Singapūro F-1 trasa atsidurs „Call of Duty“ žaidime

Singapūro F-1 trasa atsidurs „Call of Duty“ žaidime
logo 2022 Rugpjūčio 08 d. 14:51, Getty Images / Red Bull Content Pool

Marina Bay“ trasa, kurioje vyksta „Formulės-1“ Singapūro GP lenktynės, bus įtraukta į būsimą „Call of Duty“ žaidimą, kaip daugelio žaidėjų žemėlapis.

Šiais metais bus išleistas „Call of Duty: Modern Warfare II“, kuriame bus F-1 ir lenktynių gerbėjams gerai pažįstama lenktynių trasa. 6v6 žemėlapyje veiksmas vyks tamsiu paros metu, kaip ir Singapūro GP lenktynės.

„Modern Warfare II“ beta versija pasižymės solidžia daugelio žaidėjų patirtimi, neapsiribojančia tik pagrindine 6 prieš 6 patirtimi su kruopščiai sukurtais įvairaus dydžio žemėlapiais ir ne mažiau įspūdingu režimų, progreso patirties ir kitų aspektų rinkiniu, kurie bus išsamiau atskleisti „Call of Duty: Next“, -  teigė žaidimo kūrėjai „Infinity Ward“.

„Champs“ šou metu atskleidėme „Marina Bay Grand Prix“ žemėlapį, kuriame kova vyks miesto lenktynių trasoje. Tai vienas iš 6v6 daugelio žaidėjų žemėlapių, patvirtintų beta versijai.“

Beta versija bus išleista rugsėjo pradžioje, o pilna žaidimo versija bus išleista spalio 28 d.

Tai ne pirmas kartas, kai F-1 yra siejama su „Call of Duty“. Praeityje daugkartinis F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas „Call of Duty: Infinite Warfare“ žaidime atliko kviestinį vaidmenį.

Trasa: Singapūras (Singapūro GP)
Ilgis: 5,065 km Ratų skaičius: 61
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778