T.Glockas vėl lenktyniaus! (48)

T.Glockas vėl lenktyniaus!
logo 2004 Rugsėjo 22 d. 11:54, Jordan
Kalbos, apie kurias pranešėme vakar, tapo tikrove – Giorgio Pantano pasitraukia iš „Jordan“ „Formulės-1“ komandos, o jį piloto vietoje pakeis pilotas-bandytojas Timo Glockas.
„Buvo malonu dirbti su Giorgio, bet sutarties viską nulėme ir mes linkime jam visa, kas geriausia, ateityje. Timo pasirodymas, kaip trečiojo komandos piloto bandymuose bei penktadienio treniruotėse, šiame sezone buvo puikus, ypač pažymėtinas jo pasirodymas Kanadoje. Esu tikras, kad, gavęs šią netikėtą progą grįžti į lenktynes, jis vėl puikiai atstovaus „Jordan“. Šanchajuje jis turės vienodas galimybes kartu su kitais – trasa nauja pilotams“, – kalbėjo sprendimą priėmęs „Jordan“ komandos vadovas Eddie Jordanas.
Manoma, kad G.Pantano pats nusprendė pasitraukti iš „Jordan“, nes ši negali suteikti jokių garantijų dėl vietos kitą sezoną, o kitoms komandoms su esamu bolidu sunku padaryti įspūdį. Italas mokėjo už vietą komandoje.
T.Glockas jau kartą šį sezoną buvo pakeitęs komandoje G.Patano. Vokietis dalyvavo Kanados GP, pasirodė geriau už komandos draugą Nicką Heidfeldą, po „Williams“ ir „Toyota“ pilotų diskvalifikavimo buvo klasifikuotas septintas ir iškovojo du taškus. Giorgio šias lenktynes praleido dėl nesutarimų su savo rėmėjais.
Praėjusias metais T.Glockas tarptautinėje „Formulės-3“ lenktynių serijoje užėmė penktąją vietą. 2002 m., debiutuodamas Vokietijos „Formulės-3“ čempionate, jis liko trečias.
Trečiąjį „Jordan“ bolidą penktadienio treniruotėse nuo šiol pilotuos olandas Robertas Doornbosas. Jis šiemet tapo „Formulės-3000“ čempionato metų naujokas, o galutinėje rikiuotėje užėmė trečiąją vietą. Kartu su savimi šis pilotas greičiausiai pritrauks ir tėvynainių „Muermans Group“, anksčiau rėmusių „Minardi“, paramą.

Komentarai (48)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
oli223
| 11/17 20:49 Atsakyti
kalta technika o ne pilotai
Carlsbergas
| 10/02 18:07 Atsakyti
Pushaz_> KĄ SPAUSI JEI NEINA

bingo
| 09/24 20:15 Atsakyti
na ir suanuolis gal jis ka nors gero parodys, reikes stebeti jo judesiukus
Pushaz_
| 09/23 21:27 Atsakyti
Glockas spausk visa pataloka,Paziurek ka tas cosworth gali!!
Alesi
| 09/23 13:03 Atsakyti
Jau yra net treciasis Jordan pilotas - Olandas Robert Dornbos (F3000 prizininkas)....
virgissss
| 09/23 11:05 Atsakyti
Edvinui>>Gales tas banzajus su kamikadze kapotis. Spejam, kuris bus kietesnis:)
Glu
| 09/23 06:49 Atsakyti
Na ir ji stebesim!
Capirossi
| 09/22 22:53 Atsakyti
Gerai. Pantan'ui kazkaip nesiseke.
Amen
| 09/22 21:57 Atsakyti
Nu jo pats tas,jug dabar kaip tik grybu metas:)
Alonso_fan
| 09/22 21:29 Atsakyti
Jordan blogiau nebus,nes Pantano ne vieno tasko neiskovojo...paziuresim gal Glockas pateiks staigmena ir iskovos koki taskeli
×

TOP naujienos