T. Glockas: kiekvienas turi spręsti už save

T. Glockas: kiekvienas turi spręsti už save
logo 2021 Spalio 20 d. 12:00, Aston Martin F1

Lewisas Hamiltonas ir Sebastianas Vettelis stengiasi pritraukti visuomenės dėmesį į įvairias problemas, keldami ekologijos ir žmogaus teisių klausimus, tačiau dažnai išgirsta priekaištų dėl veidmainystės ir dvigubų standartų. Buvęs „Formulės-1“ pilotas Timo Glockas mano, kad kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę...

Timo Glockas: „Gerai, kad gyvename visuomenėje, kurioje kiekvienas gali išsakyti savo nuomonę. Kiekvienas gali kalbėti tai, kas yra jam svarbu ir todėl negalima kritikuoti Sebastiano už tai, kad jis kalba tai, apie ką galvoja ir, būdamas viešu asmeniu, pats užsiima šiomis problemomis ir stengiasi pritraukti kitų dėmesį.

Nereikėtų kritikuoti ir tų, kurie su juo nesutinka. Kažkas būtinai pasakys, jog nelogiška rūpintis aplinkos apsauga ir kartu lenktynėse sukti ratus prie bolido vairo. Kiekvienas turi spręsti už save.

Gali būti, kad jų vietoje aš pasielgčiau kitaip, bet aš suprantu, kodėl sportininkai tai daro, ypač Lewisas, nes jis daug matė per savo gyvenimą. Sprendžiant iš visko, Vettelio pažiūros skiriasi nuo „Formulės-1“ vertybių. Manau, kad kai kuriems sirgaliams bei organizatoriams tai nepatinka. Bet ką jie gali padaryti? Paprašyti nekalbėti apie šias visuomenės problemas? Sebastianas yra daug ko pasiekęs ir turi teisę taip kalbėti“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 26
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0