V. Bottas: „Ferrari“ pilotai yra greiti nepriklausomai nuo naudojamo degalų kiekio

V. Bottas: „Ferrari“ pilotai yra greiti nepriklausomai nuo naudojamo degalų kiekio
logo 2019 Vasario 21 d. 23:08, Daimler

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas mano, kad nepriklausomai nuo naudojamo degalų kiekio bolidų bakuose, „Ferrari“ lenktynininkai Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas yra labai greiti trasoje.

Pastarieji du pilotai buvo greičiausi per pirmas dvi Barselonoje vykusių F-1 bandymų dienas. Nors komandos ir nežino kiek varžovų bolidų bakuose yra degalų ar kokius nustatymus jos naudoja, V. Bottas mano, kad nepriklausomai nuo to, „Ferrari“ pilotai greičiu lenkia visus varžovus.

„Trasoje jie atrodo labai stiprūs. Nesvarbu kiek degalų jie turi savo bakuose ar kokius variklio nustatymus naudoja, jie yra labai greiti. Jie yra greiti įveikiant tiek ilgas, tiek trumpas distancijas. Tad manau, kad dabar jie turi nedidelį pranašumą prieš mus“, - sakė V. Bottas.

Suomis mano, kad dėl šiemet įsigaliojusių naujų taisyklių, sezono metu vyks intensyvios bolidų tobulinimo varžybos.

„Sunku viską tiksliai paskaičiuoti, nes tai dar tik pirmosios dienos. Bet dėl įsigaliojusių naujų taisyklių šiemet tikrai vyks intensyvios bolidų tobulinimo varžybos. Abejoju, jog kuri nors iš ekipų pirmose lenktynėse naudos tuos pačius bolidus, kuriuos naudoja dabar. Mes tikrai ne. Jau ruošiame naujas detales. Turime pasirūpinti, kad bolidas būtų geresnis ir greitesnis.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos