T. Wolffas: incidentams, kaip ir tango šokiui, reikia dviejų žmonių (19)

T. Wolffas: incidentams, kaip ir tango šokiui, reikia dviejų žmonių
logo Balandžio 18 d. 19:51, Daimler AG

Emilijos-Romanijos lenktynėse, vykusiose Imolos trasoje netrūko incidentų, rizikingų lenkimų, pasivažinėjimų už trasos ribų ir dramos, kurią skambiai žadėjo daugelis. Tą patvirtinti gali F-1 konstruktorių taurės nugalėtojų vardą ginančios „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas. 

„Mūsų lenktynės „subyrėjo“ 31-ajame rate. Patikėkit, tai nebuvo laimingiausia akimirka mano gyvenime. Galvojome, kad šiandien mums bus nesėkminga diena, bet Lewisas puikiu pasirodymu restartavus lenktynes išgelbėjo mus visus.“

Paklaustas, kaip vertina daug kalbų sukėlusį incidentą tarp V. Botto ir G. Russello, komandos vadovas T. Wolffas teigė žinantis, kad kaltos abi pusės, bet išsamesnį atsakymą būtų galima pateikti tik atlikus analizę: 

„Vaikinai po incidento ir apsižodžiavo, bet galiu tvirtai pasakyti, kad incidentui, kaip ir tango šokiui reikia dviejų žmonių. Galima tik spėlioti ar atsakomybė už incidentą turėtų būti pasidalinta 50:50, ar 40:60, bet aišku viena - kaltos abi pusės.“ 

„Su Georgu dar nesikalbėjome, bet kas kartą jį sutikęs, erzindamas sakau, kad jis atsidurs „Mercedes“ komandoje tik tokiu atveju, jeigu demonstruos puikius rezultatus, jeigu to padaryti jam nepavyks - jis gali atsidurti „Renault Clio“ taurės čempionate. Šiandien yra ta diena, kai jis arčiau patekimo į šią kategoriją,“ - baigdamas pridūrė T. Wolffas. 


Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 141
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (19)
cc
IP: a361902 | 04/21 12:44 Atsakyti
misiulise
04/18 22:26

Siaip labai keistai kritusi Botto formo. Visad sezono pradzioje atrodydavo net uz LH geriau, o dabar pirmos dvejos varzybos - miles behind lewis (Bahreine daug laiko atsiliko lb).

Tai kad Bahreine Botas buvo 5 sekundės už Hamiltono, kai važiavo į boksus padangų keistis, o ten jau patys mechaninkai keliolika sekundžių rato nesugebėjo uždėti. O tada jau aišku kad lyderių nebeprisivys, tai mersai darė dar vienas sustojimą užsidėti naujas padangas, kad greičiausią ratą pasiimti. Tai ne miles behind Lewis, o mechanikų klaida ~15s, taktinis sustojimas neprarandant vietos ~25s, ir turim finiše +37.383s.
Bet aišku, jei ir toliau Botas kovos su Williams kaip lygus su lygiu - tai jau kvepia keitimu sezono viduryje.
RSFerrari
IP: 8618d61 | 04/20 09:04 Atsakyti
mafaz
04/20 01:40

HAM + RUS nebus niekada :) cia nebent RUS pakeistu HaM

Asmeniškai klausei T.Wolfo? Ar gal mersų akcininkų komandos klausei kitų? Tau tiksliai patvirtino? O gal krištolo rutulyje ar taro kortose atsakymą radai?

Spėliojam visi - bus/nebus. Kad Bottą laikas keist - jau aišku. Mersam imt du naujokus iškart - pavojinga, tad net labai galimas sprendimas paimti vieną jauną, greitą, ambicingą pilotą ir pasodinti šalia Ham, kad ne tiek palyginti, kiek duoti metus gerai apšilti prieš išeinant Ham.
Sutartyje bus numatyta - tu esi nr.2 ir besąlygiški paklūsti komandai. Viskas.
Imt du naujus pilotus labai rizikinga, daug lengviau bent vieną išlaikyti esamą, bet problema, kad Bottą laikas keist, o alternatyvų nėra daug, kurios nekeltų ham grėsmės ir ramiai sėdėtų nr.2 vietoj.
mafaz
IP: 56b4227 | 04/20 01:40 Atsakyti
RSFerrari
04/19 16:28

Russellas turbūt ir už daug daug mažiau važiuotų, kad tik pereit į top ekipą ir kurtis ateitį :)
O tada taip, Ham turėtų daug greitesnį komandos draugą ir nebūtų taip paprasta.

