Svetainės trūkumai; pasiūlymai

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:05

Mieli “f-1.lt” portalo kūrėjai, rengėjai ir prižiūrėtojai

Norėčiau pareikšti keletą priekaištų svetainei ir pateikti keletą pasiūlymų. Taigi visų pirma priekaištai:
1. Kas per velnias yra tie “banai”. Prašyčiau detaliau paaiškinti.
2. Kur rasti tuos visus paveiksliukus ir veidukus? Adresu www.f-1.lt/TaBu/ nueiti neįmanoma. Prašau detalesnio paaiškinimo.
3. Jūsų nauja įspėjimų ir pašalinimų sistema. Ji nėra labai gera. Todėl, kad vienas vartotojas (nick’o neminėsiu) už vienintelį šį veidelį :D buvo įspėtas. O už ką? Už tai, kad išreiškė savo nuomonę ar nuotaiką? O kitas vartotojas (nick’o neminėsiu) net keletoje žinučių rašė cituoju: “snarglius valgo”. Ir jam už tai nebuvo jokio įspėjimo. O gavo įspėjimą už tai, kad parašė “psychinis”. Ką padarysi, jei jau tokia to žmogaus būklė – koks pats yra, tokius ir kitus įsivaizduoja. Tokį, mano nuomone, reikėtų bemat pašalinti. Be to, pašalinimo laikotarpis per “ilgas” – net du mėnesiai!!! Mano galva, reiktų jį sutrumpinti iki 1 mėnesio ar mažiau. Be to galėtumėte pabraukti už kurią būtent žinutės vietą vartotojas buvo įspėtas ar pašalintas. Ir galėtumėte padaryti, kad paspaudus ant užrašo “Už šią žinutę vartotojas buvo įspėtas” arba ant “Už šią žinutę vartotojas buvo laikinai pašalintas” atsidarytų vieta su taisyklėmis, kaip reikia elgtis, nes, mano nuomone, registracijos metu nedaug kas tas taisykles perskaito, nes labiau tada rūpi prisiregistruoti. Be to, galėtumėte duoti įspėjimus tiems, kurių žinutės visai neatitinka turinio ir atlaidžiau žiūrėti į tuos kurie reiškia savo nuotaikas veidukais.
4. Dienos klausimas. Labai jau neišvaizdžiai atrodo šalia atsakymų tie procentai. Aš siūlyčiau tuos procentus panaikinti, o paspaudus mygtuką “Balsuoti” galėtų pasirodyti išvaizdi diagrama, kurioje būtų pateikti balsai.
5. Apie dar vieną bug’ą. Parašius komentarą ir paspaudus “Komentuoti”, atsiranda komentaras, bet jei nori grįžti atgal (paspaudus mygtuką “Back”), išlenda pranešimas “Warning! The page has expired!” ir tenka dar kartą spausti “Back” mygtuką.

