T. Wolffas: komandos turi sekti mūsų pavyzdžiu (17)

T. Wolffas: komandos turi sekti mūsų pavyzdžiu
logo Liepos 01 d. 12:50, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pakvietė kitas komandas iš „Formulės-1“ konkrečiais veiksmais palaikyti kovą su rasizmu.

Septyniskart pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas yra įkūręs asmeninį fondą „Mission 44“ ir kartu su „Mercedes“ komanda palaiko iniciatyvą „Ignite“. Į „Mission 44“ L. Hamiltonas yra investavęs 20 mln. svarų sterlingų asmeninių lėšų, o „Ignite“ turi daugiamilijoninį fondą, sukurtą Hamiltono ir „Mercedes“ po Lewiso derybų su Toto Wolffu dėl naujo kontrakto 2021 metais.

Vakar Silverstoune prieš Didžiosios Britanijos GP „Mercedes“ ir Hamiltonas įvardijo pirmuosius „Ignite“ laureatus – pusė milijono svarų skirta iniciatyvai, skatinančiai moteris dalyvauti masiniame automobilių sporte, o taip pat paskirstytos stipendijos juodaodžiams inžinerinių fakultetų studentams, nusprendusiems savo ateitį susieti su automobilių sportu.

Toto Wolffas: „Daug kas kalba, jog palaiko mūsų iniciatyvas, tačiau dažnai tai būna tik tušti žodžiai, o mes veikiame ir dedame nemažus pinigus. Tuo aš labai didžiuojuosi. Bet dabar atėjo laikas į tai įtraukti ir kitas komandas – mes negalime visko išspręsti vieni.

Kiekvienas gali įdėti savo indėlį. Mūsų sportas uždirba milijardus dolerių, atneša šimtus milijonų kiekvienai komandai. Beveik visi „Formulės-1“ lenktynininkai yra milijonieriai.

Visos komandos turi tapti pavyzdžiu, savo aktyviais veiksmais skatinti kovą prieš rasizmą, o ne tenkintis bendromis frazėmis. Puiku, kai žmonės kalba: „Taip, mes dirbame ties tuo, taip pat mes esame prieš diskriminaciją ir rasizmą“, bet reikia padaryti ką nors reikšmingo ir konkretaus. Gaila, bet kol kas iš kitų komandų nematau nieko, išskyrus skambias antraštes socialiniuose tinkluose“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau


Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
CBRV
IP: e3b3085 | 07/02 11:14 Atsakyti
mrfroid
07/01 17:26

Panašia logika galėtumėt kelti klausimą, kodėl 972 Nobelio premi... skaityti daugiau

paimam begimo, svorio kelimo, plaukimo ir t.t. rekordus , be diskriminacijos, kaip sakai, tai Nobelio premijos laureciu santykinai laaaaaaaaaaaaaaabai daug....paimam Darbo Kodeksa, kodel diedai ir bobos skiriasi?
Sun
IP: 9d104fc | 07/02 07:52 Atsakyti
Idomus straipsnio pavadinimas, tik pati pavadinima paskaicius, nesuprastum ar kratyti LH keleta menesiu Merse yra kas? Ir dar foto su sypsena...
peast[MS]
IP: 5e5654f | 07/02 06:55 Atsakyti
Eustachijau, su pliku nesipešiu. Nu matau nekapyš pats kur per šoną varai. Ir šiuo atveju, aš beveik tavo pusėj, praėjus metams nuo Piquet komentaro, db iškelti prieš UK GP, čia mind games vyksta. Bet vistiek spėjai pasirodyti visu gražumu.
mirkam
IP: cdc89c5 | 07/01 22:34 Atsakyti
Premijų skyrimas pagal spalvą nėra rasizmas?
tai
IP: cf1bd64 | 07/01 19:37 Atsakyti
kart
07/01 19:22

