T. Wolffas apie savo ateitį: aš nenumatau siurprizų

T. Wolffas apie savo ateitį: aš nenumatau siurprizų
logo 2019 Gruodžio 09 d. 11:42, Daimler

Susitikime su spauda Toto Wolffui buvo užduotas klausimas apie jo planus ateičiai. Mat iki šiol sklando gandai apie tai, kad „Mercedes“ komandos vadovas galėtų pakeisti Chase Carey‘ų „Formulės-1“ vykdomojo direktoriaus poste.

Toto Wolffas atsakė gana diplomatiškai, kartu pabrėždamas, kad nesiruošia skirtis su „Mercedes“: „Aš supratau, jog man labai patinka santykiai, kurie nusistovėjo tarp manęs ir komandos, o taip pat tarp manęs ir tų žmonių iš „Daimler“ koncerno vadovybės, kurie yra atsakingi už sprendimų priėmimą.

Ir tai labai svarbi dalis, nuo kurios priklauso mano gerovė. Šie žmonės pasitiki mumis, suteikdami visišką laisvę, kuri yra būtina, norint komandai pasiekti sėkmės. Ir priimti sprendimą, susijusį su mano ateitimi, bus nelengva – nei man, nei mums visiems. Šis procesas pareikalaus kažkiek laiko, nors apskritai aš nenumatau čia jokių siurprizų.

Mes jau labai seniai dirbame su Lewisu Hamiltonu, pasitikime vienas kitu, kartu įveikėme sunkius laikus ir tai mus sutvirtino ir padarė stipresniais. Bet be mūsų yra ir kiti žmonės, kurie formuoja šį glaudų ratą, egzistuojantį komandos viduje. Suprantama, jog mes nuolat diskutuojame, aptardami vystymosi kryptis, o taip pat Lewiso karjeros perspektyvas.

Kai dėl gandų, tai visiškai normalu, kai žurnalistai į mūsų daržą mėto mažas granatas, kartais mes jas gaudome ir jos sprogsta mūsų rankose – ir visa tai yra žaidimo dalis.

Gerai, kad tokie gandai sklando net ir žiemos tarpusezonio metu, tačiau mes su Lewisu nuolat bendraujame ir nesistebime, kai kas nors apie mus atsiranda spaudoje. Mes seniausiai esame pasakoję apie tai vienas kitam, dar prieš kelis mėnesius pasidalinome savo mintimis apie tai. Manau, jog tai irgi yra „Formulės-1“ dalis“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas