V. Bottas įvardijo geriausių pilotų trejetuką (14)

V. Bottas įvardijo geriausių pilotų trejetuką
logo 2019 Gegužės 06 d. 13:16, Daimler

Baku trasoje Valtteri Bottas iškovojo antrą pergalę šiame sezone, eilinį kartą pademonstruodamas, jog šiame sezone jis nėra linkęs nusileisti savo komandos draugui. Dabar jis vėl, nors ir su minimalia persvara, pirmauja F-1 pasaulio čempionato asmeninėje įskaitoje  ir tai tik pavirtina tą faktą, kad suomių lenktynininkas sugebėjo persilaužti ir jo požiūris į kovas trasoje tapo kur kas kietesnis.

Valtteri Bottas: „Aš iš tikrųjų pakeičiau savo požiūrį į lenktynes, kadangi pagaliau supratau, kad aš teturiu tik vieną karjerą, kitos nebus, todėl, jei aš noriu siekti pergalių lenktynėse, laikas pradėti išnaudoti bet kokią palankią situaciją.

„Formulėje-1“ labai didelę reikšmę turi psichologinis nusiteikimas. Profesinis meistriškumas, žinoma, yra reikalingas, bet galiausiai viską lemia būtent psichologinis faktorius. Taip pat mūsų sporte svarbus fizinis pasiruošimas, bet būtent nusiteikimas yra svarbiausias ir visuomet reikia mokytis iš savo klaidų.

Man patinka mano darbas, aš užsiimu savo svajonių darbu, bet, kaip ir kiekvienoje veikloje, tau tenka atiduoti visus 100 proc., čia labai didelės apkrovos. Kartais būna sunkoka, tačiau vis dėlto kiekvieną dieną aš mąstau apie tai, kaip man pasisekė, kadangi užsiimu tuo, apie ką aš svajojau nuo penkerių metų.

Apskritai, pasakyčiau, kad tai yra puikus darbas. Aš tikiu savimi ir tuo, kad esu vienas iš geriausių čempionato lenktynininkų ir noriu iškovoti čempiono titulą. Todėl, norint išvardyti geriausių šiuolaikinės „Formulės-1“ pilotų trejetuką, visų pirma tai būčiau aš, antra – Lewisas Hamiltonas, o štai kas trečias – sunku pasakyti...

Greičiausiai, tai būtų Charlesas Leclercas. Jis dar labai jaunas, jam dar viskas priekyje“.

Daugelis prisimena, kai po pergalės Australijoje Valtteri, kuris įprastai būna labai ramus ir politiškai korektiškas, leido sau radijo eteryje ištarti itin ryškius žodžius savo kritikų atžvilgiu. Ir nors tie žodžiai nuskambėjo labai griežtai, Valtteri dėl to nė kiek nesigaili: „Šie žodžiai buvo adresuoti tiems, kas kritikuoja kitus. Kai tavo karjeroje ateina sunkus periodas, atsiranda žmonių, kurie nori nuskandinti tave dar giliau. Būtent tokiems žmonėms aš tada ir perdaviau linkėjimus. Ir esu nusiteikęs sezono eigoje tai padaryti dar ne kartą“.


Komentarai (14)
Larensas
| 05/06 14:00 Atsakyti
kad dabar geriausias hamiltonas, visiem aišku o botas ir lekliūrka kol kas f1-e yra nuliai. jei kitose lenktynėse tėkštųsi į traktorių ir nusitrauktų galvas, po penkių metų nė vienas f1 žiūrovas jų neprisimintų. bet žiūriu, tokie kvaili straipsniai apie "geriausius" čia jau tapo pagrindinėmis naujienomis. jei ne tas pasakė, tai anas pasakė...
troliukas
| 05/06 20:07 Atsakyti
1. Botas
2. Botas
...
20. Botas
Visi kiti nevykeliai ...
žiūrim
| 05/06 13:27 Atsakyti
kaži ar ne per anksti šaudosi tokiais pareiškimais
laimisk
| 05/06 13:46 Atsakyti
gera šovė čia vos nepaspringau, liusės bobikas :D
ixius
| 05/06 14:31 Atsakyti
Bet jau nuo kuklumo botas tikrai neuzsilenks...
Pit Crew
| 05/06 14:38 Atsakyti
Bottui su tokiu bolidu bent jau antrą vietą galutinėje įskaitoje reikia imti. Vis trečias ir trečias
Sandbag
| 05/06 21:31 Atsakyti
Larensai vel tu ta pati rasai. 😂 Nu koks tu niekam tikes 😁😁😁.
astralas
| 05/06 13:58 Atsakyti
Balandžio 24 dienos žinios ;)
kart
| 05/06 16:39 Atsakyti
Nepradekit stumt tik ant Botto, jis tik dirba savo darba. Mersu visa komunikacija pries Vetteli, bet uz Leclerca. Kodel, manau atsikrai apie tai kalbeti nereikia :)))
vaidas0023
| 05/06 22:24 Atsakyti
Mersai specialiai ant vettelio joja, zino jo silpna vieta (spaudima). Netikiu kad bottas ims chempa, jis tiesiog yra antras pilotas ir daugiau nieko...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas