Tarp kandidatų į „Williams“ vadovo postą - S. Wolff

Tarp kandidatų į „Williams“ vadovo postą - S. Wolff
logo 2022 Gruodžio 18 d. 11:59, LAT Photographic

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Susie Wolff yra viena iš kandidačių tapti nauja „Williams“ komandos vadove.

Šios savaitės pradžioje minėtoji ekipa atsisveikino su ekipos vadovu bei technikos direktoriumi Jostu Capito ir Francois-Xavieru Demaisonu. Daugeliui tai buvo labai netikėta, nes iki šiol užkulisiuose nebuvo girdima jokių kalbų apie galimą minėtų specialistų pasitraukimą.

Dabar kalbama, kad iš Williams šeimos F-1 komandą įsigijusi amerikiečių „Dorilton Capital“ jau vasarą buvo apsisprendusi nepratęsti sutarties su J. Capito. Ekipos savininkai neliko patenkinti ir tuo, jog pernai sezoną baigusi aštunta, šiemet „Williams“ liko paskutinėje, dešimtoje vietoje.

Jei per šią savaitę paaiškėjo naujų „Ferrari“, „Sauber“ ir „McLaren“ vadovų pavardės, tai iki šiol nėra aišku, kas kitais metais vadovaus „Williams“ komandai.

Ispanų „Soymotor“ ir vokiečių „Speedweek“ skelbia, kad „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo žmona S. Wolff yra viena iš kandidačių.

40 metų škotė gerai pažįsta „Williams“ komandą. Ji buvo jos bandytoja 2012-2014 m. ir vairavo ekipos automobilį laisvosiose treniruotėse bei priešsezoniniuose bandymuose.

Pasitraukus iš F-1 2014 m. pabaigoje, S. Wolff nuo 2018 m. užėmė skirtingas pareigas „Formulės-E“ „Venturi“ komandoje. Pradžioje buvusi viena iš jos akcininkių, vėliau tapo komandos vadove, o dar vėliau generaline direktore.

Pasibaigus šių metų sezonui ir „Maserati“ perėmus komandą į savo rankas, S. Wolff pasitraukė iš ekipos.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794