V. Bottas įvardijo geriausių pilotų trejetuką (14)

V. Bottas įvardijo geriausių pilotų trejetuką
logo 2019 Gegužės 06 d. 13:16, Daimler

Baku trasoje Valtteri Bottas iškovojo antrą pergalę šiame sezone, eilinį kartą pademonstruodamas, jog šiame sezone jis nėra linkęs nusileisti savo komandos draugui. Dabar jis vėl, nors ir su minimalia persvara, pirmauja F-1 pasaulio čempionato asmeninėje įskaitoje  ir tai tik pavirtina tą faktą, kad suomių lenktynininkas sugebėjo persilaužti ir jo požiūris į kovas trasoje tapo kur kas kietesnis.

Valtteri Bottas: „Aš iš tikrųjų pakeičiau savo požiūrį į lenktynes, kadangi pagaliau supratau, kad aš teturiu tik vieną karjerą, kitos nebus, todėl, jei aš noriu siekti pergalių lenktynėse, laikas pradėti išnaudoti bet kokią palankią situaciją.

„Formulėje-1“ labai didelę reikšmę turi psichologinis nusiteikimas. Profesinis meistriškumas, žinoma, yra reikalingas, bet galiausiai viską lemia būtent psichologinis faktorius. Taip pat mūsų sporte svarbus fizinis pasiruošimas, bet būtent nusiteikimas yra svarbiausias ir visuomet reikia mokytis iš savo klaidų.

Man patinka mano darbas, aš užsiimu savo svajonių darbu, bet, kaip ir kiekvienoje veikloje, tau tenka atiduoti visus 100 proc., čia labai didelės apkrovos. Kartais būna sunkoka, tačiau vis dėlto kiekvieną dieną aš mąstau apie tai, kaip man pasisekė, kadangi užsiimu tuo, apie ką aš svajojau nuo penkerių metų.

Apskritai, pasakyčiau, kad tai yra puikus darbas. Aš tikiu savimi ir tuo, kad esu vienas iš geriausių čempionato lenktynininkų ir noriu iškovoti čempiono titulą. Todėl, norint išvardyti geriausių šiuolaikinės „Formulės-1“ pilotų trejetuką, visų pirma tai būčiau aš, antra – Lewisas Hamiltonas, o štai kas trečias – sunku pasakyti...

Greičiausiai, tai būtų Charlesas Leclercas. Jis dar labai jaunas, jam dar viskas priekyje“.

Daugelis prisimena, kai po pergalės Australijoje Valtteri, kuris įprastai būna labai ramus ir politiškai korektiškas, leido sau radijo eteryje ištarti itin ryškius žodžius savo kritikų atžvilgiu. Ir nors tie žodžiai nuskambėjo labai griežtai, Valtteri dėl to nė kiek nesigaili: „Šie žodžiai buvo adresuoti tiems, kas kritikuoja kitus. Kai tavo karjeroje ateina sunkus periodas, atsiranda žmonių, kurie nori nuskandinti tave dar giliau. Būtent tokiems žmonėms aš tada ir perdaviau linkėjimus. Ir esu nusiteikęs sezono eigoje tai padaryti dar ne kartą“.

Komentarai (14)


burzumas
| 2019 Gegužės 08 d. 20:19
dzin tie zodziai:) cia kol kas pirmas jo silpnybes minusas:) nes bunant tokioje komandoje ir taip kalbeti - negerai:) bet yra isskirtiniu atveju, kai reikia kazka pasakyti:) o del psichologijos, tai turbut svarbiausias dalykas, nes fizine puse turi buti savaime:) ir tereikia kiekviena rata pradeti "taip pat":) ne vien kabomis, bet ir darbais:)
Larensas
| 2019 Gegužės 07 d. 13:21
Sandbag
| 2019 Gegužės 06 d. 21:31

Larensai vel tu ta pati rasai. 😂 Nu koks tu niekam tikes 😁😁😁.

tai kad nerašiau apie traktorių ir botą, nesapnuok.
darius greitai
| 2019 Gegužės 07 d. 00:19
Saunuolis kad nevinioja zodziu i vata kaip daugelis, saunu girdeti kovingai nusiteikusi zmogu zinanti savo verte.
vaidas0023
| 2019 Gegužės 06 d. 22:24
Mersai specialiai ant vettelio joja, zino jo silpna vieta (spaudima). Netikiu kad bottas ims chempa, jis tiesiog yra antras pilotas ir daugiau nieko...
Sandbag
| 2019 Gegužės 06 d. 21:31
Larensai vel tu ta pati rasai. 😂 Nu koks tu niekam tikes 😁😁😁.
troliukas
| 2019 Gegužės 06 d. 20:07
1. Botas
2. Botas
...
20. Botas
Visi kiti nevykeliai ...
tribeca
| 2019 Gegužės 06 d. 18:43
Smagu kad laimejo, bent jau kazkokia konkurencija del cempiono, bet cia tik pora lenktyniu, o jau toks visas susireiksmines kritikuoja savo kritikus, nors realiai yra geda su greiciausiu automobiliu rikiuoteje uzimti zemesne nei antra vieta ka jis ir atliko.
kart
| 2019 Gegužės 06 d. 16:39
Nepradekit stumt tik ant Botto, jis tik dirba savo darba. Mersu visa komunikacija pries Vetteli, bet uz Leclerca. Kodel, manau atsikrai apie tai kalbeti nereikia :)))
Pit Crew
| 2019 Gegužės 06 d. 14:38
Bottui su tokiu bolidu bent jau antrą vietą galutinėje įskaitoje reikia imti. Vis trečias ir trečias
ixius
| 2019 Gegužės 06 d. 14:31
Bet jau nuo kuklumo botas tikrai neuzsilenks...
×