Chuj tu čia ką supratai

cia tu stipriai sovei,nors su tavo leksika tai normalu
kart
IP: ff4c1cb | 07/01 19:22 Atsakyti
pauja
07/01 14:39

Tai suprask "tiesiog įžeidinėti" yra gerai

Chuj tu čia ką supratai
eustachijus
IP: 62bc55a | 07/01 17:32 Atsakyti
mrfroid
07/01 17:26

Panašia logika galėtumėt kelti klausimą, kodėl 972 Nobelio premi... skaityti daugiau

Pamiršai paminėti kiek juodaodžių laureatai...
Ir turint visa tai omenyje
Neigti,kad vyrai yra labiau konkurencingi
ir kad baltaodžiai labiau konkurencingi darbo rinkoje ,manau būtų neprotinga. Kaip ir teigti,kad moteris ar juodas negali pasiekti aukštumų,gali ,bet ryšium su sunkia praeitim,gyvenimo būdu,fiziologine prasme po defaultu jie objektyviai turi mažiau šansų ir rasizmas seksizmas ne prie ko. Išsiskiriantį juoduką norėtų turėti bet koks univeras,pažiūrėk į mclaren galų gale :) tik nėra jų,nėra
mrfroid
IP: a8741b1 | 07/01 17:26 Atsakyti
eustachijus
07/01 13:11

Kas matė juodą inžinierių?
Kodėl juodųjų kvartaluose ni
... skaityti daugiau

Panašia logika galėtumėt kelti klausimą, kodėl 972 Nobelio premijos laureatai yra vyrai ir tik 58 moterys, pats sau ant piršto besukdamas pilvo plaukus manydamas, jog be abejo todėl, kad vyrai protingesni. Nelygybė, rasizmas ir įvairaus plauko diskriminacija yra tiek priežastis, tiek pasekmė.
eustachijus
IP: 0464d01 | 07/01 16:12 Atsakyti
peast[MS]
07/01 16:07

Statistikos neturi, bet akivaizdu tas, akivaizdžiau kitas, tada jau 1... skaityti daugiau

Žmones labiausiai įtakoja aplinka,o ne spalva. Afrika ar vokietija,kapiš?

Vokietijoj kiek jų tėra ir aplinka tokia... kad labai nepromandravosi. Fra jau yra juodžių getai kur policija nebesilanko. O JAV va ten gete normalių 1 iš 10. Nes jau kelinta karta vien ant pašalpų sėdi,ten pas juos į kraują įaugę ir nebeištaisysi. Jav žinoma juodi ne visi gete gyvena...,bet kas.gete auga jų kultūroj tie pasmerkti
peast[MS]
IP: 5e5654f | 07/01 16:07 Atsakyti
eustachijus
07/01 15:19

Bayraktar? Beje jie be papildomos apsauginės technikos ,kurios ukr ne... skaityti daugiau

Statistikos neturi, bet akivaizdu tas, akivaizdžiau kitas, tada jau 1/10 normalus būtų gerai... Čia ir yra tas nesveikas mąstymas, išankstinis nusistatymas, kuris iššaukia reakcijas. Galbūt tavo aplinkoje taip yra, tebūnie, bet kiek pačiam tekę susidurti skirtingose šalyse, mano statistika skirtųsi. Pvz Vokietijoje vieni darbščiausių, paprasčiausių žmonių pasitaikė būtent juodukai. Lenkų, rusų, iietuvių "getai" ten yra vieta, kur daugiausia narkotikų nukeliauja. Ar dėl to galima sakyti, kad gal koks 1/10 baltasis normalus? UK dar kitaip, kokioj USA sisteminis rasizmas išvis kitokio mentaliteto žmones išauginęs, o juk odos spalva ta pati. Skirtumai rasių žinoma egzistuoja, ne akli esam, turim nusistatymus, sveikai pasip***vot nėra blogai. Bet nurašyt visą rasę neatsižvelgiant į įvairias socialines aplinkybes, manau yra jau textbook rasizmas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas