Spauda: „Ferrari“ laikinai vadovauja B. Vigna

Spauda: „Ferrari“ laikinai vadovauja B. Vigna
logo 2022 Lapkričio 28 d. 16:19, Ferrari

Italijos spauda jau dvi savaites rašo, kad iš pareigų bus atleistas „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto, tačiau Maranello komanda neskuba apie tai pranešti oficialiai, elgdamasi atvirkščiai – ji kol kas viską neigia. Kuo daugiau praeina laiko, tuo daugiau gandų apie tai atsiranda, todėl nenuostabu, jog pasirodo vis naujų kalbų.

Pirmadienį „Gazzetta dello Sport“ parašė, kad M. Binotto tikrai išeina iš komandos, lieka tik sulaukti oficialaus spaudos pranešimo. Neva pagrindine išėjimo priežastimi bus ta, kad Binotto daugiau „nejaučia pasitikėjo iš kompanijos vadovybės pusės“. Autoritetingas italų laikraštis rašo, kad nors „Ferrari“ šiemet ir iškovojo pergales lenktynėse, santykių atšalimas tarp Binotto ir kompanijos prezidento Johno Elkanno įvyko jau prieš kurį laiką.

Kaip šalutinis patvirtinimas minimas toks faktas: po Abu Dabio tarp jo ir aukščiausių „Ferrari“ vadybininkų jokių derybų nevyko, o tai sako apie komandos boso izoliaciją. Kadangi Binotto kontraktas galioja iki 2023 m. pabaigos, jam bus išmokėta solidi kompensacija, kurios dydis dar bus svarstomas „Ferrari“ valdyboje.

Pagal „Gazzetta dello Sport“ informaciją, sportiniam kompanijos padaliniui „Gestione Sportiva“ jau nuo šios dienos laikinai vadovauja „Ferrari“ vykdomasis direktorius Benedetto Vigna, kadangi su naujojo vadovo kandidatūra dar nėra iki galo apsispręsta. Iš vienos pusės, Fredericas Vasseuras yra laikomas pagrindiniu pretendentu, iš kitos pusės – yra svarstomi ir alternatyvūs variantai.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621