T. Wolffas: reikia įsiklausyti į visuomenės nuomonę

T. Wolffas: reikia įsiklausyti į visuomenės nuomonę
logo 2014 Birželio 20 d. 07:45, Mercedes
Mercedes“ komandos vadovo Toto Wolffo prieš priimant sprendimą dėl savaitgalio formato pareiškė, kad verta palikti dabartinį, ypač jei nauji pasiūlymai nesulaukia visuomenės pritarimo.
Lenktynių Kanadoje metu tapo aišku, kad „Formulės – 1“ strateginė grupė svarstė klausimą, kuriuo buvo siūloma nuo kitų metų panaikinti penktadienio pirmąją treniruočių sesiją ir apsiriboti viena treniruote penktadienį dieną. Buvo siūloma penktadienį iš ryto rengti pilotų susitikimus su žurnalistais, rėmėjais ir kitus renginius, kurie iki šiol tradiciškai vyksta ketvirtadieniais. Pasak siūlytojų, tai leistų sutrumpinti lenktynių savaitgalį iki trijų dienų ir sumažinti išlaidas.
Tačiau publikos ir žurnalistų reakcija į tokius pasiūlymus buvo neigiama. Kai „Mercedes“ vadovo T. Wolffo paprašė pakomentuoti šį siūlymą, jis sakė: „mano nuomonė dvejopa, ypač kai kalba eina apie pinigų taupymą. Žinoma, kad galima diskutuoti, jog būtų galima į lenktynių savaitgalius atvažiuoti penktadieniais, gal ir būtų galima atsisakyti vienos treniruotės. Tik kai kuriose trasose penktadieniais susirenka nemažai žmonių pažiūrėti įvykių trasoje, dėl to penktadieniais ryte būtų galima susitikti su žurnalistais ir rėmėjais, o tada pilotai galėtų daug intensyviau dirbti trasoje. Ši idėja buvo pasiūlyta dėl to, kad atsisakius vienos treniruotės, tai leistų taupyti variklių ir pavarų dėžių resursą. Vidutiniškai tai sudarytų apie 3000 km ekonomiją per metus, o tai yra vieno variklio resursas. Tai leistų komandai per sezoną sutaupyti nuo vieno iki pusantro milijono eurų.
Jei atvirai, tai man nepatiko ši idėja, dėl to, kad „Formulė – 1“ yra automobilių sporto viršūnė, o ne šiaip savaitgalis linksmai praleisti laiką. Tai labai rimtas sportas, todėl ir požiūris į jį turi būti atitinkamas. Manau, kad penktadienis turi būti rimta treniruočių diena, pasiruošimas lenktynėms, o tada apie taupymus net neverta svarstyti.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778