T. Wolffas baiminasi įtampos tarp L. Hamiltono ir G. Russello

T. Wolffas baiminasi įtampos tarp L. Hamiltono ir G. Russello
logo Rugpjūčio 17 d. 16:11, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas baiminasi, kad ateityje gali atsirasti didesnė įtampa tarp ekipos lenktynininkų Lewiso Hamiltono ir George‘o Russello.

Šiemet minėtoje komandoje Valtterį Bottą pakeitė G. Russellas, pastaruosius kelis sezonus atstovavęs „Williams“ ekipai.

Daugeliui buvo įdomu pamatyti kaip viskas klostysis, jaunajam britui perėjus į vieną stipriausių komandų rikiuotėje ir stojus į kovą su ekipos draugu, kuris yra daugkartinis čempionas.

Praeityje, kai „Mercedes“ kovojo dėl aukšÄiausių rezultatų, ekipai atstovavo L. Hamiltonas ir Nico Rosbergas, kurie dar kartingų laikais buvo geriausi draugai. Tačiau kai kovojama dėl pergalių ir čempionų titulų, žlunga ir geriausios draugystės.

„Mercedes“ stovykloje kol kas ramu. Anot T. Wolffo, taip yra dėl to, kad L. Hamiltonas ir G. Russellas turi bendrą priešÄ….

„Manau, kad dabar didžiausias George‘o ir Lewiso konkurentas yra mÅ«sų automobilis. Taigi, ne komandos draugas ar kuris nors kitas sportininkas“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Tam tikra prasme, mums tokia situacija dabar yra naudinga. Jie naudojo skirtingus sprendimus, skirtingus nustatymus tam, kad surinktų kuo daugiau informacijos ir rastų sprendimų mus kamuojančioms problemoms spręsti.“

T. Wolffo teigimu, įtampa tarp komandos draugų atsiranda tada, kai kovojama dėl aukšÄiausių rezultatų. Tad jei komandai pavyks grįžti į pergalių kelią, tos įtampos tarp sportininkų nepavyks išvengti.

„Kai vėl kovosime dėl pergalių ir titulų, tada galėsiu jums pasakyti ar pasikeitė tarpusavio pagarba tarp mÅ«sų lenktynininkų, kurią matau dabar. Kai kovojama dėl aukšÄiausių rezultatų, natÅ«ralu, jog įtampa išauga. Bet jeigu žmonės gerbia ir vertina vienas kitą, tokiu atveju ribos nėra peržengiamos.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 170
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2022 sezono taškai: 203
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas