Singapūro GP: šeštadienio treniruotės

logo 2015 Rugsėjo 19 d. 14:01, Ferrari
Singapūro „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėje greičiausias buvo Sebastianas Vettelis su „Ferrari“ bolidu.
Vokietis vieną Marina Bay trasos ratą įveikė per 1:45.682 min. Tai 1.5 sek. geresnis rezultatas nei praėjusiais metais pavyko padaryti Fernando Alonso.
Antroje vietoje liko antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas, kuris nuo komandos draugo atsiliko 0.45 sek. Trečią ir ketvirtą vietas pasidalino „Red Bull“ pilotai Daniilas Kvyatas ir Danielis Ricciardo.
Ir toliau treniruotėse sunkiai sekasi „Mercedes“ lenktynininkams Lewisui Hamiltonui ir Nico Rosbergui, kurie atitinkamai užėmė penktą ir šeštą vietas. O atsilikimas nuo S. Vettelio buvo pakankamai didelis – daugiau nei viena sekundė.
Singapūro treniruotėse stebina „McLaren“ piloto F. Alonso greitis , kuris tik 0.1 sek. nusileido „Mercedes“ lenktynininkams ir užėmė 7 vietą treniruotėje. Aštuntą ir devintą vietas pasidalino jaunieji „Toro Rosso“ pilotai Carlosas Sainzas ir Maxas Verstappenas. Dešimtuką užbaigė „Sauber“ atstovas Marcusas Ericcsonas.

Primename, kad lenktynių kvalifikacija prasidės 16.00 val. Lietuvos laiku.