Už „Sauber“ lenktyniaus C. Leclercas ir A. Giovinazzi? (2)

Už „Sauber“ lenktyniaus C. Leclercas ir A. Giovinazzi?
logo 2017 Rugsėjo 16 d. 15:00, Ferrari

Šią savaitę „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne ir komandos vadovas Maurizio Arrivabene aplankė „Sauber“ bazę šveicarų Hinvile. Neva italai pasiūlė „Sauber“ pasirašyti kontraktus su dviem „Ferrari“ jaunimo akademijos lenktynininkais – Charlesu Leclercu ir Anotonio Giovinazzi – mainais į plačią techninę paramą.

„Marchionne ir Arrivabene iš tiesų apsilankė Hinvile, - pažymėjo „Ferrari“ atstovas. – Marchionne niekada nematė šveicarų komandos bazės. Taip pat tiesa, kad „Ferrari“ nori kuo greičiau matyti Leclercą ir Giovinazzį „Formulėje-1“.

Kaip yra žinoma, jie negali lenktyniauti gamyklinėje komandoje – mes tęsime darbą su Sebastianu Vetteliu ir Kimi Raikkonenu. Taip pat žinoma, mes turime du partnerius – „Haas“ ir „Sauber“, todėl akivaizdu, kad ten gali lenktyniauti jauni pilotai.

Sergio Marchionne nori, kad mes turėtumėme galimybę tęsti jaunų pilotų apmokymus „Formulėje-1“. Bet, suprantama, kalba neina apie kažkokių reikalavimų „Sauber“ komandai iškėlimą“.

„Sauber“ neskuba patvirtinti savo pilotų sudėties kitiems metams. Tačiau ekipos vadovas Fredericas Vasseuras džiaugtųsi dirbdamas su vienu iš „Ferrari“ jaunimo akademijos lenktynininku.

„Sauber“ būtų labai naudingas toks pilotas kaip Leclercas, - pareiškė Vasseuras. - Bet kol kas reikia išsiaiškinti kur kas svarbesnius klausimus nei pilotų sudėtis“.

Antrasis „Ferrari“ partneris – „Haas“ komanda kitais metais nežada keisti savo pilotų sudėties.

 


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
AF1
| 09/16 21:56 Atsakyti
UZ Sauber lenktyniaus sitie du, o PRIES Sauber, SALIA Sauber kas? Naudokit, prasau, LT, o ne vertinius is RU.
Macazar
| 09/16 15:31 Atsakyti
Sauber Prema?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas