„Toro Rosso“ taps tikra komanda - konstruktoriumi (5)

„Toro Rosso“ taps tikra komanda - konstruktoriumi
logo 2009 Gegužės 08 d. 14:35, Getty Images
„Scuderia Toro Rosso“ vadovas Franzas Tostas pareiškė, kad ktiąmet jo vadovaujama ekipa taps tikru konstruktoriumi - pati gamins bolidą, o nesinaudos „Red Bull Technology“ paslaugomis.
„Mes labai rimtai plečiame savo infrastruktūrą, nes patys planuojame Faenzoje kurti ir tobulinti savo automobilį“, - pareiškė F. Tostas.
„Viskas vyksta pagal planą. Dalis, kurias pagal „Concorde“ sutarti privalo gaminti pati komanda, gaminsime Faenzoje. Bet kitus komponentus, tarkim transmisiją ir detales, kurias gamina partneriai, darysime pagal atskirus susitarimus. Bet tam turėsime savo vyriausiąjį dizainerį. Adrianas Newey, tuo tarpu, koncentruos dėmesį į „Red Bull Technology“ ir „Red Bull Racing“.
Be to, komandos vadovas patikino, jog jau šįmet italai daug ką gamino patys.
„Šįmet patys sukūrėme visą variklio instaliaciją ir daugelį dalių gaminome Faenzoje“, - pareiškė austras.
„Toliau naudosime „Red Bull“ vėjo tunelį Biecesteryje, o šiuo metu kuriame savo CFD (kompiuterinės skysčių dinamikos – red. past.) departamentą. Italijoje irgi esama vėjo tunelių, bet mums labiau apsimoka naudotis Bicesteryje esančiu, mat jis irgi priklauso „Red Bull“, o „Toro Rosso“ ekipoje į kaštų taupymą žiurime rimtai, todėl tai yra geriausias sprendimas.“
Priminsime, kad šiuo metu „Toro Rosso“ naudoja „Red Bull“ važiuoklę, kiek modifikuotą ir pritaikyta „Ferrari“ varikliui.

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Gedagis
| 05/08 17:29 Atsakyti
gale tai tikrai nesivilks, o su siu metu rezultatais visai patikeciau jeigu ir kovotu su brawn, toyotom ir tt
jv
| 05/08 16:41 Atsakyti
juokingai skamba, kai komanda, kuri faktiskai ir yra red bull, sako jog kurs viska savo, nu tik truputi istekliu Red Bull naudosim :)
Odisejas
| 05/08 15:29 Atsakyti
zemeriukas, jo su tavim sutinku. Jei jau kurs savo tai turetu buti geresnis nei vidutiniskas
zemeriukas
| 05/08 14:52 Atsakyti
F1sharaz, nesutinku manau kovos su reno toyota ir brawn kitais metais
F1sharaz
| 05/08 14:48 Atsakyti
neblogai neblogai savarankiskumas sveikintinas :) nu iaksu su force india teks kautis jiems :) ir kitais atejusiais naujokais :) lolom, prodrive/aston martin, super aguri.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas