T. Wolffas: neverta atsisakyti penktadienio treniruočių (3)

T. Wolffas: neverta atsisakyti penktadienio treniruočių
logo 2019 Rugpjūčio 12 d. 11:01, Daimler

Neseniai „Liberty Media“ svarstė „Formulės-1“ lenktynių savaitgalio formato pakeitimų projektą, tarp kurio punktų buvo ir penktadienio treniruočių atsisakymas. „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad jie nėra pasirengę tokioms radikalioms permainoms.

Toto Wolffas: „Akivaizdu, kad kai nebūna galimybės daug padirbėti su  bolido nustatymais penktadieniais, mes matome kur kas artimesnę kovą per lenktynes ir vienos komandos su sunkumais susitvarko geriau nei kitos.

Prieš kelis metus mes pabandėme atsisakyti treniruočių DTM čempionate ir ten lenktynių savaitgalis tapo ne tokiu įdomiu ir vaizdingu. Jei F-1 varžybų formatą mes jį sutrumpinsime iki dviejų dienų, tai savaitgalis taps ne tokiu pilnavertišku.

„Formulė-1“ – automobilių sporto viršūnė, čia rungtyniauja pilotai, inžinieriai ir komandos, todėl aš nesiimčiau keisti formato. Aš palikčiau penktadienio treniruotes. Gali būti, kad jas būtų galima padaryti trumpesnėmis – ne po pusantros valandos, o po 60 minučių – dėl to verta pagalvoti, bet aš visiškai neatsisakyčiau treniruočių penktadieniais“.


Komentarai (3)
Jacques
| 08/13 11:45 Atsakyti
As irgi sutinku su Toto,savaitgalis taptu trumpesnis ir viso sou maziau.
333+333
| 08/12 21:30 Atsakyti
Lai būna ir siūlyčiau prailginti treniruočių laiką
MCL-_-fanas
| 08/12 18:02 Atsakyti
O aš už kad panaikintų... Praeitus bandymus penktad lijo, ir kiek dejavimu buvo kas nežinojo kaip dirba padangos. Paivairintu lenktynės manau tikrai kai kažkokiu nesužinotų penktad nustatymu
×

TOP naujienos