškais?

2013 Kovo 21 d. 20:46

Dekui uz info apie nauja "produkta". Po ilgo laikotarpio praleisto prie Project CARS, turbut teks isbandyti Simraceway.

2013 Kovo 22 d. 06:54

VodafoneMC> jei atvirai, tai už uždirbtus "credits" pirkau ~5 auto, visi likę kainavo ~30$, ir kol kas daugiau investicijos neplanuoju.

F-1.lt pulsas