Trasos ribų problemas spręs nauja darbo grupė

Trasos ribų problemas spręs nauja darbo grupė
logo 2021 Gegužės 12 d. 20:39, Sauber

Dešimt F-1 komandų sukūrė naują darbo grupę, kurios pagrindinė užduotis bus ieškoti sprendimų, kaip išspręsti trasos ribų problemas.

Šiemet jau ne kartą buvo kritikuojami teisėjai, kurie baudė sportininkus už trasos ribų pažeidimus. Daugiausiai dėmesio sulaukė pirmosios sezono lenktynės Bahreine, kurių metu lyderio poziciją turėjo užleisti Maxas Verstappenas, varžovą aplenkęs už trasos ribų. Kitose varžybose olandas taip pat buvo ne kartą baustas už trasos ribų pažeidimus.

„Akivaizdu, kad dėl trasos konfigūracijos tokių problemų Ispanijoje neturėjome. Tai jau šį bei tą pasako, ar ne?“, - kalbėjo C. Horneris.

„Tai kodėl Ispanijoje, priešingai nei kitur, tokių problemų nekilo? Visi puikiai žinome, kad problemų dėl trasos ribų tikrai nekils nei Monake, nei kitame etape. Apie tai jau diskutavome ir nusprendėme sukurti darbo grupę.“

„Mums tiesiog reikia rasti paprastą sprendimą, kuris būtų aiškus pilotams, komandoms, sirgaliams ir taip toliau. Neturėtų viskas būti taip sudėtinga.“

Tuo tarpu lenktynių direktoriaus Michaelo Masi teigimu, skirtingose trasose susiduriama su skirtingomis problemomis.

„Kalbant apie trasas, tai yra nesibaigiantis evoliucijos procesas. Turime trasų, kuriose vienais metais susiduriame su trasos ribų problemomis, o kitais metais - ne, ir atvirkščiai. Taigi, problemas aptariame su visų trasų atstovais. Akivaizdu, kad siekiant išspręsti tam tikras problemas reikalingos papildomos investicijos“, - sakė M. Masi.

„Pastatyti visur sienas būtų pats paprasčiausias sprendimas. Tai pamatysime Monake ir Baku. Bet lenktynės yra rengiamos skirtingo tipo trasose. Tad žvelgiant iš saugumo pusės, turime rasti tinkamą balansą. Reikia nepamiršti, kad kiekviena trasa ir kiekvienas posūkis yra skirtingi.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas