T. Wolffas: L. Hamiltono talentas ir pasiekimai bus įvertinti tik jam baigus karjerą (2)

T. Wolffas: L. Hamiltono talentas ir pasiekimai bus įvertinti tik jam baigus karjerą
logo Vasario 09 d. 18:10, Daimler

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas mano, kad ekipos lenktynininko Lewiso Hamiltono talentą ir pasiektus rezultatus žmonės tinkamai įvertins tik tada, kai sportininkas baigs F-1 piloto karjerą.

Austras neslepia, jog britą, kartu su daugkartiniu čempionu Michaeliu Schumecheriu, priskiria prie geriausių, kuriuos sporto sirgaliams teko matyti lenktyniaujančius.

„Jo talentą ir pasiekimus tinkamai įvertinsime tik tada, kai vieną dieną jis baigs karjerą. Esame linkę nevertinti tų, kuriuos matome dabar lenktyniaujančius“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Esame tokie žmonės, kurie vertina kitus tik tada, kai jie baigia karjeras arba miršta. Niekada nesakome: „Šis vyrukas yra neįtikėtinas, džiaugiuosi galėdamas matyti išskirtinį jo pasirodymą.“ Manau, kad turėtume vertinti žmones tol, kol jie vis dar lenktyniauja.“

L. Hamiltonas naują sutartį pasirašė pernai ir atstovaus „Mercedes“ komandai iki 2020 m. sezono pabaigos. Per tą laiką penkiskart čempionu tapęs britas gali pagerinti M. Schumacherio pergalių rekordą (91) ir pakartoti iškovotų titulų rekordą (7).

Komentarai (2)


Black_Death
| Vasario 10 d. 11:19
OdisejaSS
| Vasario 09 d. 18:45

Seni, aš rūkyt pradėjau šią reklamą pamatęs!..

Isgerk Red Bull, atgausi sparnus
OdisejaSS
| Vasario 09 d. 18:45
Seni, aš rūkyt pradėjau šią reklamą pamatęs!..
×

F-1.lt pulsas