T. Wolffas: su bolido reguliavimu turime rimtų problemų (1)

T. Wolffas: su bolido reguliavimu turime rimtų problemų
logo Birželio 05 d. 10:00, Daimler AG

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas yra priverstas pripažinti, kad prasti rezultatai pirmose treniruotėse, kuriuos parodė abu pilotai – Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas, yra sąlygoti fundamentaliomis bolidų reguliavimo problemomis. Beje, komanda iš anksto žinojo, jog miestų trasos visiškai netinka W12.

Toto Wolffas: „Mūsų automobilis yra pakankamai geras lenktynėse, o štai viename greitame rate mes turime rimtų bėdų. Per pirmas treniruotes rinkome ir analizavome informaciją ir Baku kažkuria prasme tęsiasi tai, ką mes matėme Monake. Šioje trasoje taip pat yra tam tikras ruožas, kuriame mes nesugebame rodyti normalaus greičio.

Esmė tame, kad Baku beveik nėra greitų posūkių, visame rate įsibėgėjimus keičia stabdymai, dauguma posūkių – 90 laipsnių, maždaug Monako stiliaus ar net sudėtingesni. Todėl mes čia ir turime sunkumų.

Pagal rato įveikimo laiko rezultatus matome, kad su mašinų reguliavimu yra rimtų bėdų, nors mes bandėme kai ką pataisyti norėdami pasiekti efektyvesnio bolido darbo, bet mums kol kas nepavyksta. Beje, iš anksto žinojome, kad Monakas ir Baku mūsų ekipai netinka, tuo tarpu kai „Red Bull“, o taip pat ir „Ferrari“ automobiliai kur kas geriau tvarkosi su vingiuotais Azerbaidžano sostinės trasos ruožais.

Ir jei tiesiosiose jūsų galinis sparnas dirba taip, kad jis leidžia pasiekti papildomo greičio – tai galima laikyti optimalesne faktorių kombinacija, kuri leidžia kur kas aštriau kovoti su mumis. Mums teks su tuo susitaikyti, todėl čia turime siekti maksimaliai įmanomo rezultato ir pasistengti uždirbti kuo daugiau taškų“.

Kai Wolffas buvo paklaustas, ar gali jis pažadėti, kad kituose etapuose Prancūzijoje ir Austrijoje reikalai susitvarkys, austras sakė: „Niekada negalima daryti panašių išvadų ir tikėtis, kad ten „Red Bull“ ar „Ferrari“ turės problemų. Jei mes pasakysime, kad kituose etapuose viskas bus tvarkoje, tai gali užsibaigti visišku fiasko.

Todėl dabar bandome aiškintis, kodėl mums netinka miestų trasos. Jei tai suprasime, mums bus geriau ir klasikiniuose autodromuose. Spėju, kad kvalifikacija Baku bus sudėtinga, gali būti, viena sunkiausių mano atmintyje. Situacija primena 2015 m. Singapūrą, bet mes pasirengę viską atlaikyti“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 362.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (1)
Null
IP: a6a1edb | 06/05 10:36 Atsakyti
Labai dziugu. Paziuresim kaip sugebes islipti is situacijos, nes cia jau pasimatys kas per komanda. Kol kas sekasi sunkiai tas labai stebina.
×

TOP naujienos