Visų antra – pasiūlymai:
1. Peržiūrint “Komandų” ir “Pilotų” skiltis, pasigedau interneto adresų į komandų ir pilotų asmenines svetaines. Juk būtų puiku, jei besidomintis vienu ar kitu pilotu ar komanda vartotojas galėtų rasti nuorodas į komandų ar pilotų asmenines svetaines. Be to, trūksta nuorodų į užsienio “F-1” svetaines.
2. Siūlau rimtai apsvarstyti galimybę įkurti nors porą CHAT’o kambarių, nes dabar kelios dešimtys vartotojų rašo visai ne į temą ir tik gaišina kitus vartotojus, kurie perskaitę žinutės pavadinimą ją atsidaro, o ten sulaukia visai ne to, ko tikėjosi.
3. Norėčiau pasiūlyti įkurti keletą naujų skilčių: tai “LENKTYNĖS”,“TOP’ai” ir “SVETAINĖS REKORDAI”. Skiltyje “LENKTYNĖS” galėtų būti etapų apžvalgos ir lenktynių statistika (penktadienio, šeštadienio treniruočių, apšilimo, kvalifikacijos varžybų rezultatai, greičiuasi ratai, lenktynių diagrama, kokia buvo A†A “F-1 Savaitėje”), ko, mano nuomone, daugelis vartotojų pasigenda. O “TOP’ų” skiltyje “f-1.lt” portalo vartotojai galėtų rinkti įvairius top’us: pvz. 5 populiariausių pilotų top’as (lenktyninkai, surinkti balsai), daugiausiai žinučių ir komentarų parašiusių vartotojų nick’ų top 20 ir t. t. O “SVETAINĖS REKORDŲ” skiltyje galima būti skelbti įvairius rekordus: pvz. “Pats (ne)drausmingiausias vartotojas”, “Greičiausiai laikinai pašalintas vartotojas” ir t.t.
4. Galėtų būti parašyta tituliniame puslapyje kiek vartotojų tuo metu yra prisijungusių ir kokie jie: pvz. “Šiuo metu, be Jūsų, portale “naršo” PauliusMS, AF1, MP4-17, schumis14.”
5. Būtų labai puiku, jeigu būtų galima vertinti komentarus balais nuo 1 iki 5 penkių, kaip jau siūlė vienas vartotojas (nick’o neminėsiu). Tada būtų aišku, ar jis šneka į temą, ar iš viso nusišneka.
6. Galėtų būti statistika, kiek vartotojų yra iš viso, kiek vartotojų yra įspėti, kiek laikinai pašalinta. Būtų labai įdomu visiems pažiūrėti, ar drausmingi vartotojai.

Atrodo išsakiau viską, ką norėjau. Tikiuosi į mano žinutę bus atsakyta KričioK, AF1 ir kitų. Be to prieš diegiant naujus dalykus, reikėtų surengti kokių 2 savaičių ilgumo apklausą, ar reikia to dalyko, ar ne. (Atsakymai galėtų būti pvz. “Taip”, “Ne”, “Sunku pasakyti” arba “Nežinau”.)

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:36

oho ikvepimo tu tikrai turi...
bet galiu pasakyt kad daug veju prirasei...
pagalvok pats ar viska tikrai nori ir galima idiegti..

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:40

kad siame monologo yra kiek tiesos, tai tiesa; bet kad yra daug pievu, tai, mano manymu, irgi daug tiesos...

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:43

Neradau pasiulymo padaryti visa tai mokama, nes kaip supranti turbut "nera tokio dalyko kaip nemokami pietus". Tai gal pradedame diskusija apie kaina. Kiek sutiktum moketi uz registracija svetaineje, kurioje visi tavo pasiulymai butu igyvendinti ?

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:46

Palaikau Dovyda. Jo bent jau mintys i tema ir pasiulymai konkretus. Ne taip kaip kai kurie pradejo aiskintis statistika zinuteje apie "F-1 savaites" zurnalo leidybos uzdaryma.

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:57

Jo, ziuriu, kad mane jau aplenke TaBu, bet mano mintys analogiskos.

Gal padarykime apklausa apie mokamo F-1.LT portalo vizija, tada galesime kalbeti apie atskirus projektus/tobulinimus/atnaujinimus/etc.

2002 Rugpjūčio 29 d. 16:59

AF1 > kur dingo mano zinute ?

2002 Rugpjūčio 29 d. 17:58

Pievu privare ir tiek... viskas cia gerai tam f-1.lt yra kur tobulet... bet gerai kaip yra.
O sitie pasiulymai tai turboot negreit ir bus igyvendinti tik nebent kai kurs nauja saito versija.

2002 Rugpjūčio 29 d. 18:07

Saunu, kad i Dovydo komentara iskart atsiliepe kone visi pagrindiniai asmenys, kurie ir turejo atsiliepti.
Mano nuomone, Dovydo mintys saunios ir tikrai nuostabu, kad tokiu minciu yra. Butu saunu tureti ir padaryti daug daug (ir tai ka parase Dovydas ir dar daugiau), bet pirmiausia, Dovydai, reikia suprasti, kodel www.f-1.lt kuriamas, ka kurejai gauna, kiek laiko sugaista ir ka jie mums jau yra pasiule...

Be to, pasiulymai neteikimai kaip isakymai, tad kartais kazkaip telieka tik patraukti peciais. Ane?

2002 Rugpjūčio 29 d. 18:12

Vilma> aciu, isgelbejai, nes cia vyrukai (me and may b Tadas) pasikarsciavo, o moteriskas ramumas viska i savo vietas sugrazino :)

2002 Rugpjūčio 29 d. 19:56

:)

2002 Rugpjūčio 29 d. 19:57

Skamba ultimatyvokai, sakyčiau.
Dovydai, ar atėjęs į kviestinį renginį, pietus taip pat rengėjams priekaištauji? pavyzdžiui: galėtumėt baldus gražiau sustumdyti, prastai ir mažai maitinat, čia reikia daugiau gėrimų, užkanda prie alaus netinka ...
Gal geriau tavo kalba skambėtų taip: galėčiau taip ir anaip padaryti, pagražint, pakeist. Leiskit chebra pasireikšiu.

2002 Rugpjūčio 29 d. 20:24

Neblogi pasiulymai sakychiau. Niekas jum nesako - "darykit greichiau arba nesilankysiu chia" ar panashiai. Tiesiog paprasti pasiulymai, pateikti gana normaliu tonu. Patys sakete kad kritika ir pasiulymai yra laukiami, jeigu bus pateikti normaliu tonu, be keiksmazhodzhiu etc. O dabar ishgirde kelis pradedat kaukt kokie esate didvyriai. Apsispreskit.

2002 Rugpjūčio 29 d. 20:31

Jarno> gi sakau, kad karstai sureagavau..
anyway ka daryti, kai nera laiko.. tiesiog nera...
yra darbai, uz kuriuos gaunami $$$, uz kuriuos valgoma ir aprupinama seima, o tik po to (kartais, net pries tai, kas yra jau nelabai gerai) eina hobby t.y. F-1.LT
Be abejo yra rimtu pasiulymu, bet tai sunkiai igyvendinama ne del nezinojimo ar tingejimo, o del elementaraus laiko trukumo.. ir taip bus visada, kol sis projektas bus musu visu hobby.
Juk tai, ka dabar matome - yra jaudriaus nemiegotos naktys prie kompo, kai zmogus diena daro viena darba, o nakti daro kita ... Ir o tai yra Jusu ir musu malonumui...

Tai gi nesunku ta suprasti, o tu, Jarno, ta jau seniai zinai.

Anyway,

Visada buvome, esame ir busime ta komanda, kuri stengsis daryti tiek, kiek imanoma musu salygomis.
O jei salygos leis - darysime daug daugiau..

2002 Rugpjūčio 29 d. 21:10

nu sorry sorry :P

tiesiog sakau kad uzhsipuolet nekalta zhmogu, va taip galejai ishkarto parashyt.

:goodjob:

peace

2002 Rugpjūčio 29 d. 21:17

Jarno, Dovydas> peace

:)

2002 Rugpjūčio 29 d. 22:28

Dovydai, kiek laiko prasedejai kai parasei sia zinute? Bet tu padarei:goodjob: , nes as galvojau ko cia truksta, o viska vienoj zinutej parasei.:D

2002 Rugpjūčio 30 d. 08:48

TaBu>, Siaip imeskit apklausa kiek zmoniu sutiktu moketi uz prisijungima prie jusu svetaines.
ir siaip blemba Tadai pats uzviriai sita reikala su f-1 lietuviskam internete, .. nu aciu.
---------------
AF1>, Visiskai suprantu del uzimtumo ir tt. ir dziaugiuosi kad yra lietuvoje toks psl. Ir linkiu kad jum neatsitiktu taip kaip www.formule1.lt.
---------------
Jaudrius>, o del psl tobulinimo tai gal zinot tokia sistema kaip kai kuriuose portaluose vartotojas gali bent jau dali interfeiso pats susireguliuoti pagal savo norus... bet turbut per sudetinga?

2002 Rugpjūčio 30 d. 10:03

Aha, gal ir uzsipuolem. :) Tik labai jau priverte pasijusti kaltais, kad "...pasigedau...truksta... siulau rimtai apsvarstyti..."

Kodel tai visada privercia pyktis?

Bet man atrodo, kad ir darbe, uz kuriuos gauni $$$, gavus nuo direktoriaus pylos, kodel yra taip ir kodel nera to, stoji pusiau i gynybine pozicija ir bandai isnesti sveika kaili.

Tai turbut ne tik zmogiska, bet budinga visoms butybems. Kad ir mano kate su kaciukais... neturint jokiu piktu keslu, norisi padaryti jai kuo geriau, kad butu silciau ir patogiau, norisi paglostyti jos vaikus, o gaunasi, kad ji juos gina ir slepia?!...
2002 Rugpjūčio 30 d. 10:45

Nemanau, kad Dovydas ka nors blogo turejo pries kurejus ar panasiai, bet vis vien jau biski per daug uzsinorejo...

Kaip mafaz sake, yra kur tobuleti, bet tokio saito ir man uztenka. :)

2002 Rugpjūčio 30 d. 11:51

Tai tobuleti visada yra kur...
O del pinigu tai manau kad vis delto galima kazkiek ir is sito saito uzdirbti...
Ar tai tikrai yra tik juodas hobis ir nemigos naktys?
O moralinis pasitenkinimas zinant kad padaret geriausia produkta Lietuvoj? Kai prezidentas iteikia apdovanojimus ir ranka spaudzia?...

2002 Rugpjūčio 30 d. 15:44

Dovydas - maladec, nes drasiai reiskia savo nuomone, bei tam tikrus pageidavimus, o be kita ko uzdave ir konkrecius klausimus (kaip antai del veideliu pvz) tik deja deja, ko jis susilauke? o gi audringos kritikos is svetaines kureju vyriskosios puses, tik Vilma laiku ir vietoje atsiradusi sugebejo viska uzgesinti, ka jau cia padarysi tokie jau tie vyrai - pasedi, pasikalba, buna kartais susimusa ... :)

Taigi persasi isvada - maziau impulsyviu aistru (cia gi ne chat`as koks nors:), ir daugiau blaivaus mastymo bei savitarpio pagarbos vienas kitam, tokiu budu manau tikrai bus pasiektas kuo geresnis rezultatas, placiai auditoriai vartotoju :)

Pagarba visiems !
Aciu uz demesi

2002 Rugpjūčio 30 d. 16:35

O tikrai, kur galeciau rasti tuos veidukus? Nes zinau kaip padaryti tik du ar tris.

2002 Rugpjūčio 30 d. 16:42

Sorry, radau.

2002 Rugpjūčio 31 d. 01:20

Galetumet kur nors, matomoj vietoj, patalpinti linka su tom shypsenelem, nes kai ateina naujokas jis pradeda klausineti "kur rasti tas shypseneles?" O jus po to nervuojates :D

2002 Rugsėjo 06 d. 09:26

Kritikuoti visi mes labai gudrus. Tai nera blogai is esmes. Bet kritikuojant, reikia nepamirsti, kad tai NEKOMERCINIS projektas. Mieli kolegos fanai, manau sitoj vietoj kurejai absoliuciai teisus, jie daro tai be jokio atlygio, ir jei kam nors tai nepatinka, galit pabandyt sukurt patys, nemokamai ir geriau.