HAM + RUS nebus niekada :) cia nebent RUS pakeistu HaM
RSFerrari
IP: 58d430c | 04/19 16:28 Atsakyti
mafaz
04/19 16:07

nebus jo Merce kol ten hamiltonas :) Nebent Toto isijungtu "Franko Williamso" rezimas ir nusprestu, kad kam moket 60M hamiltonui, kai gali Russelui 5 pasiulyt kokius :)

Russellas turbūt ir už daug daug mažiau važiuotų, kad tik pereit į top ekipą ir kurtis ateitį :)
O tada taip, Ham turėtų daug greitesnį komandos draugą ir nebūtų taip paprasta.
mafaz
IP: 56b4227 | 04/19 16:07 Atsakyti
RSFerrari
04/19 09:03

Russellas ženkliai greitesnis už Bottą ir net su j*banu Williams bolidu tarkavo Bottą, tai toto lai nešneka nesąmonių, nes ims tą Rusellą kitą met vietoj botto su vėju ir džiaugsis, kad tik eit sutinka.
Botto saulė nusileido ir tas ne pirmi metai, kai matosi.
Tas pats su Vetteliu, kur jei dar praėjusį sezoną šnekėjo kiti, tai dabar jau visiškai aišku, kad sezonas jam paskutinis.

nebus jo Merce kol ten hamiltonas :) Nebent Toto isijungtu "Franko Williamso" rezimas ir nusprestu, kad kam moket 60M hamiltonui, kai gali Russelui 5 pasiulyt kokius :)
mafaz
IP: 56b4227 | 04/19 16:04 Atsakyti
Rokas1 logo rėmėjas
04/19 10:31

Nesuprantu, ko visi taip ant Sebo varo po Imolos? Pažiūrėjus kiek jis nelaimių turėjo lenktynėse, tai kaip tik pasirodymas buvo neblogas.

jis pats kaip 1 didele nelaime paskutinius 3-4 sezonus :) 1 lenktynes daugiau ar maziau... koks skirtumas
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 04/19 11:52 Atsakyti
Wolfas tai neblogas siknius su savo santazu net per spauda :)
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 04/19 10:31 Atsakyti
CBRV
04/19 07:21

siaip visi "oldskuliniai" pilotai sunkiai atrode sitam etape, Perez, Bottas, Alonso, apie Vetteli isvis patylet, Ricciardo irgi ne kazka, matyt, reglamento pakeitimai jiems netinka...

Nesuprantu, ko visi taip ant Sebo varo po Imolos? Pažiūrėjus kiek jis nelaimių turėjo lenktynėse, tai kaip tik pasirodymas buvo neblogas.
RSFerrari
IP: 3a15aff | 04/19 09:07 Atsakyti
mafaz
04/18 23:06

neizeidinek masos :) tas be 1 posukio ir butu cempionas ta pati hammiltona iveikdamas :) botas yra isvis skuduras :) O siaip kol hamis mersuose... russello ten nebus :)

Ham bijo, kad Russellas suvažinės jį :)

Visi prieš sezoną lojo, kad Lando nieko nepadarys prieš RIC, nes anas gi su patirtim ir t.t. Kad ir koks fainas būtų šiaip, bet gaus RIC stipriai.
F1 yra jaunų sportas ir palyginkit metus ir pasirodymus. Virš 30 važiuoja gerai tik HAM, kuris yra tikras talentas. Gali mėgti jį, gali nekęst, bet lenktyninkas labai geras. O Russello jis nenori, nes bijo, kad jį patį ims skriaust poziijas atiminėdamas :D
RSFerrari
IP: 4b7e5fe | 04/19 09:05 Atsakyti
Jonaitis
04/18 20:39

Siaip tai keistas Toto komentaras. Vietoj lojimo, pirma galetu paanalizuoti kaip jo ciucikas vapse tik del P9 siandien sugebejo kovot su Russelu, kol kitas P2 atveze. Sunku bus Mersam su vienu Hamu kovot, Valterjeras net kaip sarginis Hamo suva nebetinkamas. Bottas = Massa

Massa buvo ženkliai geriau nei Bottas. Jei tuo laiku, kai Massa dar buvo prieš savo avariją sekei F1 ir matei visą jo karjerą, tai jis ženkliai geresnis lenktyninkas buvo, nei Bottas kada bus.
Daug tikėtasi iš šito suomio kol jis dar Williams važiavo, bet jis tik vidutiniokas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas