T. Glockas tiki, kad M. Schumacheris pasiliks F-1

T. Glockas tiki, kad M. Schumacheris pasiliks F-1
logo 2022 Rugpjūčio 24 d. 11:01, Haas / LAT

Vienu iš labiausiai aptariamų klausimų „Formulės-1“ verslo klube yra tolesnė Micko Schumacherio karjeros perspektyva. Septyniskart pasaulio čempiono sÅ«nus kol kas neturi kontrakto kitiems metams. Jo sąskaitoje šiuo metu – 12 taškų, uždirbtų tik dvejose trasose – Silverstoune į Spielberge.

Palyginimui galima prisiminti Micko komandos partnerio „Haas“ Kevino Magnusseno statistiką: patyręs danas pirmame dešimtuke finišavo penkis kartus iš 13-kos etapų ir turi surinkęs 22 taškus.

Buvusio „Formulės-1“ lenktynininko, dabar „Sky Deutschland“ kanalo komentatoriaus Timo Glocko nuomone, jaunasis Schumacheris yra atsidÅ«ręs sudėtingoje situacijoje.

„Klausimas tas, ar jis veda derybas su kitomis komandomis? Bet yra ir antras momentas: ar „Haas“ apskritai yra suinteresuoti su juo pratęsti kontraktą, nes gal jiems reikia lenktynininko, kuris atneštų daug pinigų? Micko atveju čia bÅ«tų didelių sunkumų, - svarstė T. Glockas. - Kadangi komanda prarado rėmėjus iš Rusijos, jai teks spręsti finansavimo problemas. Tai gali bÅ«ti lemiamu faktoriumi, kuris apspręstų Micko ateitį.

Kol kas nėra jokios informacijos, ar buvo priimti kokie nors sprendimai. Viskas priklauso nuo to, kiek laiko užtruks derybos. Jei Mickas ką nors svarsto su kitomis komandomis ir susitarimas bus pasiektas, viskas gali įvykti labai greitai. Bet jei tarp pusių iškiltų rimtų nesutarimų, viskas gali užsitęsti.

Žinoma, kad tokia neapibrėžta situacija visada atsiliepia piloto darbui. Kartu taip pat tikrinamas sportininko psichologinis stabilumas. Pastaruoju metu matome, kad pas Schumacherį šia prasme viskas gerai, jo įvairiausi nemalonumai neišmuša iš vėžių. Nors jis ne iš karto pradėjo rinkti taškus, bet ramiai laukė savo šanso.

Vis dėlto aš tikiu, kad Mickas turės galimybę pasilikti „Formulėje-1“ ir parodyti savo talentą. Prieš vasaros pertrauką jis gana užtikrintai nuvažiavo kelis etapus – matyti, kaip jis progresuoja ir tai yra pozityvu. Esu įsitikinęs, kad Schumacherį mes dar pamatysime „Formulėje-1“ 2023 metais. Man pačiam labai įdomu bus sužinoti, kokioje komandoje Mickas atsidurs“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 280
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749