V. Bottas gailisi kvalifikacijos pabaigoje įveikęs tik vieną greitą ratą (3)

V. Bottas gailisi kvalifikacijos pabaigoje įveikęs tik vieną greitą ratą
logo 2020 Spalio 24 d. 18:45, Daimler AG

Valtteri Bottas neslepia, kad gailisi kvalifikacijos pabaigoje pasirinkęs įveikti tik vieną greitą ratą.

Buvęs greičiausias visose treniruotėse, suomis buvo pakeliui link antrosios iš eilės „pole“ pozicijos, bet svarbiausiuose šios dienos važiavimuose jį greičiu pranoko ir pirmą startinę poziciją iškovojo komandos draugas Lewisas Hamiltonas. Kvalifikacijos pabaigoje britas nusprendė įveikti du greitus ratus, tuo tarpu V. Bottas tik vieną.

„Vidutinio kietumo padangos buvo truputi greitesnės už minkštesnes. Kvalifikacijos pabaigoje galėjome rinktis, įveikti vieną greitą ratą ar du greitus ratus“, - pasakojo V. Botto.

„Žinoma, pasirinkęs įveikti tik vieną greitą ratą, savo bolido bake turėsi mažiau degalų, tačiau gali būti sunkiau sušildyti padangas. Aš pasirinkau šį variantą. Tai mano sprendimas, nes toks pat sprendimas pasiteisino antroje kvalifikacijos dalyje. Bet panašu, kad įveikti du greitus ratus buvo geresnis variantas.“

„Tai buvo neblogas, bet tikrai ne tobulas ratas. Visą savaitgalį įveikti vieną greitą ratą čia buvo sunku. Bet kaip jau sakiau, tai buvo neblogas ratas. Man tiesiog reikėjo pasirinkti įveikti du greitus ratus.“


Komentarai (3)
SethFin
IP: 16a6914 | 10/24 19:15 Atsakyti
Gerai čia apsimetinėja neva tai jo kaltė ir turbūt dar Mercai į vokeli euru idės už toki pasisakym, nes gi reikia visaip daryt, kad neva Hamiltonas konkurencija komandoje turi ir jo titulai nėra lengvas pasivaikščiojimas.
LH44
IP: 3a58f60 | 10/24 19:15 Atsakyti
ir vel viskas blogai botai
RBR
IP: ca4d2f7 | 10/24 19:14 Atsakyti
Sito Pireli s..do niekaip nesuprantu. Kaip gali vaziuoti pilotas greiciau kvalifikacijoje su geltonomis nei su raudonomis padangomis? Negi sunku i etapa atvezti tikrai greiciu besiskiriancias padangas ir ne tokias,kur su minksciausiomis gali visa distancija pralekti.
×

TOP naujienos