V. Bottas įvardijo priežastis, dėl kurių nuo L. Hamiltono atsiliko daugiau nei sekunde (2)

V. Bottas įvardijo priežastis, dėl kurių nuo L. Hamiltono atsiliko daugiau nei sekunde
logo 2020 Liepos 11 d. 20:05, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas papasakojo, kodėl šiandien Austrijoje vykusioje kvalifikacijoje jis liko tik ketvirtas ir nuo komandos draugo atsiliko beveik pusantros sekundės.

Suomis prieš savaitę iškovojo „pole“ poziciją, o lenktynėse finišo liniją kirto pirmas ir šventė pergalę. Tačiau šiandien vykusių kvalifikacinių važiavimų metu V. Bottas nuo geriausią rezultatą užfiksavusio komandos draugo Lewiso Hamiltono atsiliko beveik pusantros sekundės ir liko tik ketvirtas.

„Lengva tikrai nebuvo. Nesitikėjau likti ketvirtas. Bet esant tokioms sąlygoms susiduri su įvairiais iššūkiais“, - po važiavimų kalbėjo V. Bottas.

„Man sunkiai sekėsi tinkamai sušildyti padangas. Taip nutiko dėl to, jog dėl sąlygų trasoje stabdžių diskų paviršius pasidarė slidokas, todėl stabdymo zonose negalėjau maksimaliai išnaudoti bolido potencialo. Dėl to pilotuoti automobilį buvo tik sunkiau. Žinoma, esu nusivylęs tokiu rezultatu.“

V. Bottas teigia nežinantis ar iki rytojaus komandai pavyks išspręsti problemas, su kuriomis jam teko susidurti šiandien.

„Aš labai tikiuosi, kad pavyks. Bus labai šaunu jei rytoj galėsiu važiuoti maksimaliu tempu. Bet ar galėsiu tai daryti, sužinosime tik sekmadienį, nes šiandien treniruotės neįvyko, todėl neturėjome progos atlikti lenktynių simuliacijos. Tačiau žinome, kad turime greitą bolidą, tad laukiu lenktynių.“


Komentarai (2)
aloga
| 07/12 01:39 Atsakyti
blogam sokejui ir kiausiniai maiso!!
giedriusx3
| 07/11 23:45 Atsakyti
O tai Hamiltono stabdžiai kitokie?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas