Sirgaliai bus įleisti į Didžiosios Britanijos GP (5)

Sirgaliai bus įleisti į Didžiosios Britanijos GP
logo Birželio 15 d. 11:18, Racing Point

Žiūrovai bus įleisti į „Formulės-1“ Didžiosios Britanijos GP etapą, nors vakar šios valstybės vyriausybė pratęsė visus apribojimus dar keturioms savaitėms, kadangi epidemiologinė padėtis šalyje prastėja. Didžiosios Britanijos GP lenktynėms Silverstoune bus padaryta išimtis.

Pirmadienį premjeras Borisas Johnsonas pranešė, kad karantinas šalyje bus panaikintas ne anksčiau kaip liepos 19 d., tai yra diena po to, kai Silverstoune vyks F-1 varžybos. Tokiu būdu birželio 21 d. numatyta „laisvės diena“, kaip ją vadina britų spauda, atidėta.

Į tribūnas stebėti lenktynių bus įleistas „didelis skaičius“ sirgalių, kadangi GP etapas yra įtrauktas į specialią vyriausybės tyrimų programą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kaip susirgimų statistikai atsiliepia socialinės distancijos ribojimų nesilaikymas.

Ši programa startavo dar pavasarį ir apima kelis itin stambius sporto renginius, pavyzdžiui, Anglijos taurės futbolo pusfinalį ir F-1 etapą.

„Racefans“ rašo, kad vakar etapo Silverstone organizatoriai visiems, kurie jau nusipirko bilietus į etapą, išsiuntė specialų laišką, kuriame skelbiama: „Mes išsaugome įsitikinimą, kad 2021 m. žiūrovai sugrįš į Silvestouną į Didžiosios Britanijos GP etapą. Derybos su Kultūros bei sporto departamentu, o taip pat su Sveikatos apsaugos ministerija vyksta teigiama linkme. Detalią informaciją pranešime, kai tik ją turėsime“.

Etapas Silverstone numatytas liepos 16-18 dienomis. „The Telegraph“ praneša, kad išimtis lenktynėms Didžiojoje Britanijoje padaryta todėl, kad šis autodromas yra pats didžiausias pagal plotą sporto įrenginys visoje šalyje. Beveik visi sirgaliai, kurių tribūnose gali sutilpti iki 120 tūkst., į lenktynes atvažiuoja su nuosavais automobiliais, o tai taip pat mažina užsikrėtimų lygį lyginant su visuomeniniu transportu.

Jei žiūrovai nebūtų įleisti į tribūnas, tai autodromo šeimininkams pavirstų į milžiniškus nuostolius. Pernai Silverstone įvyko dvejos lenktynės paeiliui, organizatorių išlaidos buvo milžiniškos, o tribūnose nebuvo nė vieno žmogaus.

Lenktynių organizatoriai skelbia, kad beveik visi bilietai jau išpirkti. Papildomą susidomėjimą Didžiosios Britanijos etapu didina ir tai, kad čia pirmą kartą F-1 istorijoje įvyks eksperimentas su sprinto lenktynėmis šeštadienį.

„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau

Komentarai (5)
ben1111
IP: e527f4e | 06/15 21:03 Atsakyti
astralas
06/15 11:51

Fun fact: pas juos apie 80% suaugusių yra vakcinuotų, o sergamumas antras didžiausias Europoje po Gruzijos ;)

is niekur trauktas faktas, siuo metu ten pilnai paskiepyta 44prc zmoniu. o ir tas sergamumas vistiek 8 kartus mazesnis nei buvo rudeni-ziema. Mirstamumas simtus kartu mazesnis nei buvo rudeni-ziema. Jokio kritinio mastymo, tik is pirsto lauzti postringavimai.
IP: c8f59f0 | 06/15 20:53 Atsakyti
tai tik įrodo,kad kaškams galima uždirbti ,o kitiems ne,o po to dar sako ,kad f1 yra ne biznis o sportas
astralas
IP: c9aa7c5 | 06/15 16:10 Atsakyti
Redbull
06/15 12:39

kad ir gausi vakcina tai dar nereiškia kad nesusirgsi :))

būtent, vieni žiemą prie -15 C vaikšto su vasariniais kedais ir neturi net slogos, kiti prie -5 C mirtim vaduojasi
Redbull
IP: e94f0b3 | 06/15 12:39 Atsakyti
astralas
06/15 11:51

Fun fact: pas juos apie 80% suaugusių yra vakcinuotų, o sergamumas antras didžiausias Europoje po Gruzijos ;)

kad ir gausi vakcina tai dar nereiškia kad nesusirgsi :))
astralas
IP: c9aa7c5 | 06/15 11:51 Atsakyti
Fun fact: pas juos apie 80% suaugusių yra vakcinuotų, o sergamumas antras didžiausias Europoje po Gruzijos ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas