T. Wolffas: R. Grosjeanas turėtų džiaugtis, kad vis dar lenktyniauja F-1 (20)

T. Wolffas: R. Grosjeanas turėtų džiaugtis, kad vis dar lenktyniauja F-1
logo 2017 Liepos 15 d. 20:27, Daimler

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad nepatenkintas teisėjų sprendimu Romainas Grosjeanas turėtų mažiau skųstis ir džiaugtis, jog vis dar lenktyniauja „Formulėje-1“.

Prancūzas liko nepatenkintas teisėjų sprendimu nebausti „Mercedes“ piloto Lewiso Hamiltono, kuris, anot „Haas“ piloto, sutrukdė jam kvalifikacijos metu.

T. Wolffas, prisiminęs 2012 m. R. Grosjeano sukeltą avariją ir už tai jam skirtą diskvalifikaciją, pareiškė, kad sportininkas turėtų džiaugtis, jog vis dar lenktyniauja F-1.

„Yra tokių pilotų, kurie skundžiasi visą laiką“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Jie vis skundžiasi ir skundžiasi. Net nenoriu apie tai kalbėti. Jei Grosjeanas reikalauja, kad kiti būtų nubausti, derėtų prisiminti jo pasiekimus šiame sporte. Jis turėtų džiaugtis, kad vis dar lenktyniauja F-1.“

Komentarai (20)


LiesaVarškė
| 2017 Liepos 16 d. 14:13
D.H.
| 2017 Liepos 16 d. 13:53

LiesaVarškė> O jei sukcius atsiprasys, tai liks megstamiausiu vadovu? Kazkaip keistai skamba, sukciauja ir visi ji megsta, bet biski ant Grosjano pavare, tai jau niekas nemegs :D

Sukčius išliks sukčiumi, bet jeigu sėdi šypsosi ir sprendimus priimantys nieko nedaro, tai kas belieka? Tyli visi kaip iki šiol ir džiaugiasi, kad bnt jau intriga yra.
Ir visai kitas reikalas, kai pats apsišikęs iki ausų ir tokiais pareiškimais taškosi - labai greitai gali prarasti jį mėgstančius ir reikalai gali pakrypti ir visai nepalankia linkme.
Bet čia viskas priklauso nuo to, kiek komandų naudoja tą patį triuką kaip ir Mercidesai - nebus kam skųstis, niekas ir nesikeis.
Gaila tik Hamiltono ir Boto fanų, jiems teks nemažai teisintis :D
D.H.
| 2017 Liepos 16 d. 13:53
LiesaVarškė> O jei sukcius atsiprasys, tai liks megstamiausiu vadovu? Kazkaip keistai skamba, sukciauja ir visi ji megsta, bet biski ant Grosjano pavare, tai jau niekas nemegs :D
LiesaVarškė
| 2017 Liepos 16 d. 13:34
Keisti žodžiai iš sukčiaus, kuris šiais metais rezultatus pasieke tik sukčiaudamas su pakaba. Ir šiai dienai tai jau visai nebepaslaptis, ir po greičių dėžių keitimų nė pats Toto nebesliapia ką jie daro. Bet tuo pat metu, dar ir tokiais pareiškimais žarstosi.
Jeigu neatsiprašys Grosjano, tai labai greitai iš mėgstamiausio komandų vadovo nusiris į Briatore lygį.
Witt
| 2017 Liepos 16 d. 09:04
teisingai sako Vilkas. dar prie jo(grozano) reikia prideti veteli ir masa. Be je, iki ju grozanui dar toli pagal verkimo lygi.
credo
| 2017 Liepos 16 d. 01:44
Niekas nepatare patyleti,Volfui.
darius greitai
| 2017 Liepos 15 d. 23:46
nichrena sebe pasisakymas, ar tik neteks atsiprasineti veliau.
rmntz
| 2017 Liepos 15 d. 23:36
toto praleido progą patylėti, Grožanas greitesnis už tą aimbleką.

F-1.lt pulsas