T. Wolffas: mes dar mokomės dirbti su šiuo bolidu

T. Wolffas: mes dar mokomės dirbti su šiuo bolidu
logo 2022 Rugpjūčio 01 d. 10:39, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Vengrijoje „Mercedes“ komanda pasiekė beveik maksimalaus rezultato, iškovojusi „pole“ ir dvi vietas ant podiumo lenktynėse. Ekipos vadovas Toto Wolffas yra patenkintas pilotų pasirodymu, bet dar laukia daugiau iš komandos...

Toto Wolffas: „Lewisas turi neįtikėtinų kovotojo savybių. Budapešte jis visuomet gerai pasirodydavo. Lenktynių metu jis tarsi atsirado iš niekur ir buvo daug greitesnis už kitus. Jis nelaimėjo šių varžybų tik todėl, kad kvalifikacijos metu jo mašinoje neveikė DRS, kitaip jis kovotų dėl pergalės.

George'as puikiai pasirodė kvalifikacijoje, iškovojo „pole“ ir gerai važiavo lenktynėse. Jis kontroliavo padangų būklę ir dalyvavo kovoje, bet antroje atkarpoje jo padangos labai prastai dirbo.

Šaunu dvejose lenktynėse paeiliui finišuoti antroje ir trečioje vietose, bet mes norime kovoti dėl pergalių. Iš kitos pusės, po nesėkmingo penktadienio esu patenkintas rezultatu. Mes vis dar mokėmės dirbti su šiuo bolidu. Vengrijoje buvome greiti, bet negalima pervertinti mūsų greičio. Kol kas judame nuo etapo prie etapo, mokomės ir eksperimentuojame, kad sezono pabaigoje galėtumėm stoti į kovą dėl pergalių“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 12
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749