2002 Rugsėjo 06 d. 13:03

Tiesa pasakius norisi ir savo trigašį įkišti :)
Kaip teisingai buvo pastebėta, Dovydas išsakė tik pageidavimus, ir labai gražiu tonu, bet ... Kaip tokios pat hobi/nekomercinės svetainės turėtoja, suprantu ir kitą pusę - na nėra, fiziškai nėra laiko prisėsti (nors užmanymų būna 2-iems metams į priekį).
Dėl mokamos - hmmm, manau pasiųsčiau visus toliau ir nebesilankyčiau :(, nebent toto būtų su pinigais, kas nėra labai realu (bent kol kas manyčiau).
------------------
Toxa> dalinai pritariu, bet jei jau žmogus ėmėsi tokio darbo, tai 100% garantija, kad jis susilauks kritikos/pastabų/pageidavimų/etc., todėl reikia gana liberaliai/atlaidžiai žiūrėti į visas išsakomas nuomones

2002 Rugsėjo 06 d. 13:10

Turbut dar nedekojau uzh viska ka chia randu! Taigi didelis achiu ir tik zhiurekit, kad neishsektu jusu "Hobby" baterijos. Dabar kai nebeliko "F-1Savaites" visa informacija patogiai pasiekiama tik chia. Aishku yra uzhsienio saitai
ir nors anglu kalba tikrai ne kliutis, bet lietuvishkai maloniau.

2002 Rugsėjo 06 d. 13:12

niu vat :) kaip cia visi gincyjasi,barasi :)
o negalima butu susitikti kadus visiems kartu -tie kurie turi ideju,ir gali jomis pasidalinti, o gal net ir igyvendinti galetu ramiai akis i aki pasneketu su "rimtuoliais" ;) negi neimanoma? :)

2002 Rugsėjo 06 d. 13:19

Beje, niekada nemačiau prašymo/kvietimo į "savanorius". Gal praleidau? Tiesa pasakius, gal yra ir daugiau norinčiu/galinčiu kuo nors padėti - arba suformuluokim taip: siūlau dvi letenėles, kurios gali kuo nors padėti (na jei yra tokių darbų)

2002 Rugsėjo 06 d. 13:20

Su Dovydo pasiulymais Nr.2 (del chato) ir Nr.4 (del uzsiregistravusiu dalyviu buvimo on-line) sutinku 100%. Butu smagu pasigincyti Chate be jokiu apribojimu (aisq nekertant pushu). :rotfl:

2002 Rugsėjo 06 d. 14:10

AF1> peace

2002 Rugsėjo 06 d. 14:11

Redcar sedejau ash tai neilgai - gal 25 min. Juk reikejo stengtis :) ;)

2002 Rugsėjo 06 d. 14:14

mantux> Thank you.

2002 Rugsėjo 06 d. 14:15

MP4-17> teisingai sakai.

2002 Rugsėjo 06 d. 14:16

greta, Crazy> viskas imanoma, bet kad nedaznai i mus kreipiasi su pagalba, vat tik toks arz (jei pamenat) padare didziuli darba ir nupiese mums visu trasu map'us pagal svetaines spalvu gama.
Uz tai jam dar karta didelis aciu!

2002 Rugsėjo 06 d. 14:24

AF1> na jei turit kokio darbelio pagal jėgas - tai galit duoti; manau e-mail adresą turit, ten galim ir susitikslinti, kaip galima panaudoti siūlomą resursą :)

2002 Rugsėjo 06 d. 19:13

o kodel taip ignoruoja IRC kai kurie? :) nieko sudetingo o ir usery gali tureti :)

2002 Rugsėjo 09 d. 09:13

Y>sorry bet budavau as tame IRC :D tai belikdavo tyleti kai pradedat kalbeti, o temos TOLI grazu ne apie f-1 ir kai pabandydavau pakalbeti apie f-1-pasirodydavo kai tai idomu kokiem 2 zmones,kiti staigiai pertraukdavo ir pradedavo kalbet apie kita.F-21 chatas IRC skirtas kol kas ne f-1 fanam :(

2002 Rugsėjo 09 d. 10:03

hehehehe, gal ir taip. IRCnautams tai tas #f-1 yra vienas ish sedimu kambariu, del to dazhnai pradedama kalbeti apie ka nors kita (dali kaltes prisjemu sau :D ), bet pvz jei butu langas ish chia i IRC, tai situacija greitai pasikeistu IMHO.

TOP naujienos