T. Wolffas: N. Laudos neįmanoma pakeisti

T. Wolffas: N. Laudos neįmanoma pakeisti
logo 2019 Gegužės 21 d. 16:56, Daimler

Mercedes“ ekipos vadovas Totom Wolffas komandos vardu išreiškė užuojautą Niki Laudos, kuris mirė pirmadienio vakarą, šeimos nariams bei artimiesiems.

Toto Wolffas: „Visų pirma, komandos ir visų „Mercedes“ darbuotojų vardu norėčiau išreikšti gilią užuojautą Birgitai, Niki vaikams, jo šeimai ir visiems artimiesiems.

Niki visuomet pasiliks vienu iš legendinių „Formulės-1“ lenktynininkų, kuris savyje derino didvyriškumą, humaniškumą bei sąžiningumą prie bolido vairo ir už trasos ribų. Jo išėjimas paliko gilią prarają „Formulėje-1“. Mes ne tik praradome didvyrį, kurio sugrįžimas į automobilių sportą tapo vienu ryškiausių pavyzdžių sporto istorijoje – mes praradome žmogų, kuris atnešdavo šiuolaikinei „Formulei-1“ labai vertingą aiškumą ir nuoširdumą. Mums jo trūks, nes jis buvo mūsų proto ir sveikos nuovokos balsu.

Mūsų „Mercedes“ komanda prarado kelrodę žvaigždę. Paskutinius šešerius su puse metų Niki buvo mano partneriu ir visą šį laiką būdavo be galo sąžiningas ir ypatingai lojalus. Darbas su juo – privilegija man, jam buvo svarbu jausti save komandos sėkmės dalimi. Kai jis lankydavosi mūsų bazėse, kai jis sakydavo savo garsiąsias motyvacines kalbas, jis tai darė su didžiule energetika, kurios niekas negalėjo pakartoti.

Niki, Jūsų paprasčiausiai neįmanoma pakeisti, daugiau nebus tokio žmogaus, kaip Jūs. Mums buvo garbė vadinti Jus pirmininku, o man buvo didelė privilegija tave dar vadinti savo draugu“.

 


Komentarai (0)
×