T.Glockas vėl lenktyniaus!

logo 2004 Rugsėjo 22 d. 11:54, Jordan
Kalbos, apie kurias pranešėme vakar, tapo tikrove – Giorgio Pantano pasitraukia iš „Jordan“ „Formulės-1“ komandos, o jį piloto vietoje pakeis pilotas-bandytojas Timo Glockas.
„Buvo malonu dirbti su Giorgio, bet sutarties viską nulėme ir mes linkime jam visa, kas geriausia, ateityje. Timo pasirodymas, kaip trečiojo komandos piloto bandymuose bei penktadienio treniruotėse, šiame sezone buvo puikus, ypač pažymėtinas jo pasirodymas Kanadoje. Esu tikras, kad, gavęs šią netikėtą progą grįžti į lenktynes, jis vėl puikiai atstovaus „Jordan“. Šanchajuje jis turės vienodas galimybes kartu su kitais – trasa nauja pilotams“, – kalbėjo sprendimą priėmęs „Jordan“ komandos vadovas Eddie Jordanas.
Manoma, kad G.Pantano pats nusprendė pasitraukti iš „Jordan“, nes ši negali suteikti jokių garantijų dėl vietos kitą sezoną, o kitoms komandoms su esamu bolidu sunku padaryti įspūdį. Italas mokėjo už vietą komandoje.
T.Glockas jau kartą šį sezoną buvo pakeitęs komandoje G.Patano. Vokietis dalyvavo Kanados GP, pasirodė geriau už komandos draugą Nicką Heidfeldą, po „Williams“ ir „Toyota“ pilotų diskvalifikavimo buvo klasifikuotas septintas ir iškovojo du taškus. Giorgio šias lenktynes praleido dėl nesutarimų su savo rėmėjais.
Praėjusias metais T.Glockas tarptautinėje „Formulės-3“ lenktynių serijoje užėmė penktąją vietą. 2002 m., debiutuodamas Vokietijos „Formulės-3“ čempionate, jis liko trečias.
Trečiąjį „Jordan“ bolidą penktadienio treniruotėse nuo šiol pilotuos olandas Robertas Doornbosas. Jis šiemet tapo „Formulės-3000“ čempionato metų naujokas, o galutinėje rikiuotėje užėmė trečiąją vietą. Kartu su savimi šis pilotas greičiausiai pritrauks ir tėvynainių „Muermans Group“, anksčiau rėmusių „Minardi“, paramą.